Półki ścienne białe

Szerokość Wysokość Głębokość Cena

Filtruj według

Szerokość
Wysokość
Głębokość
Cena
,- ,-
Filtruj

Półki ścienne białe- precyzyjne wykonanie na najwyższym poziomie

Wybierając półkę ścienną białą, warto zwrócić uwagę na to, aby była ona estetyczna oraz wykonana z solidnych materiałów, które zapewnią jej wytrzymałość na długie lata. Wszystkie te cechy charakteryzują półki ścienne białe dostępne w ofercie naszego sklepu MKS MEBLE. Do ich produkcji wykorzystuje się wyłącznie surowce najlepszej klasy, takie jak 18 mm płyta laminowana. Dzięki swoim właściwościom chroni ona półki przed zarysowaniami oraz innymi uszkodzeniami, między innymi wilgocią i działaniem promieni słonecznych. Dodatkową ochroną półek ściennych białych jest okleina ABS, która zabezpiecza krawędzie mebla przed nieestetycznymi otarciami. Prosta oraz trwała budowa półki sprawia, że można ją szybko i bez trudu zamontować samodzielnie.

Jakie pomieszczenie warto wyposażyć w nowoczesne półki ścienne białe?

Półki ścienne białe sprawdzą się w wielu pomieszczeniach, na przykładach w pokojach młodzieżowych oraz dziecięcych, gdzie umożliwiają uporządkowane przechowywanie między innymi książek, podręczników szkolnych, albumów czy zabawek. Półki ścienne białe będą również dobrym wyborem do pomieszczeń, takich jak sypialnia, salon, kuchnia czy przedpokój. W zależności od danego wnętrza można umieścić na nich różnego rodzaju przedmioty i mieć do nich łatwy dostęp w każdym momencie.

Półki ścienne białe skonstruowane są w sposób umożliwiający ich zamontowanie w dowolnym miejscu na ścianie. Dzięki temu nie zajmują powierzchni, która jest wyjątkowo cenna w pokojach o niewielkim metrażu. Półki ścienne najczęściej znajdują się nad łóżkiem lub biurkiem, co sprawia, że wybrane przedmioty są zawsze na wyciągnięcie ręki. Półki ścienne białe to gwarancja estetycznego elementu wyposażenia, wyróżniającego się trwałością i funkcjonalnością.

Szeroki wybór półek ściennych białych w sklepie MKS MEBLE

Oferta naszego sklepu jest wyjątkowo bogata, dzięki czemu nawet najbardziej wymagający klient znajdzie półkę ścienną białą spełniającą wszelkie jego oczekiwania. Półki różnią się między sobą wymiarami. W zależności od indywidualnych potrzeb mogą Państwo wybrać modele, których wymiary wynoszą: od 40 do 161 cm szerokości, od 12 do 65 cm wysokości oraz głębokości równej 18 cm. Różnice widoczne są także w konstrukcji półek ściennych białych. Część modeli charakteryzuje się prostą i symetryczną budową, inne natomiast wyróżniają się wielopoziomową konstrukcją, o asymetrycznym ułożeniu segmentów półek. Umieszczenie w danej przestrzeni takiego modelu nada wnętrzu niecodziennego i nowoczesnego charakteru.

Kolorystyka półek ściennych białych zachowana jest w neutralnym jasnym kolorze. Dzięki temu są uniwersalnymi elementami wystroju i można łączyć je z różnymi stylami wnętrz. Szczególnie chętnie wybierane są do pomieszczeń, w których dominuje styl skandynawski, czyli jeden z najpopularniejszych w ostatnich sezonach. Ich spokojna i jednolita estetyka dobrze współgra również ze stylem klasycznym. Jest to ponadto doskonała propozycja do eleganckich i nieco luksusowych aranżacji, takich jak art deco i glamour.

Ostatnie wpisy