Materace piankowe 200x200

(8 produktów)
Filtruj filter_alt
Szerokość Wysokość Głębokość Cena Czas wysyłki Więcej filtrów
Wybrane filtry:

Filtruj według

Szerokość

Wysokość

Głębokość

Cena

,- ,-

Czas wysyłki

Materace piankowe 200 × 200 stanowią dobry wybór dla wielu różnych użytkowników – znakomicie sprawdzą się w przypadku zarówno dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Takie materace charakteryzują się lekkością oraz idealnym dopasowaniem do ciała. Oferowane modele w rozmiarze 200 × 200 cm przeznaczone są na łóżka o pokaźnych wymiarach – doskonałe dla par. W MKS MEBLE proponujemy materace najwyższej jakości, które wyróżniają się trwałością, odpowiednim stopniem miękkości/twardości, a także higieniczną powłoką, zapewniającą zdrowy i spokojny sen. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

200 × 200 materace piankowe – największy wybór w MKS MEBLE

Materace piankowe 200 × 200 dostępne w ofercie MKS MEBLE występują w kilku odmianach. Proponujemy modele, takie jak: Caress, Bohemia, Demeter, Posejdon, Eros, Selene, Dionizos oraz Apollo. Każdy z nich gwarantuje wygodne ułożenie ciała podczas wypoczynku. Zastosowane wyżłobienia sprawiają natomiast, że wszelkie napięcia i bóle mięśni znikają. Część materacy wyposażona jest w 7 stref twardości, które dopasowują się do krzywizny ciała, w efekcie niwelują rozmaite niedogodności podczas snu. Każda strefa cechuje się inną siłą podparcia, z racji czego kręgosłup w trakcie wypoczynku jest naturalnie wyrównany. Właściwość ta wpływa pozytywnie nie tylko na postawę ciała, lecz także optymalny rozkład ciśnienia i odpowiednie krążenie krwi. Warto zwrócić uwagę na modele dwustronne – dzięki obracaniu ich, można zadbać o czystość i higienę snu. Zaleca się zmianę strony co ok. 3 miesiące, by wydłużyć ich żywotność. Dodatkowo materace wykończone są pikowanymi pokrowcami, które można prać w pralce w temperaturze 40°C.

Materace piankowe 200 × 200 – wysoka jakość wykonania gwarancją długoletniej eksploatacji

Dostępne w naszej ofercie materace piankowe 200 × 200 wykonane zostały z materiałów najwyższej jakości. Zastosowana pianka odporna jest na odkształcenia oraz uszkodzenia mechaniczne. Niektóre modele łączą w swojej konstrukcji piankę wysokoelastyczną i termoelastyczną VISCO. Warto wiedzieć, że pianka Memory reguluje ciepłotę ciała, dzięki czemu dopasowuje się do użytkownika i gwarantuje mu odprężenie oraz redukcję bólów kręgosłupa. Co więcej, przykładowy materac Posejdon wyposażony jest dodatkowo w warstwę lateksu, która wraz z pianką VISCO absorbuje wstrząsy i wibracje powstające podczas snu. W efekcie dwie osoby użytkujące materac mają zapewniony spokojny wypoczynek.

Wybierz materac piankowy 200 × 200 odpowiedni dla alergików

W MKS MEBLE proponujemy różnorodne materace piankowe 200 × 200, które są odpowiednie dla wszystkich użytkowników, również tych zmagających się z alergiami. Materace lateksowe zapobiegają gromadzeniu się roztoczy i kurzu, a także wyróżniają się oddychającą powierzchnią. Pozostałe modele także wykazują hipoalergiczne właściwości – do ich produkcji nie wykorzystano substancji uczulających. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą materacy dostępnych w naszej ofercie. Zachęcamy również do przejrzenia łóżek wysokiej jakości, idealnych dla użytkowników w każdym wieku.

Polecane kategorie

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.
Ładowanie...