Łóżka piętrowe ze schodami

(16 produktów)
Filtruj filter_alt
Szerokość Wysokość Głębokość Powierzchnia spania Pojemnik na pościel Rodzaj Opcja wniesienia Cena Łóżka kontynentalne Więcej filtrów
Wybrane filtry:

Filtruj według

Szerokość

cm cm

Wysokość

cm cm

Głębokość

cm cm

Powierzchnia spania

Pojemnik na pościel

Rodzaj

Opcja wniesienia

Cena

,- ,-

Łóżka kontynentalne

Łóżka piętrowe ze schodami pozwalają odpowiednio wykorzystać dostępną przestrzeń

W małych pomieszczeniach każdy metr ma ogromne znaczenie. Aby zadbać o jak największą funkcjonalność na ograniczonej powierzchni, warto zainwestować w meble, które łączą kilka różnych rozwiązań w jednym produkcie. Takie właśnie są łóżka piętrowe ze schodami, dzięki którym powierzchnia spania znajduje się wyżej niż przy standardowym modelu. W dolnej części mogą znajdować się elementy, takie jak biurko, szafki, półki, a nawet dodatkowe miejsce do spania. W przypadku mebli tego rodzaju dostosowanie wymiarów ma ogromne znaczenie. Łóżka piętrowe ze schodami ze sklepu MKS MEBLE cechują się wysokością wynoszącą od 160 do 180 cm, ich szerokość to zazwyczaj 254 cm, a głębokość 120 cm. Same schody mogą natomiast być umieszczone zarówno po lewej, jak i prawej stronie mebla.

Wysoka jakość łóżek piętrowych ze schodami ze sklepu MKS MEBLE

Nasza oferta obejmuje wyłącznie meble, których standard wykonania pozwala na wykorzystanie przez wiele lat, bez ryzyka utraty odpowiedniego wyglądu i kluczowych właściwości. Świadczy o tym przykład łóżek piętrowych ze schodami- zastosowanie płyty MDF i odpornej na uszkodzenia oraz zarysowania płyty laminowanej o grubości 16 mm pozwala zachować świetną trwałość. Odpowiednio przygotowana konstrukcja sprawia, że łóżka piętrowe ze schodami mogą z powodzeniem spełniać swoją funkcję przez wiele lat. Uchwyty barierek schodów oraz górnej powierzchni spania są wykonane z polichlorku winylu, który również cechuje się wysoką wytrzymałością.

Łóżka piętrowe ze schodami- wyjątkowa stylistyka, bezpieczeństwo oraz wygoda w jednym

Oferowane w sklepie MKS MEBLE łóżka piętrowe ze schodami są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych. Najczęściej jest to biel połączona ze wstawkami w barwach czarnej, szarej, fioletowej, niebieskiej, turkusowej lub różowej. Taka konfiguracja szczególnie dobrze pasuje do pokoju dziecka lub nastolatka, dodając takiemu pomieszczeniu wyjątkowej energii. W przypadku łóżek, które są częścią szerszego zestawu, warto także zastanowić się nad zamówieniem jego pozostałych elementów, co pomoże zapewnić spójną i atrakcyjną stylistykę w całym pokoju. O bezpieczeństwo dba natomiast przemyślany projekt, obecność wytrzymałych barierek oraz trwałość materiałów- te aspekty wspólnie pomagają uchronić się przed skutkami różnych niebezpiecznych sytuacji.

W momencie zamówienia łóżka piętrowego ze schodami mogą Państwo dodać także materac. Odpowiednie wymiary modeli przeznaczonych dla dzieci i młodzieży to 80x200 lub 90x200 cm. Polecamy modele Teksas, Newada, Montana oraz Pronto. Poprawny wybór tego elementu wyposażenia pozwala zapewnić wysoki poziom komfortu, co z kolei przekłada się na właściwy rozwój młodego organizmu, a ponadto dobre samopoczucie w ciągu dnia.

Polecane kategorie

Ostatnie wpisy