Szafy do pokoju dziecięcego

Szerokość Wysokość Głębokość Typ szafy Ilość drzwi Więcej filtrów

Filtruj według

Szerokość
Wysokość
Głębokość
Typ szafy
Ilość drzwi
Lustro
Szuflady
Kolor
Cena
,- ,-
Filtruj

Szafy do pokoju dziecięcego- funkcjonalność, ergonomia i bezpieczeństwo

Szafy do pokoju dziecięcego to meble o ergonomicznej konstrukcji, które mają zapewnić najmłodszym możliwość wygodnego przechowywania przedmiotów. Oferujemy zarówno modele o sporej szerokości powyżej 140 cm, jak i meble dostosowane do potrzeb bardzo niewielkich pokojów dziecięcych. Szafy do pokoju dziecięcego w sklepie MKS MEBLE są wykonywane z troską o bezpieczeństwo dziecka- rezygnujemy ze stosowania szklanych elementów konstrukcji, ostrych krawędzi, a dodatkowo dbamy o to, by powłoka szaf była odporna na zarysowania. Dostępne w naszym sklepie internetowym meble wyróżniają się ponadto wysokim standardem produkcji, tworzone są z płyty meblowej o świetnych parametrach- najczęściej jest to płyta laminowana o grubości 16 mm.

Szafy do pokoju dziecięcego- design także ma znaczenie

W pokoju dziecięcym nie brakuje miejsca na ciekawe aranżacje. Choć rzadko kiedy wybiera się meble i dekoracje utrzymane w jednym, spójnym stylu, przestrzeń ta stwarza pewne możliwości dla osoby planującej jej charakter i estetykę. Kolory stosowane w takim wnętrzu są dosyć lekkie, zazwyczaj ciemniejszym odcieniom towarzyszy jaśniejszy akcent. Znaleźć tu więc można zarówno róż, grafit, dąb artisan, dąb złoty, jak i kolor morski. Przeważnie w pokoju dziecięcym wykorzystywane są meble wielokolorowe- ich motywy są niebanalne i nowoczesne.

Szafy do pokoju dziecięcego- rodzaje

Szafy do pokoju dziecięcego przyjmują różne kształty i formy, w zależności od tego, do jakiego wnętrza zostaną zastosowane. Popularne w sklepie internetowym MKS MEBLE kategorie to:

  • Szafy 2-drzwiowe- to bardzo uniwersalne i minimalistyczne rozwiązanie. Szerokość szaf do pokoju dziecięcego tego rodzaju w sklepie internetowym MKS MEBLE wynosi od 80 do 125 cm. Szafy te zostały zaprojektowane z myślą o oferowaniu dziecku sporej przestrzeni do przechowywania różnych akcesoriów, przy zajmowaniu niewielkiej powierzchni. Wyróżnia je ergonomia, prosty design i wygoda użytkowania.
  • Szafy 3-drzwiowe- to standardowe modele, które łączą ze sobą nowoczesny styl i szeroką konstrukcję- na 120 lub 140 cm, dlatego sprawdzają się w nieco mniejszych wnętrzach. Można w nich przechowywać zarówno ubrania, jak i akcesoria, zabawki, pomoce naukowe i inne przedmioty.
  • Szafy dziecięce narożne- tego typu szafy do pokoju dziecięcego wykorzystywane są przez rodziców, którym zależy na stworzeniu przyjaznej przestrzeni dla dziecka. Składa się więc na to ergonomia i funkcjonalność- w tym przypadku możliwość przechowywania ogromnej ilości przedmiotów na niewielkiej powierzchni, a także bezpieczeństwo- tego typu szafy pozbawione są ostro zakończonych krawędzi.
  • Szafy przesuwne- są to niezwykle funkcjonalne i bardzo często wybierane szafy. Ich konstrukcja składa się z korpusu i frontowych drzwi, które korzystają z systemu jezdnego. Rozwiązanie to oferuje bardzo wygodne i przejrzyste wnętrze do przechowywania przedmiotów o różnych gabarytach. Szafy przesuwne cenione są za bardzo prosty design, uniwersalność, możliwość ich spersonalizowania na wiele sposobów, a ponadto za trwałość i ponadczasowość.

Szafy do pokoju dziecięcego- dodatkowe wyposażenie

Jeśli chodzi o szafy do pokoju dziecięcego dostępne w sklepie internetowym MKS MEBLE, część z nich może zostać przez Państwa zakupiona w ramach zestawu. Jest to rozwiązanie, które nie tylko sprawia, że kwota takiego zamówienia jest niższa. Kupując cały system meblowy, zadbacie Państwo o doskonałą spójność estetyczną pokoju dziecka. To kolejny wkład w nauczenie malucha porządku i zaszczepienie w nim dobrych nawyków. Dodatkowe wyposażenie obejmuje nie tylko komody, stoliki, regały, czy kufry. Wśród mebli dostosowanych wizualnie do szafy, znaleźć można także sofy, pufy, łóżka, stoliki nocne czy szafki RTV.

Polecane kategorie

Ostatnie wpisy