Meble systemowe do sypialni

Szerokość Wysokość Głębokość Cena

Filtruj według

Szerokość
Wysokość
Głębokość
Cena
,- ,-
Filtruj

Meble systemowe do sypialni

Jeśli chcą Państwo szybko i bez trudu urządzić sypialnię swoich marzeń, polecamy meble systemowe do sypialni dostępne w naszym szerokim asortymencie. Są to produkty dostarczone przez cenionych polskich producentów, podzielone w systemy noszące nazwę m.in. Bellagio, Denver, Helios oraz wiele innych, o odmiennym designie, wymiarach, a także detalach. Zachęcamy do poznania wszystkich dostępnych systemów, ich elementów, a także ich parametrów, które są ważne, szczególnie jeśli chcą Państwo korzystać z mebli na przestrzeni wielu lat.

Dlaczego warto rozważyć meble systemowe do sypialni

Meble systemowe do sypialni są nazywane także meblami modułowymi. Składają się z poszczególnych modułów, które razem tworzą system. Dlaczego warto je wybrać? Są spójne stylistycznie, starannie wykonane i pasują do przestrzeni bez względu na jej rozmiar. Możliwość personalizacji sprawia, że każdy może zbudować sypialnię według swojego zamysłu.

Systemowe meble sypialniane są dostępne w szerokiej gamie wybarwień – modele nowoczesne wyróżniają się prostymi formami, które są solidne i prezentują się dosyć masywnie. Ostateczny wygląd mebla zależy jednak od wielu detali, takich jak uchwyty i rodzaj nóżek.

Moduły w systemach sypialnianych różnią się rozmiarami, do tego mogą być całkowicie lub częściowo zamknięte lub otwarte, w zależności od ich przeznaczenia.

Z czego składają się meble modułowe do sypialni

W sklepie meblowym MKS MEBLE znajdą Państwo gotowe zestawy mebli do sypialni, które składają się np. z drewnianego łóżka oraz szafy, łóżka i komody lub z łóżka i stolika nocnego.

Meble systemowe nie muszą składać się z gotowym zestawów, a z poszczególnych elementów, takich jak:

  • komody,
  • szafy,
  • szafki nocne,
  • łóżko,
  • półka wisząca.

Jeśli zdecydowali się Państwo na wybrany zestaw, a nie zawiera on np. łóżka sypialnianego lub komody, polecamy obejrzenie mebli sypialnianych poza systemami – są dostępne w wielu wybarwieniach i stylach.

Wytrzymałe meble systemowe do sypialni

Drewniane meble systemowe do sypialni są wykonane z trwałej płyty meblowej o odmiennej grubości, często pokrywanej folią membranową, PCV, a także materiałem ABS na obrzeżach, by wzmocnić fronty i korpusy na codzienne użytkowanie. Są one odporne na rozlane płyny, działanie wyższych temperatur, a nawet uszkodzenia mechaniczne.

Wybierając zestaw, polecamy zwrócenie uwagi na poszczególne elementy – szafy mogą być jedno-, dwu-, a nawet trzydrzwiowe, z drzwiami na zawiasach bądź przesuwane, co będzie miało znaczący wpływ na komfort użytkowania, szczególnie w ograniczonej przestrzeni. Warto wybrać model z lustrem na froncie, jeśli lubią się Państwo przejrzeć przed wyjściem – ten element pomaga również doświetlić przestrzeń.

Komoda także charakteryzuje się odmiennymi gabarytami – może być mała, duża, niska, wysoka, a nawet posiadać otwarte półki na ekspozycję wybranych rzeczy. Szafki nocne umożliwiają wygodne odłożenie książki i postawienie lampki nocnej – często są wyposażone w szuflady na prowadnicach rolkowych.

Jeśli wybiorą Państwo nowoczesne meble systemowe do sypialni z łóżkiem, polecamy sprawdzenie, czy zestaw zawiera także stelaż i materac, czy należy go rozszerzyć o wymienione elementy. Osoby ceniące funkcjonalne meble powinny sprawdzić, czy mebel posiada pojemnik na pościel z możliwością unoszenia go z pomocą podnośników gazowych bądź szuflady.

Stylowe i praktyczne meble systemowe w sypialni

Meble systemowe do sypialni różnią się wieloma detalami, takimi jak rodzaj uchwytów, wysokość i materiał wykonania nóżek czy ilość szuflad, półek i układ wnętrza szafy. Wybierając ich styl, warto kierować się tym, jak urządzona jest reszta domu. Przygotowaliśmy białe meble systemowe do sypialni, jak i w modele lustrzane lub w modnej okleinie imitującej usłojenie drewna.

Zapraszamy do poznania także mebli systemowych do salonu i pełnej oferty MKS MEBLE, by mogli Państwo szybko i z satysfakcją urządzić cały dom.

Polecane kategorie

Ostatnie wpisy