Regały dziecięce

Szerokość Wysokość Głębokość Cena

Filtruj według

Szerokość
Wysokość
Głębokość
Cena
,- ,-
Filtruj

Regały dziecięce- praktyczne rozwiązania w pokoju dziecka

Podczas przygotowywania aranżacji pokoju dla swojej pociechy warto pomyśleć między innymi o funkcjonalności wybranych mebli. Dobrym pomysłem z pewnością będzie zwrócenie uwagi na regały dziecięce- to produkty, które zazwyczaj cechują się stosunkowo niewielkim rozmiarem, a jednocześnie są niezwykle praktyczne i sprawdzają się nawet w pomieszczeniach o skromnym metrażu. Regały dziecięce mogą mieć wysokość od 135 cm do niecałych 2 m, ich szerokość może z kolei wynosić pomiędzy 45 a 85 cm, a głębokość od 37 do 55 cm. Ze względu na szeroki wybór produktów o różnych wymiarach można z łatwością wybrać produkt, który odpowiednio dopasuje się do dostępnej przestrzeni.

Regały dziecięce znajdujące się w ofercie sklepu MKS MEBLE, w zależności od modelu, są wyposażone w otwarte półki, szuflady, zamykane półki, a także różne kombinacje tych elementów. Dzięki temu sprawdzą się zarówno do przechowywania przedmiotów, które powinny być schowane, jak i tych, które mogą pozostać widoczne. Pojemne półki pozwalają na przygotowanie miejsca dla zabawek, książek, gier planszowych, ramek ze zdjęciami i wielu innych rzeczy. To świetny sposób, by zadbać jednocześnie o porządek oraz odpowiedni klimat w pomieszczeniu.

Regał dziecięcy ze sklepu MKS MEBLE- mebel, który trafi w gusta zarówno dzieci, jak i rodziców

Regały dziecięce, które można znaleźć w ofercie naszego sklepu, zostały wykonane z materiałów prezentujących najwyższą jakość i świetne parametry dotyczące trwałości. To między innymi sprawdzone rozwiązania, takie jak płyta laminowana o grubości 16 lub 22 mm, zapewniająca wysoką odporność na uszkodzenia oraz zarysowania wynikające z codziennej eksploatacji. Wśród stosowanych tworzyw znajdują się również płyty MDF, a także wytrzymały polichlorek winylu (PVC), zastosowany do produkcji uchwytów w niektórych modelach. Produkty zawdzięczają też swoje solidne wykonanie odpowiednio przygotowanym projektom, które biorą pod uwagę potrzeby najmłodszych oraz sposób użytkowania mebli.

MKS MEBLE- regały dziecięce, które sprawdzą się w pokoju każdego dziecka

Dostępne w naszym asortymencie regały dziecięce różnią się nie tylko pod względem rozmiarów oraz ułożenia półek, szuflad i innych elementów, lecz także kolorów. Wiele modeli stawia na uniwersalną biel, połączoną z akcentami w barwach, takich jak limonka, wrzos, szarość, zieleń, fiolet, róż, czerwień i wiele innych. Część propozycji jest również oferowana w wariantach wykorzystujących fakturę drewna- może to być na przykład dąb sonoma lub sosna bielona. Tak szeroki wybór różnych kolorów pozwala dostosować konkretne rozwiązanie do każdej aranżacji. Dobrym sposobem na zachowanie spójności jest dołączenie do zamówienia innych mebli z wybranej serii- wiele regałów dziecięcych stanowi część większej kolekcji, która może obejmować również szafy, biurka czy łóżka.

Różnorodność pod względem stylu, kolorystyki, układu poszczególnych części oraz wymiarów sprawia, że wybór regału dziecięcego pod kątem potrzeb swojej pociechy staje się niezwykle prosty. Wszystkie meble z naszej oferty łączy przy tym kilka wspólnych cech- wysoka jakość wykorzystanych materiałów, trwałość na lata oraz pełen komfort użytkowania. Regał dziecięcy to mebel, który może z powodzeniem stanowić kluczową część wyposażenia pokoju najmłodszych członków rodziny, zapewniając lepszą organizację i łatwiejsze utrzymywanie porządku.

Polecane kategorie

Ostatnie wpisy