Materace lateksowe 200x200

Filtruj filter_alt
Szerokość Wysokość Głębokość Cena Czas wysyłki Więcej filtrów
Wybrane filtry:

Filtruj według

Szerokość

Wysokość

Głębokość

Cena

,- ,-

Czas wysyłki

Jeżeli chcesz zapewnić sobie przyjemny odpoczynek i regenerację każdej nocy, dopasowanie materaca odpowiadającego Twoim potrzebom będzie kwestią kluczową. Konsekwencjami spania na niewłaściwym materacu są: bóle pleców, problemy z zasypianiem, budzenie się w środku nocy, niepoprawne krążenie krwi w niektórych częściach ciała, a nawet nasilenie się reakcji alergicznych. Na co zwracać uwagę, szukając idealnego materaca? Przede wszystkim na stan zdrowia użytkownika, to on warunkuje dobór nowego materaca. Znaczenie mają również: Twoja waga i wzrost, stopień twardości materaca, jego rozmiar i wysokość, wypełnienie, a także posiadane certyfikaty. Jedne z najlepszych na rynku materace lateksowe 200 × 200 czekają na Ciebie w sklepie MKS MEBLE.

200 × 200 materace lateksowe: wybierz wysokiej jakości produkty ze sklepu MKS MEBLE

Jakie wymiary mają jedne z największych materacy dostępnych w MKS MEBLE? Będą to modele 200 × 200. Materace lateksowe tej wielkości zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, co potwierdzają przyznane im certyfikaty. W ofercie naszego sklepu znaleźć można modele kieszeniowe multipocket z pianką VISCO. Każdy z nich ma warstwę lateksu, której zadaniem jest zapewnić wytrzymałość, sprężystość oraz wysoką elastyczność punktową. Do popularnych wariantów należą modele: Kalifornia, Oregon i Posejdon. Są one cenione przez naszych klientów również dlatego, że wyposażone zostały w dwie powierzchnie użytkowe – są dwustronne, co przekłada się na ich dłuższą żywotność.

Dlaczego warto zakupić materace lateksowe 200 × 200? Poznaj ich zalety

Dlaczego warto wybrać produkty o wymiarach 200 × 200? Materace lateksowe w tej wersji są jednymi z największych modeli w naszym asortymencie. Takie produkty pasują do naprawdę dużych, wręcz królewskich łóżek dwuosobowych. Jeśli szukasz stylowych i komfortowych łóżek, sprawdź naszą szeroką ofertę i postaw na modele kontynentalne, tapicerowane czy drewniane. Dzięki szerokiemu asortymentowi z MKS MEBLE jesteś w stanie urządzić całą sypialnię i wiele innych pomieszczeń. Proponowane modele materacy mogą być wyposażone również w warstwę z maty kokosowej. Ten nieco egzotyczny dodatek stanowi dodatkowe usztywnienie całości – utwardza powierzchnię, zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza i wchłania wilgoć, gwarantując komfortowy wypoczynek zwłaszcza w ciepłe, letnie noce.

Wybierz najlepsze materace lateksowe 200 × 200 z MKS MEBLE

Jeżeli nie zależy Ci na dodatku maty kokosowej w swoim materacu lateksowym 200 × 200, możesz zdecydować się na model Oregon z dodatkową usztywniającą warstwą lateksu. Wyjątkowo minimalistycznym wyborem jest model Posejdon, który zamiast sprężyn multipocket zawiera warstwę pianki poliuretanowej. W Posejdonie wyjątkowo odznaczają się również właściwości zawartej w tym modelu pianki VISCO, która precyzyjnie dopasowuje się do kształtu śpiącej osoby. Jak widać, materace tak dużych wymiarów występują u nas praktycznie tylko w wersji multipocket albo bez kieszonek. Dzięki zastosowaniu tej technologii każdy klient MKS MEBLE będzie mógł cieszyć się spokojnym wypoczynkiem. Przejrzyj pełną ofertę naszych materaców i ciesz się spokojnym, bezbolesnym snem.

Polecane kategorie

Ostatnie wpisy

Ładowanie...