Materace multipocket 180x200

Filtruj filter_alt
Szerokość Wysokość Głębokość Cena Czas wysyłki Więcej filtrów
Wybrane filtry:

Filtruj według

Szerokość

Wysokość

Głębokość

Cena

,- ,-

Czas wysyłki

Materace multipocket 180 × 200 znajdujące się w ofercie MKS MEBLE to najwyższej klasy materace do łóżek drewnianych czy tapicerowanych, które stanowią doskonały sposób na bycie wypoczętym każdego dnia. Cechują się one bardzo pokaźnymi rozmiarami, przez co będą znakomitym wyborem do sypialni małżeńskich. Wraz z dopasowanym do nich łóżkiem mogą stać się idealną ozdobą. Ich zaawansowana technologicznie konstrukcja sprawia, że jest to rozwiązanie uszyte na miarę dla par. Obie strony możliwe do użytku sprawiają, że są to produkty na lata. Zapoznaj się z naszą ofertą materacy multipocket 180 × 200 i znajdź model, który doskonale dopasuje się do Twojej sypialni.

180 × 200 materace multipocket z MKS MEBLE – idealnie dopasowane do dużych łóżek

Noszące wymiary 180 × 200 materace multipocket od pewnego czasu robią prawdziwą furorę wśród Klientów. Wykorzystują one zaawansowaną technologię niewielkich sprężyn ukrytych w kieszeniach, gęsto wypełniających wnętrze materaca. Dzięki temu ciężar rozkłada się znacznie lepiej, a wygoda staje się zdecydowanie większa. Materace multipocket 180 × 200 to propozycja, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających osób. Cechują się bardzo stabilną konstrukcją, a dodatkowo podzielono je na 7 stref twardości, z których każda dopasowana jest do danej części ciała użytkowników. Zdecydowanie są to produkty, na których można polegać.

Materac multipocket 180 × 200 polecany jest przede wszystkim parom. Duże łóżko małżeńskie w sypialni to niebywały komfort umożliwiający obydwu partnerom regenerację po męczącym dniu czy wspólne spędzanie chwil na relaksie. Cechujący się wymiarami 180 × 200 materac multipocket rozważyć powinni także osoby miewające dolegliwości bólowe. Dzięki zaawansowanej konstrukcji, a także materiałom, których użyto w niektórych modelach, np. pianka termoplastyczna VISCO, są to produkty o właściwościach ortopedycznych, które umożliwiają kręgosłupowi oraz mięśniom zregenerowanie się, bez jednoczesnego uciskania go. Są to także produkty doskonale przepuszczające powietrze, przez co znacznie zyskują na komforcie użytkowania.

Materace multipocket 180 × 200 z MKS MEBLE – jak wybrać ten odpowiedni?

Przeglądając nasze materace multipocket 180 × 200 można zwrócić uwagę na mnogość dostępnych modeli. Wybierając jeden z nich, warto zastanowić się nad tym, które z dodatkowych wypełnień w poszczególnych wariantach mogą najbardziej odpowiadać naszym potrzebom. Przykładowo, jeśli preferujemy materace stawiające nieco większy opór pod naszym ciężarem, warto rozważyć model wzbogacony naturalną matą kokosową, która pomaga w usztywnieniu materaca. Proponowane przez nas materace multipocket 180 × 200 dostępne są także w różnych stopniach twardości – przez pryzmat tego parametru warto dobrać je do masy ciała użytkowników. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi produktami z naszego sklepu, takimi jak lampy czy szafy.

Polecane kategorie

Ładowanie...