Garderoby

Szerokość Wysokość Głębokość Siedzisko Lustro Więcej filtrów

Filtruj według

Szerokość
Wysokość
Głębokość
Siedzisko
Lustro
Cena
,- ,-
Filtruj

Garderoba to bardzo funkcjonalny mebel, który nadaje się do wykorzystania w wielu wnętrzach. Współcześnie stanowi rozwiązanie nieco przełamujące stereotypy- dziś garderoby znajdują się nie tylko w dedykowanych do tego pomieszczeniach. Mogą stanowić standardowe wyposażenie przedpokoju.

Garderoba- szafa stworzona z myślą o potrzebach współczesnego wnętrza

Znakomitym rozwiązaniem, które zostało stworzone w celu uporządkowania odzieży i innych przedmiotów, jest garderoba. Jest to pierwszy mebel, który widzimy po wejściu do domu. Przechowujemy w nim odzienie wierzchnie, buty i inne akcesoria, które zabieramy ze sobą, wychodząc na zewnątrz. Garderoby ze względu na swój niezwykle wszechstronny charakter powszechnie wykorzystywane są w wielu współczesnych wnętrzach- nawet w przypadku mniejszych przedpokojów. W MKS-MEBLE dostępnych jest wiele szaf tego typu, które różnią się od siebie gabarytami. Korzystają jednak z bardzo podobnego, uniwersalnego wzornictwa. Są to meble zapewniające bardzo prosty i wygodny dostęp do przechowywanych na półkach przedmiotów. Utrzymanie porządku w ich wnętrzu nie stanowi większego problemu, o ile jest ono dobrze zorganizowane i dostosowane do potrzeb użytkowników.

Garderoby- dlaczego warto wybrać tego typu rozwiązanie?

Garderoby dostępne w MKS-MEBLE to meble przestronne, pojemne i oferujące znakomite warunki do przechowywania dużej ilości rzeczy. Zostały one zaprojektowane z myślą o zapewnieniu maksymalnej funkcjonalności w codziennym użytkowaniu. Płyta laminowana wykorzystana w garderobach MKS-MEBLE wyróżnia się znakomitą odpornością na wszelkie czynniki zewnętrzne. Dodatkowe wykończenie okleiną ABS zapewnia znakomitą stylistykę i stanowi dodatkowe wsparcie dla długowieczności mebli. Garderoby dostępne w MKS-MEBLE zostały wykonane z wytrzymałej płyty laminowanej o grubości 18 milimetrów. W konstrukcji zastosowano eleganckie uchwyty PCV, które wykazują znakomitą żywotność- to rozwiązanie na lata. To meble znakomicie zaprojektowane- tak, by stanowić idealną odpowiedź na potrzeby wymagających użytkowników. Ich głębokość wynosi 40 centymetrów- to wymiar, który idealnie sprawdzi się w większości przedpokojów. Tatki rozmiar pozwala na komfortowe przechowywanie butów, ubrań i innych przedmiotów codziennego użytku. Garderoby dostępne w MKS-MEBLE dostępne są w różnych wariantach szerokości. Jeśli chodzi o wysokość, wynosi ona 205 centymetrów.

Garderoby- kluczową rolę odgrywa design

Garderoby są meblami, które wykorzystuje się w przestrzeni mocno eksponowanej, dlatego warto zwrócić na ich design szczególną uwagę. Przeważnie stanowią punkt centralny całej aranżacji, który dopełniany jest dodatkowymi ozdobami i akcesoriami. W tym wypadku warto postawić na uniwersalną konstrukcję w stonowanych barwach. W MKS-MEBLE dostępne są garderoby w kolorach białym mat oraz dąb sonoma. Ich design został stworzony z myślą o wnętrzach nowoczesnych. Łączy on w sobie minimalizm z klasycznym wzornictwem. Dodatkowo garderoby bardzo często wyposażone są w lustra. Jest to rozwiązanie praktyczne z oczywistych względów - praktycznych, ale i estetycznych. To niezwykle ważne, by garderoby umieszczane w odrębnych, niewielkich pomieszczeniach wyposażone były w lustro- zapewnia to odpowiednią optykę, która wizualnie poszerza wnętrze. Dzięki zakupowi szafy do przedpokoju z MKS-MEBLE mogą Państwo liczyć na to, że Państwa garderoba będzie prezentowała się znakomicie.

Czym kierować się przy wyborze garderoby ze sklepu internetowego MKS-MEBLE?

Przy każdym modelu dostępne są oznaczenia wymiarów wnętrza szafy tego typu. Mebel powinien zostać dopasowany do Państwa potrzeb, dlatego tak ważne jest dokonanie wstępnych pomiarów w pomieszczeniu, w którym miałby się on znaleźć. Warto zastanowić się  także nad funkcją garderoby. Czy ma to być mebel, który ma zapewnić miejsce na buty, czy raczej płaszcze, kurtki i inne odzienia. Pojawia się także pytanie, czy będą z niego korzystać goście, czy raczej domownicy- to pozwala na przemyślenie tego, jak dużego rozmiaru szafy Państwo potrzebujecie.

Czy warto postawić na garderobę?

Garderoba zapewnia wygodę przechowywania odzieży i innych przedmiotów. To znakomite wsparcie dla utrzymania porządku wśród ubrań. Garderoba pozwala także na odciążenie szaf w innych pomieszczeniach. Dzięki znakomitemu designowi stanowi idealne rozwiązanie dla przedpokojów. Dla wielu osób garderoba jest wyposażeniem niezastąpionym.

Ostatnie wpisy