Materace bonellowe 140x200

Filtruj filter_alt
Szerokość Wysokość Głębokość Cena Czas wysyłki Więcej filtrów
Wybrane filtry:

Filtruj według

Szerokość

Wysokość

Głębokość

Cena

,- ,-

Czas wysyłki

Materace bonellowe to trwałe i uniwersalne modele, które często stosowane są zarówno w domach, mieszkaniach, jak i m.in. hotelach. Wybierając produkty najwyższej jakości, możesz cieszyć się spokojnym snem oraz odpowiednim podparciem ciała. W efekcie każdego poranka obudzisz się wypoczęty i w pełni sił do wykonywania codziennych obowiązków. W MKS MEBLE oferujemy różnorodne materace bonellowe 140 × 200, które z łatwością dopasujesz do swoich potrzeb. Sprawdź sam, na jakie opcje możesz postawić.

140 × 200 materace bonellowe – modele najwyższej jakości w MKS MEBLE

W MKS MEBLE przedstawiamy materace bonellowe 140 × 200 charakteryzujące się znakomitą jakością wykonania oraz wysokim poziomem sprężystości. Konstrukcja tych produktów wypełniona jest sprężynami bonellowymi, które wyróżniają się kształtem zbliżonym do klepsydry. Elementy te są rozmieszczone na całej powierzchni materaca i połączone ze sobą mocnymi, metalowymi drutami, dzięki czemu wnętrze produktu jest odpowiednio wentylowane. To, co wyróżnia materace bonellowe 140 × 200 to również elastyczność powierzchniowa. Oznacza to, że wszelkie drgania i wibracje wywoływane przez jedną osobą, rozchodzą się po całym obszarze. W efekcie odradza się stosowania ich w przypadku par, pomiędzy którymi występuje duża dysproporcja ciężaru ciała.

Materace bonellowe 140 × 200 – najwyższy poziom komfortu podczas wypoczynku

Aby zapewnić sobie spokojny i zdrowy sen, warto sięgać po materace z wyższej półki, które odznaczają się wysoką jakością wykonania oraz przemyślanym wykończeniem. Takie właśnie są modele, które można znaleźć w naszej ofercie. Materace bonellowe 140 × 200 dostępne w MKS MEBLE to m.in.: Helvetia Plus, Helvetia, Pronto oraz Presto. Część z nich jest dwustronna. Zaleca się wtedy zmianę strony co ok. 3 miesiące. Taki zabieg pozwala zachować czystość produktu na długi czas, a także wydłużyć jego żywotność. Duże znaczenie dla higieny ma również zdejmowany pokrowiec, który można prać. Proponujemy również materace na drewnianym stelażu, które są gotowe do użytku od razu po zakupie. Nie trzeba ich umieszczać w ramie łóżka. Oferujemy materace o różnej twardości, dopasowując je do masy ciała konkretnych użytkowników. Popularne modele to H3 lub H4.

140 × 200 materace bonellowe – zapewnij sobie zdrowy sen

Marzysz o spokojnym i zdrowym śnie? Postaw na materace bonellowe 140 × 200, które zostały dodatkowo wyposażone w matę kokosową. Odpowiada ona za właściwą wentylację, a także pochłanianie nadmiaru wilgoci. Nasze produkty są hipoalergiczne i antygrzybiczne, dzięki czemu mogą z nich korzystać wszyscy – również osoby zmagające się z alergiami. Jeśli chcesz zapewnić sobie spokojny i relaksujący sen, wybierz materace bonellowe, które utrzymują ciało we właściwej, zdrowej pozycji. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą materacy dostępnych w naszej ofercie, a także pozostałymi elementami wyposażenia do sypialni i wielu innych pomieszczeń w domu.

Polecane kategorie

Ładowanie...