Materace lateksowe 160x200

(7 produktów)
Filtruj filter_alt
Szerokość Wysokość Głębokość Cena Czas wysyłki Więcej filtrów
Wybrane filtry:

Filtruj według

Szerokość

Wysokość

Głębokość

Cena

,- ,-

Czas wysyłki

Co mają na myśli osoby poszukujące perfekcyjnego materaca? Klientom zależy przede wszystkim na tym, aby był on wygodny. Warto jednak zaznaczyć, że dobry materac to taki, który jest dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Zupełnie inne wymagania będą mieć osoby borykające się z bólami kręgosłupa, a inne alergicy. Na co zatem należy zwracać uwagę, szukając materaca? W pierwszej kolejności na jego wymiary oraz wagę i wzrost użytkownika. Znaczenie ma także stopień twardości, wypełnienie, pokrowiec i certyfikaty danego produktu. Na rynku znaleźć można wiele sklepów oferujących materace lateksowe 160 × 200, warto stawiać jednak na jakościowe rozwiązania dostępne w MKS MEBLE!

160 × 200 materace lateksowe – największy wybór tylko w MKS MEBLE

Jakie rozwiązania czekają na klientów w sklepie internetowym MKS MEBLE? W bogatym asortymencie znaleźć można nie tylko różnego typu materace, lecz także meble, np. szafy, narożniki, krzesła, komody i wiele więcej. Na szczególne wyróżnienie z pewnością zasługują produkty z kategorii „Materace Lateksowe. 160 × 200 to jedne z najchętniej wybieranych modeli. Każdy z produktów został wykonany z najwyższej jakości materiałów, a całość jest bezpieczna dla zdrowia, co potwierdzają certyfikaty. Dzięki odpowiedniemu materacowi zagwarantujesz sobie spokojnie przespaną noc i dawkę tak potrzebnego każdemu relaksu. Klienci mogą wybierać między wariantami kieszeniowymi, multipocket i piankowymi. Wszystkie modele posiadają warstwę lateksu, odpowiedzialnego za zapewnienie wytrzymałości, sprężystości i wysokiej elastyczności punktowej. W MKS MEBLE znajdziesz materace lateksowe 160 × 200 dwustronne oraz jednostronne. Do wyboru masz także różne stopnie twardości, chociaż do najpowszechniejszych należą zdecydowanie H3 i H4.

MKS MEBLE – materac lateksowy 160 × 200 o wyjątkowej konstrukcji

Posiadasz łóżko o wymiarach 160 × 200? Materace lateksowe od MKS MEBLE będą dla Ciebie świetnym wyborem. Większość naszych produktów o tych parametrach to najpopularniejsze aktualnie materace ze sprężynami kieszeniowymi. Co to oznacza? Kiedyś największym zainteresowaniem cieszyły się materace bonellowe, w których metalowe sprężyny w celu stabilizacji były ze sobą połączone siatką lub drucikami. Niestety sprawiało to, że ruch jednej osoby powodował drgania na całej powierzchni łóżka. W efekcie druga osoba nie mogła cieszyć się komfortowym wypoczynkiem. W materacach kieszeniowych każda sprężyna jest zamknięta we własnej kieszonce i działa niezależnie, dzięki temu ruch jednej z nich nie ma wpływu na pozostałe.

Postaw na wygodę w solidnym wydaniu – materace lateksowe 160 × 200

Warto również zwrócić uwagę na materace lateksowe 160 × 200 typu multipocket. To specjalny typ materacy kieszeniowych ze zwiększoną liczbą sprężyn, które znacznie poprawiają jakość snu. W materacach MKS MEBLE technologia ta została zastosowana w modelach Kalifornia i Oregon. Z kolei klasyczne materace kieszeniowe to Alaska, Atlanta i Active. Ostatni model zawiera ponadto dodatkową warstwę termoplastyczną i matę kokosową, która zapewnia przepływ powietrza i wchłania wilgoć.

Polecane kategorie

Ostatnie wpisy

Ładowanie...