Materace kieszeniowe 120x200

(9 produktów)
Filtruj filter_alt
Szerokość Wysokość Głębokość Cena Czas wysyłki Więcej filtrów
Wybrane filtry:

Filtruj według

Szerokość

Wysokość

Głębokość

Cena

,- ,-

Czas wysyłki

Nie od dziś wiadomo, że źle dopasowany materac może być przyczyną poważnych schorzeń zdrowotnych. Ważne jest nie tylko wyspanie się, lecz także zapobiegnięcie różnego rodzaju chorobom, w tym problemów z kręgosłupem czy układem krążeniowym. Stary materac to także ryzyko wystąpienia alergii. W sklepie MKS MEBLE oferujemy wysokiej jakości dwuosobowe materace kieszeniowe 120 × 200. To produkty najwyższej klasy, wyróżniające się różnymi stopniami twardości. Ze względu na właściwości hipoalergiczne są bezpieczne w użytkowaniu dla każdego z członków rodziny. Chcesz zadbać o swoje zdrowie? Zależy Ci na poprawieniu jakości swojego snu? Zapraszamy do zapoznania się z bogatym asortymentem materacy w MKS MEBLE.

120 × 200 materace kieszeniowe z MKS MEBLE – doskonały wybór do każdej sypialni

Obecnie niewiele rodzajów materacy cieszy się tak wielkim uznaniem, jak materace kieszeniowe 120 × 200. Wykorzystują one zaawansowaną konstrukcję, wewnątrz której znajdują się liczne sprężyny zamknięte w osobnych kieszeniach. Taka budowa sprawia, że cechują się one bardzo wysoką elastycznością punktową – powierzchnia materaca ugina się pod wpływem ciężaru jedynie w punkcie styku, a pozostała część ciała użytkownika pozostaje odpowiednio podparta, sprawiając, że budzi się on wypoczęty i wolny od bólu pleców czy karku. Materace kieszeniowe 120 × 200 z oferty MKS MEBLE to produkty wyposażone w pojedynczy lub podwójny wkład o siedmiu strefach twardości, doskonale dopasowany do każdej części ludzkiego ciała. Zdecydowanie są to produkty godne polecenia.

Materace kieszeniowe 120 × 200 to dobry wybór dla par posiadających sypialnię o małej powierzchni. Nic nie stoi na przeszkodzie, by model ten świetnie sprawdził się u singli, którzy cenią sobie komfort i chcieliby zadbać o swoje zdrowie. Dzięki ich użytkowaniu zniwelowane zostają dolegliwości bólowe, a krążenie krwi utrzymuje się na prawidłowym poziomie, przez co rano ich użytkownicy budzą się wypoczęci i pełni energii. Noszące wymiary 120 × 200 materace kieszeniowe stanowią odpowiednią propozycję także dla osób, które nie tylko śpią w swoim łóżku, lecz także spędzają w nim czas, relaksując np. przy dobrej książce. Niemała przestrzeń sprawia, że mogą wygodnie poruszać się na łóżku czy umieszczać na nim jakieś przedmioty. Z tego samego powodu jest to także doskonały wybór dla osób, które często zmieniają pozycję w ciągu nocy – dysponując tak szerokim materacem, nie muszą obawiać się, że spadną z łóżka.

Materace kieszeniowe 120 × 200 – uniwersalność i wysoka jakość wykonania

Materace kieszeniowe 120 × 200 z oferty MKS MEBLE to produkty najwyższej jakości wypełnione antyalergicznym wkładem, na który w zależności od wybranego modelu składają się pianka poliuretanowa, pianka termoelastyczna VISCO, mata kokosowa, lateks i sprężyny kieszeniowe. Wybierając konkretny model, warto zastanowić się, na jakiej właściwości zależy nam najbardziej i zdecydować się na produkt dopasowany do naszych preferencji.

Polecane kategorie

Ostatnie wpisy

Ładowanie...