Materace multipocket 140x200

Filtruj filter_alt
Szerokość Wysokość Głębokość Cena Czas wysyłki Więcej filtrów
Wybrane filtry:

Filtruj według

Szerokość

Wysokość

Głębokość

Cena

,- ,-

Czas wysyłki

Dobry sen wpływa na funkcjonowanie całego organizmu. Jeśli nie będziemy wypoczęci, nasza produktywność w kolejnym dniu będzie na niskim poziomie. Długotrwałe niewysypianie się to również problemy ze zdrowiem, np. z kręgosłupem czy układem krążenia. Właśnie dlatego należy zadbać o to, aby nasz materac był wysokiej jakości. W tej kategorii zamieściliśmy materace z najwyższej półki, doskonałe do sypialni dwuosobowych. Materace multipocket 140 × 200 wzbogacone zostały dodatkowymi wypełnieniami, dzięki którym tworzą one bardzo przemyślaną konstrukcję. Materace multipocket słyną z bycia najbardziej nowoczesną propozycją na rynku i niosą za sobą szereg atutów, takich jak dokładnie dopasowany do ciała użytkownika opór, cichość przy zmianie pozycji czy niebywały komfort ich użytkowania.

140 × 200 materace multipocket z oferty MKS MEBLE – produkty, dzięki którym wyśpisz się, jak nigdy dotąd

Dlaczego materace multipocket 140 × 200 to produkty o takim zaawansowaniu technologicznym? Ich sekretem jest konstrukcja, na którą składają się liczne mikrosprężyny multipocket. Być może słyszałeś o technologii, którą wykorzystuje się w przypadku materacy kieszeniowych – we wnętrzu każdego z nich umieszczone są sprężyny znajdujące się w oddzielnych kieszeniach, które indywidualnie reagują na każdy ruch ciała użytkownika. W materacach typu multipocket cechę tę spotęgowano, umieszczając w ich wnętrzu znacznie większą liczbę sprężyn – w przypadku naszych materacy multipocket 140 × 200 w każdym jest ich około 506 na 1m², a każda sprężyna pracuje osobno i zapewnia optymalne rozłożenie masy użytkownika. Materace multipocket to doskonałe sposób na zdrowy sen.

Materace multipocket 140 × 200 to produkty o najwyższych walorach użytkowych, które przypadną do gustu przede wszystkim osobom, które do tej pory budziły się rano z bólami pleców czy po prostu po nieprzespanych nocach. Materace te zapewniają wyjątkową wygodę, a dzięki swojej zaawansowanej konstrukcji i siedmiu strefom twardości idealnie dostosowują się do ciała danego użytkownika.

Materace multipocket 140 × 200 – wysokiej jakości produkty od MKS MEBLE

Ze względu na wymiary 140 × 200, materace multipocket zawarte w tej kategorii polecamy jako wybór do sypialni dwuosobowych, w których przestrzeń nie pozwala na zastosowanie łóżka większych rozmiarów. W ofercie sklepu MKS MEBLE znajdziesz wiele ciekawych modeli materacy multipocket o wymiarach 140 × 200, takich jak: Teksas, Alabama, Oregon, Dakota czy Kalifornia. Są to warianty dwustronne, co oznacza, że warto zmieniać ich pozycję po ok. 3 miesiącach użytkowania. Dzięki temu modele te mogą pochwalić się dwukrotnie dłuższą żywotnością. Każdy z nich jest powleczony w pokrowiec, który można łatwo zdjąć i wyprać. We wnętrzu naszych materacy znajdują się liczne sprężyny multipocket, a także pozostałe wkłady, które potęgują pożądane przez użytkowników cechy. Są to wypełnienia, takie jak lateks, pianka termoelastyczna, pianka wysokoelastyczna czy mata kokosowa.

Polecane kategorie

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.
Ładowanie...