Komody do przedpokoju

Szerokość Wysokość Głębokość Kolor komody Cena

Filtruj według

Szerokość
Wysokość
Głębokość
Kolor komody
Cena
,- ,-
Filtruj

Przedpokój jest pomieszczeniem kluczowym – to tutaj witamy gości, ubieramy się do wyjścia, zdejmujemy odzież po powrocie, szukając kompromisu między praktycznością i modnym designem. Nawet jeśli nie mają Państwo zbyt wiele miejsca na meble do przedpokoju, kluczowym wyposażeniem będzie komoda. Ułatwi zachowanie porządku w całym mieszkaniu, pozwoli na wygodniejsze zakładanie obuwia, a także posłuży w roli pojemnego schowka na tekstylia lub odzież, jeśli nie mieszczą się w meblach ustawionych w salonie czy w sypialni. Od komody do przedpokoju oczekujemy wiele, dlatego zapraszamy do obejrzenia dostępnych modeli i dokładnej analizy parametrów, by zakup sprawił mnóstwo radości i spełnił wszystkie oczekiwania.

Małe, duże, szerokie lub wąskie komody do przedpokoju – co wybrać?

Wąskie komody do przedpokoju to meble idealne do małego wnętrza. Ich szerokość wynosi już od 50 cm do ok. 100 cm. Taki rozmiar sprawia, że bez trudu można ustawić je w każdej przestrzeni, a dzięki temu, że zajmują mniej podłogi, wykorzystać dostępną przestrzeń np. do ustawienia stojaka na buty, wycieraczki na okres zimowy czy siedziska. Ich wysokość jest oczywiście różna – komody do przedpokoju mierzą od ok. 50 cm do nawet 140-150 cm wysokości, oferując pojemne wnętrze na uporządkowanie preparatów do czyszczenia obuwia, szalików, czapek, a nawet rzeczy, które nie zmieściły się w salonie. Wąska komoda ma głębokość od 35 do ok. 50 cm.

Do strefy wejściowej proponujemy również białe meble prezentujące się lekko, nowocześnie i stylowo. Dzięki nim nawet mały przedpokój będzie wydawał się jaśniejszy, szczególnie przy wykończeniu na wysoki połysk. Białe komody do przedpokoju to także duża kategoria – mogą to być modele w różnym stylu, łączące dodatkowe, odważne wybarwienia, lustrzane powłoki, odmieniając najbardziej nudną aranżację. Mają Państwo problem z uporządkowaniem obuwia? Polecamy szeroką lub wąską komodę na buty, która może posiadać szuflady, szafki, w tym szafki z uchylnymi drzwiami z mechanizmem barkowym. Duży wybór modeli sprawia, że każdy znajdzie swój wymarzony, funkcjonalny mebel.

Harmonijna aranżacja przedpokoju – jak wybrać klasyczne lub nowoczesne komody?

Podobają się Państwo nowoczesne komody do przedpokoju? To właśnie tego typ meble stanowią przeważającą część naszej oferty. Można je rozpoznać po minimalistycznej bryle o dosyć masywnym wyglądzie i niezwykle różnorodnym wykończeniu. Będę to zarówno proste, stonowane kolorystycznie, białe meble, jak i modele łączące kilka wybarwień, asymetryczne moduły i wiele innowacyjnych rozwiązań. Komody do przedpokoju w stylu skandynawskim stoją często na wysokich, drewnianych nogach dodających im lekkości i stylu. Wybarwienie obraca się wokół barwy białej oraz jasnego dębu. Ilość szuflad czy szafek jest doskonale przemyślana, gdyż projekty inspirowane Skandynawią mają być przede wszystkim praktyczne. Urządzają Państwo przedpokój w stylu rustykalnym? Polecamy komody z lekko fazowanymi frontami w kolorze beżowym, które posiadają blat np. w ciemniejszym wybarwieniu. Komfort użytkowania poprawiają małe uchwyty z drewna idealnie komponujące się z resztą wyposażenia. Interesują Państwa nowoczesne komody w wydaniu klasycznym? W przedpokoju będą fantastycznie wyglądały modele w wybarwieniu czarnym lub dąb monastery, z lekko zdobionymi frontami i uchwytami. Warto jednak pamiętać o tym, by nie przesadzić z ilością ciemnego wyposażenia.

Do przedpokoju komody można umieścić niemal w dowolnym wnętrzu – wystarczy zwrócić uwagę na ich styl, ilość drzwi, szuflad, dopasowując mebel do własnych potrzeb.

Z czego wykonuje się współczesne, stylowe komody do przedpokoju?

Solidne i stylowe komody do przedpokoju, jak i pokoju dziecka, są produkowane z naturalnego drewna. Nie jest to jednak lite drewno, ale trwałe płyty meblowe z okleiną i tworzywem ABS na obrzeżach. Dzięki temu łatwiej zadbać o ich piękny wygląd przez lata, gdyż są odporne na promieniowanie słoneczne, wodę i lekkie uderzenia. Ich wykończenie decyduje o tym, do jakiego stylu pasuje mebel – wysoki połysk to domena wnętrz w stylu glamour i nowoczesnego, a mat klasycznego czy prowansalskiego. Zamiast płyty laminowanej na frontach może znaleźć się płyta MDF, szkło lacobel i inne trwałe surowce. Chcą Państwo znaleźć idealną komodę? Warto przyjrzeć się uchwytom – modele minimalistyczne są ich pozbawione, co jest idealnym pomysłem do małego przedpokoju, gdyż domownicy nie będą o nie zahaczać. Fronty posiadają wtedy system push-to-open lub frezy. Do dużego przedpokoju można wybrać komody z dowolnymi uchwytami – długimi z metalu, gałkami z tworzywa sztucznego czy ze skóry. Stylowa komoda stoi na nóżkach z drewna, metalu, tworzywa osiągających od 2-3 cm do nawet 15-20 cm. Ich wysokość i materiał wykonania jest zależny od stylu mebla.

Ostatnie wpisy