Materace bonellowe 90x200

Szerokość Wysokość Głębokość Cena

Filtruj według

Szerokość
Wysokość
Głębokość
Cena
,- ,-
Filtruj

Szukają Państwo materaca dla dorastającego dziecka lub dla siebie, który cechuje się wysoką elastycznością powierzchniową i wytrzymałością? Polecamy materace bonelowe 90x200 cm z naszej oferty, które są znakomitym wyborem dla osób o nieco wyższej masie ciała. Czym się wyróżniają? Gęsto ułożone sprężyny w kształcie klepsydry (zwężone w środku, szersze na brzegach) są połączone z pomocą sztywnego drutu z metalu, dlatego nacisk z jednej strony jest odczuwalny na całej powierzchni. Zapraszamy do składania zamówień na materace bonelowe 90x200 cm, które sprawdzą się nie tylko w zaciszu domowym, ale przede wszystkim w hotelach, pensjonatach, domach wczasowych oraz innych miejscach komercyjnych. To produkt bezpieczny dla alergika – dzięki przemyślanemu układowi sprężyn, cyrkulacja powietrza jest prawidłowa i nie ma powodu do obaw o zagrzybienie.

Twardość i dodatkowe udogodnienia – świadomy wybór materaców bonelowych 90x200

Materace bonelowe 90x200 cm charakteryzują się odmienną twardością, którą powinno się dobierać do wagi, sylwetki, a nawet do pozycji spania. Modele o niższej twardości są opisane symbole H2 – to produkt dla osób o masie ciała w granicy 50 kg. Miększe materace H1 są doskonałe dla dzieci do wagi 40 kg. Dużą popularnością cieszą się materace bonelowe 90x200 cm od H3 do H5, idealne dla osób o wadze od 60 do 120 kg. Nie są Państwo pewni, jak twardy powinien być materac? Polecamy modele dwustronne, które mogą różnić się twardością – wtedy wystarczy zmienić stronę, zamiast wymieniać produkt na nowy. Materac może mieć taką samą twardość z obu stron, dzięki czemu gdy pojawią się oznaki zużycia, wystarczy go odwrócić.

Materace bonelowe 90x200 cm dostępne w naszej ofercie różnią się klasą – są oznaczone jako Standard oraz Premium, co wiąże się z inną ceną oraz ilością dodatków, które pozytywnie wpłyną na poprawę jakości snu. O czym mowa? Mata kokosowa zwiększa usztywnienie, wzmacnia powierzchnię wkładu i poprawia przepływ powietrza, wchłaniając wilgoć. Ten element jest ceniony za właściwości antygrzybiczne i antybakteryjne. Materace bonelowe 90x200 cm z dodatkiem pianki poliuretanowej cieszą lekkością i lepiej podpierają kluczowe elementy ciała. Pianka znajduje się często między owatą, a przekładką tapicerską. Polecamy również modele wzbogacone o warstwę klimatyzującą z ociepliny mającą poprawić wentylację. Materace bonellowe w MKS MEBLE są wzbogacone o bawełniane lub wełniane podszycie, które wchłania wilgoć.

O czym jeszcze pamiętać wybierając materace bonelowe 90x200?

Cierpią Państwo z powodu reakcji alergicznych? Warto sięgnąć po materace bonelowe 90x200 cm bezpieczne dla alergików – są oznaczone specjalnym symbolem, który gwarantuje, że są wolne od alergenów i szkodliwych substancji. Jeśli wysoki poziom higieny jest priorytetem, polecamy modele w pokrowcu, który wystarczy zdjąć i wyprać w temperaturze podanej w przepisie prania.

Wymiary 90x200 cm określają powierzchnię spania materaca – jeśli potrzebują Państwo miejsca dla pary, polecamy modele 120x200 cm i większe. Drugim istotnym wymiarem jest wysokość, którą warto dopasować do ramy. Materac powinien wystawać ponad nią przynajmniej na kilka centymetrów, by uniknąć bolesnych sińców podczas szybkiego kładzenia się spać. Standardowo wysokość zamyka się w zakresie 10-20 cm, jednak często są dostępne nieco niższe, jak i wyższe materace.

Polecane kategorie

Ostatnie wpisy