Materace 120x200

(31 produktów)
Filtruj filter_alt
Szerokość Wysokość Głębokość Cena Czas wysyłki Więcej filtrów
Wybrane filtry:

Filtruj według

Szerokość

Wysokość

Głębokość

Cena

,- ,-

Czas wysyłki

W życiu każdego człowieka sen odgrywa niezwykle ważną rolę. W nocy nasze ciało ma szansę zregenerować się i przygotować na wyzwania kolejnego dnia. W MKS MEBLE doskonale zdajemy sobie sprawę, że zdrowy i spokojny sen nie jest możliwy bez odpowiedniego materaca. Z racji tego proponujemy najwyższej jakości modele, wśród których każdy może znaleźć odpowiednią opcję dla siebie. Materace 120 × 200 przeznaczone są dla łóżek dwuosobowych. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą wysokiej klasy materacy w MKS MEBLE!

120 × 200 – materace w licznych odsłonach w MKS MEBLE

W MKS MEBLE oferujemy wiele modeli materacy w różnych wariantach. To, co jednak łączy wszystkie z nich to najwyższa jakość wykonania oraz hipoalergiczność. Większość produktów jest dwustronna, dzięki czemu możesz łatwo utrzymać je w czystości, a także wydłużyć ich żywotność. Poleca się zmianę strony materaca raz na 3 miesiące. Oferowane produkty wyposażone są również w zdejmowany pokrowiec, który można prać w pralce. Co więcej, materace 120 × 200 nie zawierają żadnych substancji uczulających. Są to więc produkty idealne dla alergików, a także każdego wrażliwego użytkownika. W MKS MEBLE dostępna jest szeroka gama materacy dopasowanych do łóżek 120 × 200. Sprawdź, które z nich będą dla Ciebie najlepsze.

Materace 120 × 200 bonellowe

Materace bonellowe wypełnione są sprężynami o charakterystycznym kształcie klepsydry, które są ze sobą połączone solidnym drutem. Dzięki takiej budowie cechują się one trwałością i wytrzymałością. Z drugiej strony każdy ruch powoduje wibracje na całej powierzchni materaca. W efekcie lepiej sprawdzają się one dla par o podobnej wadze lub dla jednej osoby.

Materace 120 × 200 kieszeniowe i multipocket

Materace kieszeniowe to nowoczesne modele, w których sprężyny umieszczone są w osobnych kieszonkach. Taka budowa nie powoduje przenoszenia drgań, a gwarantuje znakomitą elastyczność punktową. Materace multipocket to z kolei modele, w których zastosowano większą liczbę tego typu sprężyn. To produkty idealne dla osób zmagających się ze schorzeniami mięśniowo-szkieletowymi.

Materace lateksowe 120 × 200

Materace lateksowe są bardzo dobrym wyborem dla alergików – nie gromadzą kurzu, roztoczy ani innych szkodliwych dla zdrowia zanieczyszczeń. Do tego cechują się oddychającą powierzchnią. Materace lateksowe są również bardzo trwałe – nie odkształcają się nawet po długim czasie użytkowania.

Materace 120 × 200 piankowe

Materace piankowe są lekkie i miękkie. Mogą być wykonane z pianki poliuretanowej lub VISCO. Ta druga reaguje na ciepło i nacisk ciała i dopasowuje się w tej sposób do użytkownika, zapewniając mu zdrowy i spokojny sen.

W naszej ofercie dostępne są również materace z 7 strefami twardości, które utrzymują kręgosłup w równej pozycji przez całą noc. Dzięki temu można budzić się każdego ranka wypoczętym i bez żadnych dolegliwości bólowych. Proponujemy również modele z matą kokosową, która usztywnia materac i wchłania wilgoć. Warto również zwrócić uwagę na modele na drewnianym stelażu, które można położyć bezpośrednio na podłodze zamiast w ramie łóżka.

Polecane kategorie

Ostatnie wpisy

Ładowanie...