Materace piankowe 120x200

(14 produktów)
Filtruj filter_alt
Szerokość Wysokość Głębokość Cena Czas wysyłki Więcej filtrów
Wybrane filtry:

Filtruj według

Szerokość

Wysokość

Głębokość

Cena

,- ,-

Czas wysyłki

Materace piankowe 120 × 200 to zazwyczaj modele dwuosobowe. W szerokiej ofercie MKS MEBLE proponujemy zróżnicowane warianty piankowe, które można dopasować do preferencji, a także budowy ciała wielu użytkowników. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. Dlaczego warto postawić na MKS MEBLE? Za wyborem naszej oferty przemawia najwyższa jakość produktów, atrakcyjne ceny, a także ekspresowa dostawa.

120 × 200 materace piankowe – budowa i właściwości popularnych modeli

Materace piankowe 120 × 200 charakteryzują się niską wagą, a także świetnym dopasowaniem do ciała i podparciem kręgosłupa podczas odpoczynku. W naszej ofercie dostępne są modele materacy m.in. z pianki poliuretanowej. Możesz również zdecydować się na bardziej rozbudowane opcje wykonane z pianki profilowanej. Dzięki zastosowanym wyżłobieniom, które dbają o poprawne ułożenie ciała, materiał ten działa kojąco na kręgosłup. Taka konstrukcja materaca tworzy 7 stref twardości, dopasowujących się do krzywizn ciała. Wartą uwagi opcją dostępną w naszym asortymencie jest również materac z pianką VISCO, inaczej zwaną Memory. Charakteryzuje się ona tym, że reaguje na temperaturę ciała użytkownika, co przekłada się na wyższy stopień elastyczności materiału. Co więcej, w naszych materacach zastosowana jest także pianka wysokoelastyczna, która dostosowuje się do kształtu ciała za sprawą porowatej struktury, jaką się wyróżnia.

Materace piankowe 120 × 200 – najwyższy poziom komfortu i dopasowania do ciała

Poszczególne modele piankowe materacy oferowanych w naszym sklepie charakteryzują się obecnością dodatków podnoszących poziom komfortu użytkowania. Przykładowo w materacu piankowym 120 × 200 Kronos zastosowano podwójną warstwę maty kokosowej, która usztywnia konstrukcję, a także wpływa na jej lepszą wentylację i odprowadzanie wilgoci. Z kolei materac Posejdon posiada dodatek w postaci warstwy lateksu. Pianka tego typu znakomicie dopasowuje się do kształtu ciała użytkownika, a także cechuje się wysokim stopniem higieny – nie gromadzi kurzu ani innych zanieczyszczeń, co jest ważne w szczególności dla osób zmagających się z alergiami.

Materace piankowe 120 × 200 – wybierz najwyższy stopień higieny i pozbądź się alergenów ze swojej sypialni

Proponowane przez nas materace piankowe 120 × 200 są hipoalergiczne – potwierdzają to certyfikaty i atesty. Nie są one zbudowane z żadnych szkodliwych dla zdrowia komponentów. Co więcej, większość proponowanych modeli jest dwustronna. Dzięki tej właściwości możesz nie tylko zadbać o dłuższą żywotność zakupionych produktów, lecz także podnieść poziom higieny swoich materacy. Zależy Ci na maksymalnym stopniu czystości? Doskonale się składa, ponieważ nasze materace wyposażone są w zdejmowane pokrowce, które można prać. Zachęcamy do zapoznania się również z materacami kieszeniowymi, bonellowymi i wieloma innymi modelami dostępnymi w MKS MEBLE.

Polecane kategorie

Ładowanie...