Materace kieszeniowe 90x200

(11 produktów)
Filtruj filter_alt
Szerokość Wysokość Głębokość Cena Czas wysyłki Więcej filtrów
Wybrane filtry:

Filtruj według

Szerokość

Wysokość

Głębokość

Cena

,- ,-

Czas wysyłki

Materace kieszeniowe cieszą się ogromną popularnością wśród wielu użytkowników, dla których najważniejszy jest najwyższy poziom komfortu podczas odpoczynku. Modele kieszeniowe są rozbudowaną i ulepszoną pod każdym względem wersją dawnych materacy sprężynowych. W naszej ofercie znajdziesz produkty wzbogacone również o dodatkowe warstwy wypełnienia, które podnoszą poziom wygody w czasie wypoczynku. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. W tej kategorii znajdziesz materace 90 × 200, które idealnie dopełnią przede wszystkim łóżka pojedyncze stosowane w pokojach dziecięcych, nastolatków lub singli.

90 × 200 materace kieszeniowe – szeroki wybór w ofercie MKS MEBLE

Materace kieszeniowe 90 × 200 są znakomitą alternatywą m.in. dla modeli bonellowych. W tej kategorii prezentujemy modele materacy przeznaczone dla łóżek pojedynczych. Można zastosować je w pokojach dzieci, nastolatków, dorosłych śpiących w pojedynkę czy w hotelach. Czym charakteryzują się materace kieszeniowe? W ich konstrukcji występują sprężyny umieszczone w osobnych kieszonkach, rozmieszczonych na całej powierzchni. Dzięki temu pracują one niezależnie od siebie – nacisk wywołany z jednej strony materaca nie przenosi wibracji i drgań na jego pozostałą powierzchnię. Co więcej, materace kieszeniowe idealnie dopasowują się do ciała użytkownika, co przekłada się na komfortowy i regeneracyjny sen.

Materace kieszeniowe 90 × 200 – zagwarantuj sobie spokojny i regenerujący sen każdej nocy

Dostępne w naszej ofercie materace kieszeniowe wyposażone są ponadto w tzw. warstwę komfortu, zapewniającą 7 stref twardości – każda z nich zapewnia optymalne podparcie ciała. Składają się na nią m.in. dodatkowe wypełnienia z lateksu, pianki VISCO czy kokosa. Pianka lateksowa charakteryzuje się wysokim stopniem higieny – nie gromadzi kurzu, roztoczy ani innych zanieczyszczeń. Dodatkowo warstwa ta gwarantuje świetne dopasowanie do ciała użytkownika. Pianka VISCO reaguje na ciepło ciała i w ten sposób lepiej dopasowuje się do jego krzywizn. Pianka Memory wyróżnia się również znakomitą elastycznością. Kokos natomiast pochłania wilgoć, usztywnia materac, a także zapewnia lepszą cyrkulację powietrza. Tak zbudowany materac to pewność wysokiego poziomu komfortu snu, a także regeneracji organizmu.

Zdrowy i higieniczny sen z materacami kieszeniowymi 90 × 200

Oferowane w naszym sklepie materace kieszeniowe są w pełni bezpieczne dla zdrowia. To produkty przeznaczone również dla osób zmagających się z alergiami. W ich konstrukcji nie znajdują się żadne szkodliwe substancje, co potwierdzają przyznane certyfikaty i atesty. Proponowane materace kieszeniowe 90 × 200 są w większości dwustronne. Zmieniając powierzchnię spania co ok. 3 miesiące, można podnieść stopień higieny tych produktów, a także wydłużyć ich żywotność. Warto także zwrócić uwagę na fakt, że zdecydowana większość modeli wyposażona jest w zdejmowany pokrowiec, który można prać. Zapraszamy do zapoznania się również z materacami multipocket – rozbudowaną wersją materacy kieszeniowych.

Polecane kategorie

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.
Ładowanie...