Materace bonellowe 100x200

Filtruj filter_alt
Szerokość Wysokość Głębokość Cena Czas wysyłki Więcej filtrów
Wybrane filtry:

Filtruj według

Szerokość

Wysokość

Głębokość

Cena

,- ,-

Czas wysyłki

Materace bonellowe 100 × 200 to produkty, dzięki którym zapewnisz sobie wysoki poziom komfortu podczas snu, a także odpowiednie podparcie ciała. Dzięki temu modelowi każdego ranka obudzisz się bez żadnych dolegliwości bólowych mięśni i stawów. Pamiętaj, aby dopasować wybrany model do swojej wagi i wzrostu – dzięki temu będziesz mógł zadbać o swoją wygodę w trakcie odpoczynku. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą materacy bonellowych w rozmiarze 100 × 200, które znajdują się w tej kategorii naszego sklepu. Są to modele odpowiednie dla osób dorosłych śpiących w pojedynkę oraz dzieci i nastolatków.

100 × 200 materace bonellowe – czym charakteryzują się takie modele?

Cechą charakterystyczną materacy bonellowych są zastosowane w ich wypełnieniu sprężyny w kształcie klepsydr połączone ze sobą solidnym, metalowym drutem i cechujące się progresywnością – im większy nacisk jest kładziony na powierzchnię materaca, tym większy opór stawiają. W efekcie takie modele znakomicie podtrzymują ciało i pomagają utrzymać prawidłową pozycję kręgosłupa w czasie odpoczynku.

Materace bonellowe 100 × 200 idealnie sprawdzają się jako uzupełnienie łóżek pojedynczych. W przypadku dwóch użytkowników mogą okazać się niekomfortowe. Dlaczego? Jest to spowodowane cechą charakterystyczną materacy bonellowych, jaką jest przenoszenie wibracji i drgań po powierzchni produktów. Kiedy jeden użytkownik jest sporo cięższy i wyższy, druga osoba będzie odczuwać jego ruchy po swojej stronie materaca. Na dłuższy okres jest to niekomfortowe i niezdrowe rozwiązanie.

Materace bonellowe 100 × 200 – gwarancja zdrowego i komfortowego wypoczynku

W rozbudowanej ofercie MKS MEBLE proponujemy różnorodne materace bonellowe 100 × 200. To, co je łączy, to najwyższa jakość wykonania, a także wykorzystanie bezpiecznych i odpowiednich dla zdrowia komponentów. Potwierdzają to liczne atesty i certyfikaty przyznane naszym produktom. Warto zaznaczyć, że materace bonellowe mogą być wykorzystywane przez osoby zmagające się z alergiami. Produkty wyposażone są w zdejmowany pokrowiec, który można prać, dzięki czemu zachowają najwyższy stopień higieny. Co więcej, materace są również dwustronne. Regularna zmiana powierzchni użytkowej przekłada się na zwiększenie poziomu czystości, a także wydłużenie żywotności tych materacy.

Postaw na materace bonellowe 100 × 200 z oferty MKS MEBLE

Szukasz najlepszego uzupełnienia dla swojego łóżka w rozmiarze 100 × 200? Materace bonellowe znajdujące się w naszym asortymencie, będą strzałem w dziesiątkę. Dużą popularnością cieszą się także modele łączące wkład ze sprężyn bonellowych z matą kokosową. Taki dodatek usztywnia konstrukcję materacy, pochłania wilgoć oraz gwarantuje utrzymanie właściwej cyrkulacji powietrza.

Wybierz solidne, komfortowe i higieniczne materace bonellowe z naszego sklepu. Jeśli poszukujesz innych produktów, zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi rodzajami materacy. Proponujemy także nowoczesne materace multipocket, modele kieszeniowe oraz materace piankowe. Kupując w MKS MEBLE, możesz liczyć na atrakcyjne ceny, szybką dostawę oraz szeroki wybór najwyższej klasy produktów.

Polecane kategorie

Ostatnie wpisy

Ładowanie...