Materace piankowe 160x200

(14 produktów)
Filtruj filter_alt
Szerokość Wysokość Głębokość Cena Czas wysyłki Więcej filtrów
Wybrane filtry:

Filtruj według

Szerokość

Wysokość

Głębokość

Cena

,- ,-

Czas wysyłki

Materace piankowe 160 × 200 z oferty MKS MEBLE to produkty do sypialni, w których to właśnie łóżko stanowi centrum pomieszczenia. Ich imponujący rozmiar sprawia, że wybierają je przede wszystkim pary – spora przestrzeń umożliwia wygodne korzystanie z materaca obu użytkownikom. Materiały, z których je wykonano to jedna bądź więcej warstw pianki, a w wielu przypadkach wzbogacono również o wypełnienia ulepszające konstrukcję materaca. Produkty odpowiednio zabezpieczamy w transporcie, dzięki czemu do naszych Klientów trafiają one w idealnym stanie. Ich wytrzymałość sprawia, że jest to inwestycja na lata. Zapraszamy do zapoznania się z zawartością niniejszej kategorii, dzięki której z łatwością stworzysz sypialnię swoich marzeń!

160 × 200 materace piankowe z MKS MEBLE – różnorodność oferty, dzięki której z pewnością znajdziesz coś dla siebie

Materace piankowe 160 × 200 to produkty cechujące się dużą liczbą zalet. Przede wszystkim są to elementy sypialni zapewniające swoim użytkownikom upragnioną wygodę. Każdy ceni sobie, gdy może spokojnie przespać całą noc, by następnego dnia obudzić się uśmiechniętym i wypoczętym. Inwestycja w materace piankowe 160 × 200 z naszej oferty to sposób na Wasz komfortowy sen! W naszej ofercie znajdziesz liczne propozycje materacy piankowych 160 × 200 o różnorodnych parametrach i konstrukcjach. Można znaleźć tu materace o 7 strefach twardości dostosowanych do poszczególnych partii ludzkiego ciała. Materace te wykorzystują termoelastyczną piankę VISCO, która ulega modyfikacjom pod wpływem temperatury, by idealnie dopasować się do Twojego ciała. Warto zwrócić uwagę także na fakt, że są to materace dwustronne, co oznacza, że potencjalny czas ich eksploatacji jest zdecydowanie dłuższy!

Materace piankowe 160 × 200 z naszej oferty to przede wszystkim propozycja dla osób ceniących jakość, trwałość i korzystną cenę. Nasze produkty niosą za sobą wiele korzystnych cech – zapewniają niebywały komfort, mają właściwości antyalergiczne, łatwo przepuszczają powietrze, a także są zapakowane w zdejmowane pokrowce, które można wyprać, by odświeżyć ich wygląd po pewnym czasie użytkowania.

Materace piankowe 160 × 200 – produkty wysokiej jakości

Materace piankowe 160 × 200 znajdujące się w tej kategorii wykonane zostały z różnych wypełnień, np. z pianki poliuretanowej, pianki wysokoelastycznej, pianki termoelastycznej VISCO, owaty bądź maty kokosowej. Każda z tych warstw potęguje konkretne właściwości materaca, takie jak łatwość dopasowywania się do kształtu ciała czy poziom miękkości. Proponowane przez nas materace piankowe 160 × 200 dostępne są także w różnych stopniach twardości. W związku z tym warto dostosować je do masy ciała czy potrzeb konkretnych użytkowników.

Cechujące się wymiarami 160 × 200 materace piankowe polecamy przede wszystkim do sypialni dwuosobowych czy małżeńskich. Materace te są pokaźnych rozmiarów, dzięki którym można z łatwością urządzić sypialnię iście po królewsku. Wraz z łóżkami i fotelami z naszej oferty pomogą przyozdobić wnętrze Twojej sypialni. Nasze materace piankowe 160 × 200 to produkty, na których można polegać. Już dziś zapoznaj się z naszymi propozycjami.

Polecane kategorie

Ładowanie...