Stoliki rtv nowoczesne

Szerokość Wysokość Głębokość Cena

Filtruj według

Szerokość
Wysokość
Głębokość
Cena
,- ,-
Filtruj

Chcą się Państwo poczuć w swoim domu jak w sali kinowej, a może po prostu cieszyć się możliwościami telewizora, wygodnie umieszczając go na solidnym meblu wraz z inną elektroniką? Zapraszamy po nowoczesny stolik RTV, który będzie stanowił ważny element wystroju pomieszczenia, wspierając rozrywkę i wspólne spędzanie czasu. Przygotowaliśmy zarówno niewielkie modele odpowiednie do małego salonu, jak i duże stoliki RTVpomagające wyeksponować telewizor wraz z niezbędnym wyposażeniem. Kluczową sprawą jest dopasowanie mebla do potrzeb domowników i stylistyki wnętrza, dlatego zapraszamy do przeglądania dostępnych modeli i składania zamówień.

Modny, ponadczasowy design – stoliki RTV nowoczesne w MKS MEBLE

Nowoczesne stoliki RTV cechują się bardzo odmiennym wyglądem, dlatego bez trudu wybiorą Państwo fantastyczny model do swojego salonu lub do pokoju gościnnego. Jeśli chcą Państwo uzupełnić swój komplet mebli, polecamy poszukanie produktu o takim samym wybarwieniu, okleinie lub postawienie na uniwersalny biały kolor. Nowoczesne meble wyróżniają się prostą formą, która ożywa dzięki pięknym okleinom, często dwubarwnym. Dąb sonoma z pięknym usłojeniem będzie doskonały dla miłośników stylu skandynawskiego i naturalnych akcentów. Jeśli lubią Państwo oryginalne modele, polecamy wyposażenie np. w wybarwieniu imitującym beton lub z innym, awangardowym wzorem. Nowoczesność stawia na prostotę, nie oznacza to jednak, że nie można wzbogacić stolika RTV nowoczesnego o subtelne oświetlenie LED sączące się z wnętrza lub wybrać model z ozdobnymi nóżkami lub uchwytami, który pomoże w stworzeniu ponadczasowej aranżacji.

Odpowiedni rozmiar i układ wnętrza – klucz do udanego zakupu nowoczesnego stolika RTV

Jak dopasować rozmiar stolika RTV nowoczesnego? Uniwersalna zasada głosi, że jego gabaryty muszą pasować do telewizora – szerokość nie powinna być większa niż 5-10 cm od przekątnej telewizora, dzięki czemu będą doskonale prezentować się w duecie. W naszym sklepie znajdą Państwo wąskie modele o szerokości 80-90 cm, choć zdarzają się nawet szafki RTV mierzące zaledwie 60 cm, które bardziej przypominają małą komodę. Uniwersalne są stoliki pod telewizoro szerokości 100, 120 cm. Urządzają Państwo imponujących rozmiarów salon, a może nowoczesny stolik RTV ma być jedynym meblem na ścianie? Polecamy produkty o szerokości 180-200 cm, które nie zdominują przestrzeni dzięki temu, że są węższe od swoich konkurentów – mają zaledwie 30-50 cm wysokości. Jaka jest głębokość mebli? Wynosi ona najczęściej ok. 40-50 cm, by każdy wygodnie uporządkował dekoder, odtwarzacz DVD i inne przedmioty.

Gdy wiedzą już Państwo, jakie są wymiary mebli i mają ogólny ogląd na to, co wybrać do swojego domu, warto dokładnie przemyśleć funkcję mebla. Jak sama nazwa wskazuje, stoliki RTV nowoczesne są dedykowane na sprzęt RTV, jednak poza telewizorem można w nich uporządkować różne rzeczy. Otwarta półka pod blatem będzie idealna na dekoder, odtwarzacz i inne urządzenia niezbędne podczas wspólnego seansu kinowego. Taki model powinien mieć otwarty tył lub specjalny otwór do przełożenia nieestetycznych przewodów. Otwarte półki można wykorzystać również do ekspozycji pamiątek z podróży, odłożenia magazynów i innych podręcznych przedmiotów. Mają Państwo dużo bibelotów lub drobnych rzeczy? Znakomitym wyborem będzie nowoczesny stolik RTV z szufladami poruszającymi się cicho i płynnie z pomocą prowadnicach rolkowych bądź kulkowych. Jeśli mebel ma pomieścić kolekcję płyt DVD lub stanowić miejsce na przechowywanie np. dodatkowej zastawy stołowej, polecamy szafki, w tym modele z pięknym przeszkleniem ze szkła hartowanego. Część z nich otwiera się w bok, a inne mają zastosowany mechanizm barkowy – warto sprawdzić to przed zakupem, by wybrać najbardziej funkcjonalny z produktów.

Solidny i nowoczesny stolik RTV – czy da się to połączyć?

Nasi eksperci wybrali dla Państwa wyłącznie wysokogatunkowe modele, które są produkowane z płyt laminowanych oraz MDF-u stosowanego na frontach. Brzegi wzmacnia się tworzywem ABS lub PCV, wydłużającym tym samym trwałość wyposażenia. Płyty laminowane to materiał ceniony w branży meblarskiej – są odporne na zarysowania, wysoką temperaturę, a nawet rozlane płyny. Wiele spośród stolików RTV w stylu nowoczesnym posiada wstawki ze szkła hartowanego pod postacią witryn i półek, które są bezpieczne dla domowników. 

Wybierając nowy stolik do salonuwarto zwrócić uwagę na sposób jego montażu. Wisząca szafka RTV to doskonały wybór dla osób, które chcą zamocować telewizor na ścianie, nie obciążając jego masą mebla. To rozwiązanie gwarantuje wizualną lekkość i łatwiejsze sprzątanie. Jeśli wolą Państwo dowolnie przestawiać mebel, polecamy stoliki nowoczesne RTV z nóżkami o różnej wysokości.

Ostatnie wpisy