Materace lateksowe 120x200

(7 produktów)
Filtruj filter_alt
Szerokość Wysokość Głębokość Cena Czas wysyłki Więcej filtrów
Wybrane filtry:

Filtruj według

Szerokość

Wysokość

Głębokość

Cena

,- ,-

Czas wysyłki

Sen to podstawa zdrowia każdego człowieka. Tylko jego odpowiednia ilość i jakość pozwala prawidłowo funkcjonować kolejnego dnia. Źle dobrany materac wpływa nie tylko na wyspanie się, lecz także na sprawność kręgosłupa, układu krążenia czy nawet alergie. Zapraszamy do zapoznania się z zawartością niniejszej kategorii, w której znajdziesz liczne propozycje materacy o wymiarach 120 × 200 z warstwą lateksową. Noszące wymiary 120 × 200 materace lateksowe wielu użytkowników ceni za możliwość cyrkulacji powietrza. Hipoalergiczność materacy lateksowych 120 × 200 sprawia, że jest to świetny wybór dla osób borykających się z różnego rodzaju alergiami. Ponadto pianka lateksowa to materiał miękki i elastyczny, dzięki czemu materace lateksowe 120 × 200 dopasowują się do kształtu ciała użytkownika i zapewniają wygodę.

120 × 200 materace lateksowe – wysoka jakość produktów z oferty MKS MEBLE

Materace lateksowe 120 × 200 znajdujące się w tej kategorii to różne rodzaje materacy, wzbogacone warstwą lateksu. Zamieściliśmy w tej kategorii kieszeniowe materace lateksowe 120 × 200, materace multipocket czy nawet materace piankowe. Szukając niedrogiego materaca lateksowego 120 × 200, można zdecydować się na ten ostatni. Jeśli zależy nam na optymalnym rozwiązaniu, za które jesteśmy gotowi zapłacić nieco więcej, warto rozważyć materac kieszeniowy. Model typu multipocket to z kolei doskonały wybór dla osób zwykle sięgających jedynie po to, co najlepsze. Warianty, w których część wkładu stanowi warstwa lateksu znacznie zyskują na poziomie cyrkulacji powietrza, które przemieszcza się przez materac. Ponadto pianka lateksowa jest miękka i sprężysta, dzięki czemu stają się one znacznie wygodniejsze.

Materace lateksowe 120 × 200 – doskonały wybór dla każdego

Materace lateksowe 120 × 200 to świetny wybór dla wszystkich, którym zależy na wygodzie oraz zachowaniu higieny podczas snu. Dzięki swoim właściwościom lateks to bardzo pożądany materiał, z którego wypełnienie dodaje się do najlepszych materacy na rynku – dostępnych również w sklepie MKS MEBLE. Jeśli zatem zależy Ci na tym, by spać wygodnie, materac lateksowy 120 × 200 z naszej oferty może okazać się strzałem w dziesiątkę! Jego wymiary sprawiają, że jest to dobra propozycja dla osób, które dysponują niewielkim metrażem w sypialni. Materace o takiej wielkości nierzadko poleca się także jako część wyposażenia pokoju nastolatka, który może gościć przyjaciół w domu – dzięki odpowiedniej ilości miejsca na łóżku, mogą razem spędzać na nim czas, organizując sobie seans filmowy czy grając w gry.

Cechujące się wymiarami 120 × 200 materace lateksowe są dwustronne – obracając je co ok. 3 miesiące, wydłużymy ich żywotność. Każdy z nich zaopatrzony jest w pokrowiec, który można łatwo zdjąć, by go wyprać i odświeżyć. Wkłady naszych materacy lateksowych 120 × 200 posiadają zawsze piankę poliuretanową oraz warstwę lateksu. W niektórych modelach dodatkowo użyta jest pianka termoelastyczna VISCO, która reaguje na temperaturę ciała człowieka i tym samym zapewnia lepszą elastyczność materaca. Produkty te cechują się także różnorodnymi stopniami twardości.

Polecane kategorie

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.
Ładowanie...