Od początku swojej działalności firma MKS Meble była zainteresowana niesieniem pomocy potrzebującym, ze szczególnym uwzględnieniem dzieci. Dobroczynność jest wpisana w obraz firmy i od lat jest jego nieodłącznym elementem. Kierownictwo przedsiębiorstwa wielokrotnie wykazało się wielkim sercem, angażując się w akcje pomocowe i wspierając na różny sposób tych, którzy tej pomocy potrzebowali. W ramach tych akcji udało się zrealizować wiele dziecięcych marzeń i pozwolić maluchom choć na chwilę zapomnieć o codziennych trudnościach. Jednocześnie firma MKS Meble pragnie zapewnić, iż w przyszłości zamierza jeszcze bardziej poszerzyć zakres swojej działalności charytatywnej, aby uśmiech zagościł na twarzach wszystkich tych, którzy najbardziej tego potrzebują.

Dyplom od szkoły podstawowej w Drożkach dyplom od Fundacji Tarkowskich dyplom od prezesa Fundacji Tarkowskich dyplom z Fundacji Tarkowskich dyplom z podziękowaniami od Fundacji Tarkowskich
podziękowania St8workout Freestyle Battles
Ładowanie...