Komody klasyczne do salonu

(24 produktów)
Filtruj filter_alt
Szerokość Wysokość Głębokość Kolor komody Cena Więcej filtrów
Wybrane filtry:

Filtruj według

Szerokość

Wysokość

Głębokość

Kolor komody

Cena

,- ,-

Komody klasyczne do salonu

Klasyczne komody do salonu inspirowane są stylistyką wyposażenia wnętrz sprzed kilku wieków. Ich design jest stonowany, delikatny i elegancki. W kolorystyce natomiast przeważają odcienie naturalnego drewna. Wprowadzają do wnętrza harmonię oraz ciepło. Są to meble ponadczasowe, które zawsze będą prezentować się znakomicie.

Komody klasyczne do salonu- gustowne wyposażenie wnętrza

Meble klasyczne do salonu- komody, szafy czy stoliki stanowią uniwersalne wyposażenie wnętrza, które nigdy nie wyjdzie z mody. Wbrew powszechnemu przekonaniu, meble klasyczne to nie wyszukane, bogato zdobione barokowe okazy, które widuje się jedynie w muzeach. Oferowane komody w stylu klasycznym charakteryzują się symetrią, harmonijnym układem szuflad oraz półek, drewnianymi elementami oraz dużą inspiracją naturą.

 

Komody klasyczne do salonu można umieścić nie tylko we wnętrzach urządzonych w takim stylu. Doskonale będą prezentować się także w nowoczesnych salonach jako dodatek, który wprowadzi naturalny akcent. Ponadto, meble w drewnianej kolorystyce bardzo dobrze wyglądają w surowych wnętrzach, np. loftowych lub industrialnych. Stanowią balans pomiędzy zimnymi i sztucznymi tworzywami a naturą. Co więcej, klasyczne komody do salonu w odcieniach białego lub bardzo jasnego drewna rewelacyjnie komponują się ze stylem skandynawskim, boho i rustykalnym.

Klasyczny styl i nowoczesne rozwiązania

Klasyczne komody do salonu dostępne w ofercie MKS MEBLE wyposażone są w wiele nowoczesnych rozwiązań, które gwarantują łatwą i komfortową obsługę mebla. Szuflady i drzwi mogą być wyposażone w uchwyty o różnych kształtach wykonane z PCV lub metalu. Jeśli jednak zdecydujemy się na nowocześniejszą opcję, czyli fronty bezuchwytowe, będzie można je łatwo otworzyć za pomocą wgłębień (frezowań) nad frontami albo systemu "push to open". Szuflady z funkcją pełnego wysuwu ułatwią dotarcie do najgłębszych zakamarków schowka, natomiast rolkowe prowadnice zapewnią łagodne i ciche wysuwanie. Z kolei funkcja cichego domyku sprawia, że szafki i szuflady już nigdy nie będą trzaskać podczas zamykania.

 

Komody klasyczne do salonu mogą stać na widocznych nóżkach lub śligach, które ciężko dostrzec jednak pełnią bardzo ważną funkcję. Zabezpieczają podłogę przed zarysowaniami podczas przesuwania mebla. Część modeli komód posiada jednokolorowe energooszczędne oświetlenie LED, które można rozszerzyć aż do 16 kolorów. Jest to nowoczesny akcent, który wprowadzi do wnętrza wyjątkowy klimat. Niektóre komody posiadają również przeszklone półki. Są one wykonane ze szkła hartowanego, które jest bezpieczne dla użytkowników. Jest solidne oraz odporne na zaryso