Materace lateksowe 100x200

Filtruj filter_alt
Szerokość Wysokość Głębokość Cena Czas wysyłki Więcej filtrów
Wybrane filtry:

Filtruj według

Szerokość

Wysokość

Głębokość

Cena

,- ,-

Czas wysyłki

Materace lateksowe to grupa produktów stale zyskująca na popularności. Ich wyjątkowe właściwości i komfort użytkowania doceniane są przez wielu klientów stawiających na bezpieczeństwo i wygodę. Materace lateksowe są przede wszystkim świetnym rozwiązaniem dla alergików, którzy chcą zredukować jak największą ilości pyłków, drobnoustrojów czy zanieczyszczeń ze swojego mieszkania. Materace te charakteryzują się porowatą, „oddychającą” powierzchnią, która nie gromadzi brudu i ułatwia szybkie czyszczenie materiału. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą materacy lateksowych 100 × 200 w MKS MEBLE!

100 × 200 materace lateksowe – wyjątkowe produkty stworzone z myślą o alergikach

Materace lateksowe 100 × 200 to produkty stworzone głównie z myślą o alergikach. Dobrze sprawdzają się u osób, które oczekują wysokiego stopnia wygody i bezpieczeństwa. Ich charakterystyczną cechą jest przede wszystkim porowata powierzchnia materiału. Nie gromadzi ona kurzu i roztoczy, czym znacząco poprawia komfort snu każdego użytkownika. Ograniczenie ilości drobnoustrojów na powierzchni materaca to jednak niejedyny plus lateksowej pianki. Dzięki temu, że wykonana została z kauczuku naturalnego i syntetycznego, pozwala na wygodne dostosowanie materiału do ciała. Takie rozwiązanie umożliwia wielu osobom znalezienie idealnej pozycji podczas wypoczynku. Dodatkowo wykorzystanie naturalnych surowców wpływa na zmniejszoną ilość sztucznych wypełniaczy w materacu.

Materace lateksowe 100 × 200 – wytrzymałość na długie lata

Połączenie naturalnych składników i lateksu syntetycznego sprawia, że materace lateksowe 100 × 200 są wyjątkowo trwałe i odporne na odkształcenia. Mimo długiej eksploatacji zachowują swoje właściwości i odpowiedni kształt, jednocześnie stale dopasowując się do ciała użytkownika. Pianka lateksowa zapewnia swobodę korzystania z materaca przez długie lata, bez potrzeby wydawania dodatkowych pieniędzy na nowy materac zapewniający wygodę snu. Materace lateksowe 100 × 200 polecane są każdej osobie, która chce poprawić jakość swojego odpoczynku. Lateksowa pianka zastosowana w tym produkcie tłumi drgania i ruchy, jednocześnie zapewniając ortopedyczne podparcie kręgosłupa i mięśni – ciało ulega regeneracji i rozluźnieniu. Produkty z tej kategorii polecane są wszystkim osobom mających problemy z kręgosłupem.

100 × 200 materace lateksowe – produkt dla każdego

Posiadasz łóżko o rozmiarze 100 × 200? Materace lateksowe idealnie sprawdzą się jako jego uzupełnienie. Taka wielkość zapewnia komfort snu i możliwość swobodnego dobierania pozycji. Polecana jest zarówno osobom ważącym ponad 100 kg, jak i tym mającym ponad 190 cm wzrostu. Materace lateksowe 100 × 200 to również produkt idealny dla dzieci. Dzięki swojej wielkości umożliwia maluchowi swobodną zabawę, rozkładając zabawki na całym łóżku oraz pozwala na ułożenie się tak, jak mu najwygodniej. Dzięki swojej strukturze i wzmocnieniu dla mięśni, materace lateksowe polecane są do pokojów dzieci. Wybierz materace kieszeniowe, multipocket lub inne modele dostępne z warstwą lateksową i ciesz się najwyższym poziomem wypoczynku. 7 stref twardości i właściwości hipoalergiczne to jedne z wielu znakomitych zalet tych produktów.

Polecane kategorie

Ładowanie...