Szafy narożnikowe

(27 produktów)
Filtruj filter_alt
Szerokość Wysokość Głębokość Typ szafy Ilość drzwi Lustro Kolor Cena Więcej filtrów
Wybrane filtry:

Filtruj według

Szerokość

Wysokość

Głębokość

Typ szafy

Ilość drzwi

Lustro

Kolor

Cena

,- ,-

Szafy narożne do Twojej sypialni. Szybka dostawa

Mają Państwo słuszne obawy, że tradycyjna szafa nie zmieści wszystkich rzeczy? Doskonałym wyborem będzie szafa narożna do sypialni, która nie zajmie całej ściany, zagospodarowując kąt, w którym i tak nie stanęłoby nic innego. Ten niepozorny mebel może spełnić potrzeby nawet dwójki osób, dlatego zapraszamy do obejrzenia dostępnych modeli i poznania kilku ważnych cech, które zadecydują o tym, czy będą Państwo zadowoleni z zakupu.

 

Każdy, kto ma wątpliwości, może skorzystać z naszej pomocy- chętnie udzielimy wsparcia zakupowego. Oferujemy także meble z szybką dostawą, zawsze dbając o to, by zostały dostarczone do Państwa bez najmniejszych uszkodzeń. W naszym sklepie meblowym MKS MEBLE znajdują się wyłącznie produkty cenionych polskich producentów, zawsze w przystępnej cenie.

Wymiary szaf narożnych i ich sposób otwierania

Najmniejsze szafy narożne charakteryzują się wymiarami 70x70 cm- warto się na nie zdecydować, jeśli urządzany pokój jest na tyle mały, że większy model po prostu przeszkadzały w codziennym funkcjonowaniu. O wiele lepszą alternatywą są produkty o wymiarach 80x80 cm i 90x90 cm, czyli standardowym wymiarze. Są już na tyle pojemne, że zmieszczą ubrania jednej, a nawet dwójki osób. W naszym sklepie meblowym przygotowaliśmy dla Państwa także wyjątkowe, duże szafy narożne do sypialni, które mierzą nawet 135x135 cm i więcej. Mogą być elementem systemu modułowego, dzięki czemu do ich boków można dostawić witryny, komody i inne wyposażenie.

 

Jaka jest wysokość mebli? Szafa narożna w sypialni mierzy zazwyczaj 190-200 cm, dzięki czemu zmieści się nawet we wnętrzu z obniżonym sufitem. Jej wysokość ma także inną zaletę- można ustawić na wierzchu dedykowaną nadstawkę, zyskując dodatkowe miejsce na uporządkowanie rzeczy.

 

W jakiś sposób otwierają się szafy? Większość dostępnych modeli posiada drzwi tradycyjne, skrzydłowe, mocowa