Materace multipocket 80x200

Filtruj filter_alt
Szerokość Wysokość Głębokość Cena Czas wysyłki Więcej filtrów
Wybrane filtry:

Filtruj według

Szerokość

Wysokość

Głębokość

Cena

,- ,-

Czas wysyłki

Marzą Państwo o tym, by obudzić się w pełni sił, bez dokuczliwego bólu kręgosłupa i szyi? Polecamy materace multipocket 80x200 cm o powierzchni spania idealnej dla jednej osoby. Dopasowują je Państwo niemal do każdego łóżka drewnianego, tapicerowanego, ciesząc się doskonałą elastycznością punktową. Co ona oznacza? Dzięki temu, że materace multipocket kryją we wnętrzu większą liczbę sprężyn na 1m2, lepiej dopasowują się do ciała śpiącej osoby. To nic innego, jak materace sprężynowe kieszeniowe, czyli ze sprężynami ułożonymi w oddzielnych, niepołączonych kieszonkach, by mogły pracować niezależnie. Przedrostek „multi” oznacza innowacyjną budowę i materac nowszej generacji stworzony z myślą o wymagających osobach. Zapraszamy do oglądania materaców multipocket 80x200, które pomogą zadbać o zdrowy sen. Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania – zapraszamy do kontaktu.

Dla kogo będą najlepsze materace multipocket 80x200?

Materace kieszeniowe multipocket 80x200 cm to znakomity wybór dla każdej osoby, która ceni najwyższy komfort snu. Sprężyny znajdują się w specjalnych tekstylnych woreczkach, dzięki czemu nie powstaje tzw. „efekt fali” pojawiający się w przypadku materaców typu bonell. Odseparowanie elementów sprawia, że praca sprężyn jest cichsza. Ich średnica wynosi maksymalnie 3,5 cm na każdy m2 – na takiej powierzchni może przypadać ich ok. 500-1000. W naszym sklepie internetowym MKS MEBLE czekają na Państwa materace multipocket 80x200 cm klasy Standard i Premium, które różnią się nie tylko ceną, ale także ilością udogodnień i komponentami. Dodatkiem do materaca może być np. pianka wysokoelastyczna, lateksowa lub w modelach najwyższej klasy termoelastyczna, reagująca na zmianę temperatury ciała.

Materace multipocket 80x200 są rekomendowane dla jednej śpiącej osoby – jeśli szukają Państwo produktu dla pary, polecamy modele o powierzchni spania 120x200 cm, 140x200 cm i większej.

Multipocket 80x200 – wgląd w parametry techniczne i ważne udogodnienia

Materace kieszeniowe multipocket 80x200 różnią się poziomem twardości, który dopasowuje się do swoich potrzeb – w końcu każdy z nas ma nieco inne preferencje. Jeśli nie są Państwo pewni, co wybrać, warto sugerować się zakresem wagi. Przykładowo materac H1 oznacza model najmiększy dla dzieci o masie ciała do 40 kg, a H2 jest doskonały dla każdego, kto lubi miękkie materace i nie waży więcej niż 80 kg. Wolą Państwo średnio twarde i twarde modele? Polecamy zakres od H3 do H5, przy czym ostatnie oznaczenie sugeruje miejsce do snu dla osoby o wadze powyżej 90 kg. Wybierając nowy materac multipocket 80x200 cm warto zwrócić uwagę na oznaczenia. Jeśli jest to model jednostronny, można go używać wyłącznie z wybranej strony, a jeśli dwustronny, w momencie widocznych oznak zużycia wystarczy go odwrócić, ciesząc się oszczędnościami w domowym budżecie. Materace posiadają wkłady o 3, 5 i 7 strefach twardości, aby jeszcze lepiej podpierały głowę, klatkę piersiową, odcinek lędźwiowy, miednicę, uda, łydki i stopy. Państwa kręgosłup będzie utrzymany w linii prostej, zapobiegając jego skrzywieniu.

Inne kluczowe detale – materace kieszeniowe multipocket 80x200 cm

Gdy poznali już Państwo kluczowe parametry, warto zwrócić uwagę na inne detale, które również decydują o stopniu odczuwanego komfortu. Mata kokosowa usztywnia i wzmacnia materac, dodatkowo wchłania wilgoć i dba o cyrkulację powietrza. Ma właściwości antygrzybiczne i antybakteryjne, dlatego jest rekomendowanym produktem dla alergików. Jeśli obawiają się Państwo o reakcję uczuleniową, warto zwrócić uwagę na to, czy wybrany materac multipocket 80x200 cm ma oznaczenie „hipoalergiczny”. Oznacza to, że materiały użyte w produkcji zostały zbadane pod kątem substancji szkodliwych.

Wybrane materace multipocket 80x200 cm są wzbogacone o warstwę klimatyzująca z ociepliny (owaty), która poprawia wentylację. Istotne są również podszycia z bawełny lub z wełny – dzięki nim łatwiej o utrzymanie stałej temperatury ciała.

Nie są Państwo pewni, który materac multipocket 80x200 będzie najlepszy? Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, by omówić szczegóły produktów i otrzymać jeszcze więcej cennych wskazówek.

Polecane kategorie

Ładowanie...