Narożniki nowoczesne z funkcją spania

Szerokość Wysokość Głębokość Funkcja spania Pojemnik na pościel Więcej filtrów

Filtruj według

Szerokość
Wysokość
Głębokość
Funkcja spania
Pojemnik na pościel
Kształt narożnika
Kolor narożnika
Opcja wniesienia
Cena
,- ,-
Filtruj

Cenią Państwo funkcjonalne i piękne meble? Narożniki nowoczesne z funkcją spania zdobędą serce każdej osoby, która marzy o komfortowym śnie na meblu pełniącym na co dzień rolę wypoczynkową. Modele dostępne w sklepie internetowym MKS MEBLE to produkty znanych polskich producentów, które pozwolą zapomnieć o wymianie wyposażenia na wiele lat. Zachęcamy do zapoznania się naszą pełną ofertą i wyboru narożnika, który zagości nie tylko w salonie, ale nawet w pokoju dla dziecka czy w gabinecie.

Narożniki do snu - Narożniki z funkcją spania

Narożniki nowoczesne z funkcją spania to meble o prostej, masywnej bryle, które staną się centralnym punktem pomieszczenia. Stoją one zazwyczaj na niskich nóżkach z tworzywa sztucznego, chromowanych, niekiedy nawet drewnianych. Ich kolor warto dopasować do reszty aranżacji- w nowoczesnych wnętrzach królują szarości i beże, jednak gdy potrzebują Państwo urozmaicenia i energii, nic nie stoi na przeszkodzie zdecydować się na inną barwę.

Narożniki nowoczesne z funkcją spania typu L to jeden z najpopularniejszych wyborów. Ten rodzaj mebla posiada szezlong z lewej lub z prawej strony, który może być również uniwersalny- oznacza to, że zmiana umieszczenia otomany będzie możliwa nawet po złożeniu mebla. Narożniki typu L mieszczą się świetnie w mniejszych wnętrzach, stając się doskonałym miejscem na wypoczynek dla nastolatka i wyposażeniem do małego salonu. Najmniejsze z modeli w MKS MEBLE mierzą ok. 200 cm szerokości.

Nowoczesne narożniki z funkcją spania typu U to zazwyczaj wielkogabarytowe meble, które zgromadzą w jednym miejscu całą rodzinę. Gwarantują wygodny relaks z książką, a także przyjemne spotkanie z bliskimi. Ich rozmiary mogą sięgać nawet 400 cm.

To jednak nie wszystko- nasz sklep internetowy to miejsce, w którym można znaleźć także narożniki nowoczesne z funkcją spania modułowe. Jak sama nazwa wskazuje, łączy się ze sobą moduły, by powstał mebel, o jakim zawsze Państwo marzyli.

Narożniki z finkcją spania oraz z mechanizmem rozkładania

Narożniki nowoczesne z funkcją spania są wzbogacane w specjalne mechanizmy, dzięki którym będą je mogli Państwo wygodnie otworzyć i zamknąć. Większość modeli jest wyposażona w:

- automat DL- unosi się siedzisko, pociąga do siebie i kładzie, a następnie obraca oparcie.

- leopard- należy podnieść siedzisko i położyć go na podłodze, by ujawniła się część sypialniana.

- mechanizm belgijski- po zdjęciu siedziska, należy wyjąć ze środka metalowy stelaż z drewnianymi listewkami i materacem.

- wózek- pociąga się za szufladę w meblu, aby wysunęła się część dedykowana na sen.

- delfin- po pociągnięciu do siebie siedziska, z wnętrza mebla unosi się część sypialniana.

Nowoczesne narożniki z funkcją spania poza miejscem do snu, posiadają często przestrzeń dedykowaną na przechowywanie koców, pościeli i innych tekstyliów nazywaną pojemnikiem.

Niektóre z mebli są wyposażone także w stałe lub ruchome podłokietniki i zagłówki, które sprawią, że każda chwila spędzona na nich zamieni się w okazję na wyjątkowy wypoczynek. Jeśli szukają Państwo innych funkcji, polecamy sprawdzenie, czy wybrany model posiada barek, szufladę lub puf.

Wysokiej jakości wykonanie i możliwość zmiany tkaniny obiciowej w narożnikach z funkcją spania

Nowoczesne sofy narożnikowe z funkcją spania, które oferuje nasz sklep internetowy MKS MEBLE, są produkowane z litego drewna i płyty meblowej. Na górze znajduje się siedzisko oraz oparcie- stałe lub ruchome w zależności od produktu. Są one wypełniane wysokiej jakości pianką, która dba o piękny wygląd mebla i komfort odpoczynku. W ich wnętrzu znajdują się sprężyny faliste i/lub bonellowe, które mają za zadanie przenosić obciążenia.

Zależy Państwu na tym, by dopasować model do przestrzeni? Umożliwiamy zmianę obicia na jeden z materiałów z naszych kolekcji. W wybranych sofach zobaczą Państwo możliwość wyboru tkaniny imitującej ekoskórę Pielo i Forever oraz niesamowicie miękkiej i odpornej na plamy Mustang Velvet czy Monolith. Polecamy również tkaniny odporne na tarcie i łatwe w czyszczeniu Aston czy Lauren oraz inne obicia, które mogą być indywidualne dla danego mebla.

Zachęcamy do obejrzenia naszej pełnej oferty- w końcu obok narożnika nowoczesnego z funkcją spania nie może zabraknąć stolika, szafki RTV oraz innych mebli, które również czekają na Państwa w naszej ofercie.

Polecane kategorie

Ostatnie wpisy