Materace piankowe 90x200

(14 produktów)
Filtruj filter_alt
Szerokość Wysokość Głębokość Cena Czas wysyłki Więcej filtrów
Wybrane filtry:

Filtruj według

Szerokość

Wysokość

Głębokość

Cena

,- ,-

Czas wysyłki

Właściwie dopasowany materac pozwoli Ci cieszyć się błogim snem przez długi czas. Zadbaj o swoje zdrowie i poszukaj modelu odpowiadającego Twoim indywidualnym potrzebom. Co warto wziąć pod uwagę, wybierając tego typu produkt? Po pierwsze, swoje dolegliwości zdrowotne. Inny materac będzie dobry dla alergika, a inny dla osoby z wadami postawy. Kolejna kwestia to sylwetka, wzrost i waga użytkownika. Co do samego materaca, liczy się stopień jego twardości, rozmiar i wysokość, wypełnienie, a także certyfikaty i to, czy dany model posiada pokrowiec. Gdzie szukać materacy piankowych 90 × 200? Koniecznie sprawdź sklep internetowy MKS MEBLE!

90 × 200 materace piankowe – wygodne rozwiązanie gwarantujące przespaną noc

Materace piankowe charakteryzują się wysokim stopniem elastyczności. Ich forma łatwo dopasowuje się do kształtu ciała użytkownika, są również dosyć lekkie. Oczywiście dla osoby przyzwyczajonej do spania na materacach sprężynowych (zarówno bonellowych, jak i kieszeniowych czy multipocket) przestawienie się na materac piankowy może być trudne. Warto jednak spróbować i przetestować jeden z naszych materacy piankowych 90 × 200 w swojej sypialni. Tego typu produkty składają się najczęściej z pianki poliuretanowej otoczonej owatą i pokrowcem. Taką konstrukcją charakteryzują się m.in. dostępne w ofercie MKS MEBLE modele Zeus.

Najwyższej jakości materace piankowe 90 × 200 – wybierz modele ze sklepu MKS MEBLE

Dla kogo przeznaczony jest materac o wymiarach 90 × 200? Materace piankowe o takich parametrach najlepiej sprawdzają się w przypadku łóżek jednoosobowych. Warto je rozważyć, projektując sypialnię dla dziecka lub nastolatka. Ciekawym urozmaiceniem w konstrukcji niektórych klasycznych materacy piankowych wyposażonych w specjalną piankę, jest podzielenie pianki poliuretanowej na strefy. Materiał ten charakteryzuje się wysokim stopniem elastyczności. Można bardzo łatwo zmieniać formę, twardość i gęstość pianki. Dzięki temu możliwe jest podzielenie materaca na 7 stref twardości, które gwarantują odpowiednie podparcie każdej części ciała. Przykładem zastosowania takiego rozwiązania jest dostępny w sklepie internetowym MKS MEBLE model SELENE, który dla dodatkowego komfortu zawiera jeszcze warstwę pianki termoelastycznej.

Postaw na najwyższej jakości materace piankowe 90 × 200 w MKS MEBLE

Jeśli chcesz zapewnić sobie jeszcze wyższy poziom komfortu, warto rozważyć modele, które oprócz bazowej pianki poliuretanowej, wyposażone są również w warstwę pianki profilowanej w charakterystyczne rowki. Dobrą inwestycją może także okazać się materac z matą kokosową. Zapewnia ona jeszcze lepszą cyrkulację powietrza w materacu, zwiększa twardość danej strony materaca, a dodatkowo sprawia, że wilgoć dobrze się wchłania. Dzięki tym właściwościom można cieszyć się kojącym snem, zwłaszcza w bardzo ciepłe, letnie noce. W ofercie MKS MEBLE znajdziesz materace piankowe 90 × 200 w różnych konfiguracjach: z piankami profilowanymi, piankami siedmiostrefowymi, matami kokosowymi, a także piankami VISCO. Jak widać, szeroki asortyment MKS MEBLE zadowoli każdego i zapewni komfortowy, spokojny sen.

Polecane kategorie

Ładowanie...