Szafy do sypialni

Szerokość Wysokość Głębokość Typ szafy Ilość drzwi Więcej filtrów

Filtruj według

Szerokość
Wysokość
Głębokość
Typ szafy
Ilość drzwi
Lustro
Szuflady
Kolor
Cena
,- ,-
Filtruj

Nowoczesne szafy do sypialni pozwalają na uwolnienie pełnego potencjału tej przestrzeni. Muszą to być jednak meble ze wszech miar funkcjonalne, a także wytrzymałe. Wyposażenie tego typu może zawierać ciekawe akcenty designerskie, które sprawią, że wnętrze staje się jeszcze ciekawsze i unikatowe.

Szafa do sypialni- dlaczego estetyka tego miejsca jest tak istotna?

Wiele osób nie zwraca większej uwagi na funkcjonalność sypialni, jest to także miejsce mniej wyeksponowane, przez co design gra w nim drugorzędną rolę. Niesłusznie- szafa do sypialni, podobnie jak inne elementy wyposażenia tej przestrzeni, powinny być zarówno bardzo dobrze dopasowane do Państwa potrzeb estetycznych, jak i maksymalnie funkcjonalne. W końcu w sypialni spędzamy przynajmniej 1/3 część naszego życia. To istotne, by pomieszczenie to sprzyjało wypoczynkowi. Warto więc zainwestować w odpowiednie umeblowanie takiej przestrzeni. Warto postawić na meble o praktycznie zaprojektowanej konstrukcji, które oferują przestronne wnętrza, prosty dostęp do przechowywanych w nich przedmiotów, a także możliwość dopasowania ich do indywidualnych potrzeb.

Szafa do sypialni- jaki powinien być jej design?

Nowoczesne szafy do sypialni dostępne w sklepie MKS-MEBLE to meble minimalistyczne, które kojarzą się przede wszystkim ze stylami skandynawskim i nowoczesnym, jednak sprawdzą się także w innych aranżacjach. Dzięki uniwersalnemu i prostemu wzornictwu mogą stać się elementem każdego pomieszczenia. Szafy przesuwne do sypialni często zawierają lustra. Codzienna garderoba staje się dzięki temu wygodniejsza, jednak nie jest to jedyna funkcja takiego rozwiązania. Znakomicie sprawdza się ono szczególnie w tych mniejszych pomieszczeniach - duże lustro pozwala uzyskać efekt przestronności, optycznie powiększając wnętrze. W dużych sypialniach taki zabieg nie jest konieczny - tam warto postawić na stonowane, estetyczne i jednolite szafy przesuwne. Takie propozycje mogą stanowić oś budowy ciekawej aranżacji w dowolnym stylu. Poza przesuwnymi szafami do sypialni w sklepie MKS-MEBLE znajdą Państwo także szafy narożne, szafy 2-drzwiowe, szafy 1-drzwiowe i szafy o 4 lub większej liczbie drzwi. Zapewnia to dostęp do bardzo szerokiej gamy inspiracji- meble dostępne w naszym sklepie internetowym pozwalają na skompletowanie bardzo ciekawego, unikatowego wyposażenia.

Co wyróżnia szafy do sypialni ze sklepu internetowego MKS-MEBLE?

Nowoczesne szafy do sypialni ze sklepu internetowego MKS-MEBLE zostały stworzone jako odpowiedź na potrzeby współczesnych klientów. Łączą w sobie niezwykle elegancki i uniwersalny design z funkcjonalnością. To meble o bogatym wyposażeniu wykonane z trwałych materiałów. W większości przypadków ich korpusy zostały wykonane z płyty laminowanej o szerokości 16 milimetrów. Drzwi są oklejane okleiną w konkretnym kolorze lub mają połyskującą, laminowaną powierzchnię. Szafy sypialniane dostępne w naszym sklepie internetowym to meble o bardzo zróżnicowanych gabarytach, co pozwala na dopasowanie ich do potrzeb dowolnego użytkownika lub na wykorzystanie ich jako dopełnienia istniejącej już konfiguracji meblowej. To rozwiązanie znacznie atrakcyjniejsze z perspektywy finansowej niż zamówienie mebli na wymiar.

Dodatkowe wyposażenie w szafach MKS-MEBLE

Szafy do sypialni mogą zostać dodatkowo wyposażone w ciekawe elementy, które jeszcze bardziej poprawią komfort ich użytkowania. To wsparcie dla ergonomii i funkcjonalności mebla. Oto przykładowe elementy wyposażenia, które można dodać do większości szaf dostępnych w naszym sklepie internetowym:

Dodatkowe półki – dzięki możliwości zamontowania dodatkowych półek we wnętrzu szafy mogą Państwo stworzyć wnętrze o jeszcze większej funkcjonalności, które będzie idealnie odpowiadało na Państwa potrzeby.

Kontenerki- to popularne rozwiązanie wśród mebli sypialnianych. Szafa nieposiadająca szuflad może wykorzystać kontenerki zamontowane w jej wnętrzu. Pozwolą one na przechowywanie drobnych przedmiotów, takich jak bielizna, biżuteria i kosmetyki.

Dodatkowe drążki- jest to rozwiązanie, które sprawdza się w przypadku tworzenia miejsca do przechowywania licznych ubrań - szczególnie tych, które wymagają powieszenia na wieszakach. Drążki pomagają utrzymać porządek w szafie- to nie tylko propozycja dla pedantów.

Energooszczędne oświetlenie LED- to dodatkowy element, który z jednej strony ułatwia znajdowanie w szafie potrzebnych przedmiotów, a z drugiej strony stanowi nowoczesny akcent będący idealnym dopełnieniem nowoczesnej aranżacji.

Ostatnie wpisy