Półki na książki nowoczesne

Szerokość Wysokość Głębokość Cena

Filtruj według

Szerokość
Wysokość
Głębokość
Cena
,- ,-
Filtruj

Najlepsza jakość nowoczesnych półek na książki dostępnych w ofercie sklepu MKS MEBLE

Półki na książki nowoczesne, któreznajdują się w naszej bogatej ofercie, to meble wyróżniające się bardzo wysoką jakością. Do ich produkcji wykorzystuje się solidne materiały, takie jak płyta laminowana o grubości 16, 18 lub 22 mm (w zależności od modelu). Materiał ten odporny jest na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, a także zarysowania, wilgoć i promienie UV czy odbarwienia. Krawędzie półek na książki dodatkowo zostały wzmocnione okleiną ABS, co chroni je przed otarciami. Część półek zawiera również elementy szklane, które są wykonane ze szkła hartowanego, odpornego na wysokie obciążenie i rysy, które mogłyby pojawić się na zwykłym szkle. Dzięki precyzji i szczegółowemu wykończeniu półki charakteryzują się znaczną trwałością i stabilnością, co gwarantuje wysoki poziom ergonomii i bezpieczeństwa podczas ich użytkowania.

Półki na książki nowoczesne to modele, które spełniają zarówno funkcję praktyczną, jak i dekoracyjną. Dzięki swojej konstrukcji umożliwiają przechowywanie wielu przedmiotów- głównie książek, sprawiając, że nawet pokoje o niewielkim metrażu stają się nadzwyczaj funkcjonalne. Ich nowoczesny charakter może stanowić samodzielną ozdobę pomieszczenia. Tym bardziej, jeżeli na półkach na książki nowoczesnych umieści się również przedmioty, takie jak zdjęcia w ozdobnych ramkach, kwiaty w wazonach czy różnego rodzaju figurki.

Półki na książki nowoczesne- idealne do każdego pomieszczenia

Półki na książki nowoczesne są częstym wyborem do pokojów dziecięcych, młodzieżowych, a także gabinetów domowych. Pozwalają na przechowywanie książek, a w przypadku pokoi najmłodszych, zeszytów czy podręczników szkolnych. Półki na książki nowoczesne są bardzo stylowym wyposażeniem wnętrz, pasującym ponadto do salonu czy sypialni. Niewątpliwą zaletą prezentowanych modeli jest ich budowa, dzięki której każde pomieszczenie stanie się wyjątkowo funkcjonalne, zarówno pokoje o większym, jak i niewielkim metrażu.

Szeroki wybór półek na książki nowoczesnych w sklepie MKS MEBLE

Półki na książki nowoczesne są dostępne w wielu wariantach. Poszczególne modele różnią się od siebie między innymi wymiarami oraz konstrukcją. Rozmiary półek w przypadku wysokości wahają się od kilku do nawet ponad 150 cm. Ich szerokość oscyluje w granicach od 30 do 180 cm, a głębokość od 15 do 105 cm. Dostępne egzemplarze to półki o prostej budowie, niektóre spośród nich charakteryzują się natomiast bardziej skomplikowaną konstrukcją oraz sposobem ułożenia segmentów.

Półki na książki nowoczesne dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych. Do wyboru pozostają modele zarówno w stonowanych, jak i klasycznych barwach, takich jak biel, dąb sonoma, dąb grandson oraz beton. Wszystkie odznaczają się nowoczesnym, a jednocześnie ponadczasowym charakterem, dzięki czemu łączyć je można z wieloma aranżacjami, między innymi stylem klasycznym, glamour, skandynawskim czy industrialnym. Interesującym rozwiązaniem są również półki, które występują w oryginalnych połączeniach kolorystycznych, np. dąb grandson i biel lub wykorzystujących zestawienie elementów matowych z połyskującymi.

Polecane kategorie

Ostatnie wpisy