Materace 140x200

Szerokość Wysokość Głębokość Cena

Filtruj według

Szerokość
Wysokość
Głębokość
Cena
,- ,-
Filtruj

Sen to jedna z podstawowych czynności w życiu każdego człowieka. To od dobrego snu zależy to, jak funkcjonujemy w ciągu dnia. To w łóżku spędzamy sporą część swojego życia zastanawiają się Państwa jaki materac wybrać, jaki jest odpowiedni? Wybór nie jest łatwy. Nie warto jednak oszczędzać przy zakupie tego najważniejszego elementu łóżka. Oferowane przez nas materace to gwarancja wygody, a przede wszystkim właściwe dopasowanie materaca do Państwa potrzeb. Należy pamiętać, że materac należy wymieniać co kilka lat. Materac 140x200 cm - to wymiary oferowanych przez materacy. Mogą Państwo również zakupić materac o innej powierzchni spania: np. 80/200, 90/200, 160/200, 180/200. Nasze materace są dwustronne, co umożliwia użytkowanie obu stron materaca. Zaletą materacy jest również to, że są hipoalergiczne. Nie zawierają substancji uczulających, co jest ważne dla osób z alergią. Materace dla nich powinny być wykonane z lateksu lub kokosa, ponieważ jest to materiał ekologiczny. Nie pochłania on kurzu. Ważne jest również, że przedstawiane przez nas materace posiadają zdejmowane pokrowce, które można prać. Nasza oferta to wysokiej jakości materace m.in.: materace bonelowe, materace kieszeniowe MULTIPOCKET, materace kieszeniowe POCKET, materace piankowe oraz materace lateksowe. Materac piankowy- to zdecydowanie dobry wybór. Ten rodzaj materaca bardzo dobrze dopasowuje się do potrzeb użytkownika. Dzięki zastosowaniu pianek o wysokiej jakości Państwa ciało będzie oddychać podczas snu. Zapewni to Państwu duży komfort. Dbałość o każdy szczegół oraz duża staranność wykonania to niewątpliwie atuty oferowanych przez nas materacy. Gwarantujemy, że wybór odpowiedniego rodzaju materaca pozwoli Państwu uniknąć niemiłych skutków spania. Jeżeli zastanawiają się Państwo jaki materac będzie odpowiedni to prosimy o kontakt. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego sklepu. Wierzymy, że nasze materace sprostają Państwa potrzebom.

Materace o powierzchni spania 140x200 cm to produkty dla pary, która urządza mniejszą sypialnią. W sklepie MKS MEBLE przygotowaliśmy dla Państwa różnorodne modele o odmiennej budowie i właściwościach, dlatego warto poznać ich podstawowe parametry.

Jeśli potrzebują Państwo dodatkowego wyposażenia, polecamy obejrzenie pełnej oferty mebli sypialnianych oraz zwrócenie uwagi na łóżka 140x200 cm, które będą stanowiły solidną ramę dla wybranego materaca.

Materace bonellowe 140x200 cm

Materace 140x200 cm bonellowe charakteryzują się obecnością sprężyn zwężających się pośrodku, połączonych na stałe. Taka budowa sprawia, że są cenione za wytrzymałość i wypieranie ciężaru- im wyższa masa, tym wyższa siła wyporu, by zapobiec odczuciu zapadania się. Materac typu bonell 140x200 cm to doskonały wybór dla jednej osoby, a także jako produkt do pensjonatów, hoteli, domów wczasowych i innych komercyjnych miejsc.

Materace kieszeniowe MULTIPOCKET 140x200 cm

Materace kieszeniowe 140x200 cm MULTIPOCKET to nowoczesny rodzaj materaca sprężynowego. Ich budowa opiera się na wspomnianych sprężynach rozmieszczonych osobno w woreczkach. Taka konstrukcja zapobiega przenoszeniu drgań i zapewnia doskonałą elastyczność punktową. Materace MULTIPOCKET są znakomitym wyborem dla osób cierpiących na schorzenia mięśniowo-szkieletowe. Można je używać bez względu na wiek, gdyż potrafią dopasować się do zmiany ułożenia ciała, podpierając kluczowe strefy sylwetki.

Materace kieszeniowe POCKET 140x200 cm

Materace kieszeniowe 140x200 cm POCKET to modele zbliżone do MULTIPOCKET- charakteryzują się tą samą budową, jednak mniejszym zagęszczeniem sprężyn. To opcja niskobudżetowa i wytrzymała, jednak zapewniająca nieco niższy poziom komfortu.

Materace lateksowe 140x200 cm

Lateksowe materace 140x200 cm są polecane dla osób cierpiących na alergie- pianka nie gromadzi roztoczy, kurzu i wyróżnia się oddychającą powierzchnią. Tego typu produkty są produkowane z kauczuku naturalnego i syntetycznego. To gwarantuje ich wytrzymałość i zachowanie pierwotnego kształtu przez wiele lat. W ofercie sklepu meblowego MKS MEBLE znajdą Państwo także produkty z warstwą lateksową, ale na konstrukcji bonellowej czy kieszeniowej.

Materace na drewnianym stelażu 140x200 cm

Jeśli nie chcą Państwo dobierać osobno żadnych elementów, proponujemy materace zamocowane na drewnianym stelażu, by można je było położyć na nośnych belkach łóżka. Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich parametrów- są to zazwyczaj materace typu bonell i kieszeniowe.

Materace piankowe 140x200 cm

Piankowe materace 140x200 cm pomogą wyspać się wygodnie i zregenerować siły osobom cierpiącym na alergie. Zapobiegają rozwojowi grzybów, nie gromadząc kurzu oraz roztoczy. Są lekkie, nie sprawiają trudności w transporcie, a do tego szybko wysychają w razie zamoczenia. Materace piankowe produkuje się z różnych rodzajów pianki- poliuretanowej, wysokoelastycznej lub termoelastycznej. Ostatnia z nich jest uważana za produkt najwyższej klasy, gdyż reaguje na nacisk ciała i ciepłotę, gwarantując wysoką jakość snu i wypoczynku. Materace mogą być także wykonane z różnych komponentów- połączenia pianki lateksowej, Visco czy poliuretanowej, dlatego przed zakupem warto poznać ich parametry.

Ważne cechy materaców 140x200 cm

Materace dostępne w naszej ofercie różnią się wysokością- modele sprężynowe mają nawet 20 i więcej cm, a piankowe mogą charakteryzować się wysokością 15, 13 cm i mniej, ze względu na inną budowę. Jeśli model jest wzbogacony w dodatkowe warstwy, wzrasta jego wysokość. Maty kokosowe zapobiegają rozwojowi grzybów, zwiększając ich trwałość. Owata jest często dodawana do wielu modeli, stanowiąc pośrednią warstwę między pokrowcem a sprężynami, by poprawić jego miękkość.

Każdy, kto ceni sobie łatwość czyszczenia, powinien wybrać materac ze zdejmowanym pokrowcem. Polecamy także materace 140x200 cm dwustronne, które charakteryzują się wyższą żywotnością- po kilku latach użytkowania wystarczy je odwrócić, zamiast wymieniać na nowy model.

Podczas wyboru materaca ważną rolę odgrywa jego twardość- materace 140x200 cm H2 i H3 to produkty uważane za uniwersalne- średnio-miękkie i średnio-twarde. H1 oznacza bardzo miękki produkt, a H4 i H5 twardy model.

Potrzebują Państwo innych rozmiarów? Zapraszamy do obejrzenia materaców 160x200 cm, także dedykowanych dla pary oraz modeli 140x200 cm i 180x200 cm.

Polecane kategorie

Ostatnie wpisy