Materace lateksowe 80x200

(6 produktów)
Filtruj filter_alt
Szerokość Wysokość Głębokość Cena Czas wysyłki Więcej filtrów
Wybrane filtry:

Filtruj według

Szerokość

Wysokość

Głębokość

Cena

,- ,-

Czas wysyłki

Produkty, które znajdziesz w niniejszej kategorii to materace lateksowe 80 × 200, czyli materace wykonane z różnorodnych materiałów, wzbogacone lateksem. Są to najwyższej jakości produkty, które dzięki swoim właściwościom umożliwiają użytkownikom wysypianie się każdej nocy. Chwali się je za wyjątkowe właściwości hipoalergiczne, antybakteryjne i antygrzybiczne, dzięki czemu są idealnym wyborem, na który decydują się rodzice dzieci i młodzieży z alergiami czy schorzeniami, takimi jak astma. Materace lateksowe 80 × 200 to produkty, w które zdecydowanie warto zainwestować – koniecznie zapoznaj się z ich bogatym wyborem na stronie MKS MEBLE i znajdź model idealny dla siebie!

80 × 200 materace lateksowe – dlaczego produkty z oferty MKS MEBLE są godne Twojej uwagi?

Materace lateksowe 80 × 200, które znajdziesz w ofercie MKS MEBLE, to wspaniałe przykłady materaców zapewniające każdemu użytkownikowi niebywały komfort snu. Pianka lateksowa, którą zostały wypełnione, to materiał doskonale dopasowujący się do kształtu ciała. Leżenie na materacu lateksowym 80 × 200 jest wyjątkowo przyjemne. Uczucie to nasi klienci często określają jako „otulenie miękkością”. Niezwykle docenianą właściwością naszych lateksowych materacy jest hipoalergiczność, czyli cecha, która umożliwia bezpieczne korzystanie z nich także przez alergików. Wymiary materacy zgromadzonych w tej kategorii, czyli 80 × 200 są przeznaczone do łóżek jednoosobowych.

Materace lateksowe 80 × 200 – dla kogo mogą okazać się najlepszym wyborem?

Materace lateksowe 80 × 200 bardzo często stosuje się w niewielkich pokojach i sypialniach. Mogą doskonale sprawdzić się w pokojach dziecięcych czy młodzieżowych. Wymiary 80 × 200 to bardzo częsty wybór w przypadku łóżek piętrowych, które wykorzystuje się w pokojach rodzeństw, tym bardziej że warstwa lateksowa cechuje się otwartokomórkową strukturą, a co za tym idzie – nie gromadzi kurzu, przez który we wnętrzu materaca mogłyby rozwijać się roztocza. Nasze materace lateksowe 80 × 200 to zatem doskonały wybór dla alergików, których wśród osób młodszych nie brakuje. Nie oznacza to jednak, iż materac lateksowy 80 × 200 nie sprawdzi się także dla dorosłego. Może być świetnym wyborem także dla dorosłych osób, które nie dysponują bądź nie potrzebują łóżka większych wymiarów.

Materace lateksowe 80 × 200 z oferty MKS MEBLE to produkty, na które składają się wypełnienia wykonane z różnorodnych materiałów. Materac ten posiada zawsze piankę poliuretanową oraz warstwę lateksu. W niektórych modelach dodatkowo użyta jest pianka termoelastyczna VISCO, która reaguje na temperaturę ciała człowieka i tym samym zapewnia lepszą elastyczność materaca. Materace lateksowe 80 × 200, które proponujemy, to produkty o różnorodnych stopniach twardości. Są to także materace dwustronne, cechujące się bardzo długą żywotnością. Zapraszamy do zapoznania się także z innymi elementami wyposażenia sypialni dostępnymi w naszym sklepie, takimi jak komody, krzesła czy lampy.

Polecane kategorie

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.
Ładowanie...