Meble systemowe do pokoju

Szerokość Wysokość Głębokość Cena

Filtruj według

Szerokość
Wysokość
Głębokość
Cena
,- ,-
Filtruj

Meble systemowe do pokoju

Meble systemowe określane także jako meble modułowe, pasują do wielu pomieszczeń – do pokoju dziennego, młodzieżowego, a także sypialnianego. Można dzięki nim szybko i spójnie zaaranżować dowolną przestrzeń, przez lata ciesząc się wzornictwem, funkcjonalnością i bezpieczeństwem poszczególnych elementów. Gotowe zestawy mebli, jak i pojedyncze moduły, ułatwiają prace wykończeniowe – nie potrzeba dekoratorów ani architektów, by wnętrze zachwycało i spełniało wszystkie swoje funkcje.

Zabudowę tworzą pojedyncze moduły, które mogą Państwo samodzielnie wybrać – dzięki temu nawet zaaranżowanie pomieszczenia ze skosami lub wąskich przestrzeni z pewnością się uda. Tworzenie mebli systemowych nie ma końca, gdyż można je dowolnie przestawiać, niektóre elementy demontować, inne dodawać, by powiększyć kolekcję, szybko zmieniając wystrój.

Meble systemowe do pokoju dziennego

Meble systemowe do pokoju dziennego posiadają w zestawie zwykle stolik RTV, komodę, szafę, witrynę, regał i półkę. Poszczególne elementy można zestawić tuż obok siebie lub w odstępach, by były lżejsze wizualnie. Każdy moduł ma swoje wyjątkowe cechy – podświetlenia LED-owe, drzwiczki mocowane na zawiasach, szuflady wysuwające się na prowadnicach rolkowych, a nawet barki na trunki. Wysokie witryny pozwalają wygodnie wyeksponować pamiątki z podróży lub zastawę, a półki przechowają najważniejsze książki lub domowe dekoracje.

Do mebli systemowych do pokoju dziennego warto dopasować meble tapicerowane, które również znajdą Państwo w naszym asortymencie.

Meble systemowe do pokoju młodzieżowego

Drugim miejscem, w którym meble systemowe do pokoju odnoszą triumfy, jest pokój dorastającego dziecka. Dzięki nim z łatwością dobiorą Państwo biurko, komody, szafy, regały, półki wiszące, stojące, a nawet łóżka. Meble są bezpieczne, a do tego ergonomiczne, wspierając rozwój młodego człowieka. Mechanizmy działania są podobne jak w meblach do pokoju dziennego.

Meble systemowe do pokoju – sypialnia

W sypialni niezbędnym wyposażeniem są szafy, komody, szafki nocne i łóżka – to właśnie te moduły wchodzą w skład zestawu, dzięki któremu wnętrze będzie modne, spójne, ciesząc funkcjonalnością przez wiele lat. W meblach sypialnianych warto zwrócić uwagę na detale – możliwość przechowywania kołdry czy koców w pojemniku pod łóżkiem lub przejrzenia się w dużym lustrze na drzwiach szafy.

Meble systemowe do pokoju – kuchnia

Nawet w kuchni można ustawić meble systemowe składające się z szafek stojących i wiszących, a także gotowych zestawów ułatwiających aranżację przestrzeni. Podobnie jak w pozostałych przypadkach, należy dopasować gabaryty modułów i ich ilość do metrażu. W kuchni warto pamiętać o stworzeniu trójkąta roboczego, a także dopasowaniu blatu i specjalnych szafek do urządzeń AGD.

Meble systemowe do innych pomieszczeń

Gdzie sprawdzą się meble systemowe? Można je wykorzystać do urządzenia pomieszczeń gospodarczych, a także dużej garderoby, szczególnie jeśli wybiorą Państwo moduły z poszczególnego systemu. Niekiedy warto je ustawiać także w domowym gabinecie, szczególnie jeśli niezbędne jest biurko, regał i komoda np. na dokumenty.

Wysokiej jakości materiały wykonania

Drewniane meble systemowe do pokoju są wykonane z wysokiej jakości płyt laminowanych o grubości 16, 18, a nawet 22 mm. Szeroki wybór wybarwień sprawia, że każdy znajdzie coś idealnego dla siebie.

Nowoczesne meble systemowe do pokoju są wzmacniane na obrzeżach tworzywem ABS, by były odporne na wilgoć, promieniowanie UV, a także uszkodzenia mechaniczne. Stoją na różnych nóżkach – z drewna, metalu, tworzywa sztucznego. Skandynawskie meble systemowe do pokoju są zazwyczaj wykończone w jasnej kolorystyce, z widocznymi usłojeniami nawiązującymi do natury. Szukają Państwo mebli uniwersalnych? Polecamy białe meble – to ponadczasowy wybór do każdego z pomieszczeń.

Zachęcamy także obejrzenie pozostałego asortymentu w MKS MEBLE, w tym mebli do pokoju dziennego, młodzieżowego i sypialni, by w razie czego uzupełnić o niezbędne wyposażenie wybrany przez Państwa zestaw.

Polecane kategorie

Ostatnie wpisy