Materace bonellowe 80x200

Filtruj filter_alt
Szerokość Wysokość Głębokość Cena Czas wysyłki Więcej filtrów
Wybrane filtry:

Filtruj według

Szerokość

Wysokość

Głębokość

Cena

,- ,-

Czas wysyłki

Materace bonellowe wyposażone są w sprężyny bonellowe charakteryzujące się działaniem progresywnym. Oznacza to, że im większy nacisk będzie na nie oddziaływał, tym większy opór będą stawiać – dzięki temu utrzymują ciało w odpowiedniej pozycji podczas snu. Oferowane w tej kategorii materace bonellowe 80 × 200, przeznaczone są dla łóżek jednoosobowych. Doskonale sprawdzą się zarówno w pokojach dziecięcych, młodzieżowych, jak i osób dorosłych, śpiących w pojedynkę. Zapraszamy do zapoznania się z rozbudowaną ofertą naszego sklepu. Zapewniamy najwyższą jakość materacy, atrakcyjne ceny i szybką dostawę.

80 × 200 materace bonellowe – budowa i właściwości

Materace bonellowe 80 × 200 to produkty, które należą do grupy materacy sprężynowych. W ich wypełnieniu znajdują się sprężyny przypominające swoim wyglądem klepsydry. Zajmują one całą powierzchnię materaca, co przekłada się na ten sam poziom sprężystości i elastyczności na całym produkcie. Przenoszenie drgań i wibracji powoduje, że taki rodzaj materaców najlepiej sprawdza się u osób śpiących samotnie.

Z racji wykorzystania sprężyn w kształcie klepsydr, które połączone są sztywnym drutem, nacisk odczuwalny będzie jednakowo na całej powierzchni materaca. Oznacza to, że śpiąc w dwie osoby, pomiędzy którymi występuje spora dysproporcja wagi czy wzrostu, jeden z użytkowników będzie znacząco odczuwać wibracje i drgania powodowane przez drugą osobę. Dlatego materace bonellowe poleca się głównie dla osób śpiących w pojedynkę bądź do użytku komercyjnego. To, co je wyróżnia to przede wszystkim wysoka wytrzymałość, elastyczność i atrakcyjna cena.

Materace bonellowe 80 × 200 – wysoki poziom komfortu podczas snu

W naszej ofercie znajdziesz znakomite uzupełnienie łóżek pojedynczych w rozmiarze 80 × 200. Materace bonellowe dostępne w tej kategorii, składają się nie tylko ze sprężyn bonellowych, lecz także owaty, czyli włókniny klimatyzującej, wypełniającej nierówności. Warto również zwrócić uwagę na modele wzbogacone o matę kokosową, która usztywnia konstrukcję, wchłania wilgoć i dodatkowo zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza. Nasze produkty zostały stworzone dla osób chcących zapewnić sobie zdrowy i komfortowy sen. Proponujemy materace odpowiednie również dla alergików. To modele dwustronne ze zdejmowanymi pokrowcami, które można prać.

Materace bonellowe 80 × 200 w MKS MEBLE – postaw na rozwiązania najwyższej klasy

Jeśli często przyjmujesz gości lub nie lubisz spać w łóżku, możesz zdecydować się na interesującą opcję, jaką są materace na drewnianym stelażu. Takie modele wyposażone są w ramę, która skutecznie izoluje materac od podłoża, na którym zostanie umieszczony. Jeśli chcesz cieszyć się spokojnym i komfortowym snem, dobierz odpowiedni materac do swoich potrzeb. Dopasuj przede wszystkim jego twardość. W naszej ofercie znajdziesz modele o twardości H3 lub H4. Co ciekawe, niektóre modele wyróżniają się podwójną twardością – z jednej stroną są średniotwarde, a z drugiej – twarde. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą materacy. Proponujemy również modele kieszeniowe, multipocket, a także piankowe.

Polecane kategorie

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.
Ładowanie...