Półki na książki ścienne

Szerokość Wysokość Głębokość Cena

Filtruj według

Szerokość
Wysokość
Głębokość
Cena
,- ,-
Filtruj

Półki na książki ścienne- do jakiego pomieszczenia warto je wybrać?

Półki na książki ścienne to meble, które sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Dzięki swojej konstrukcji, a zwłaszcza możliwości umocowania na ścianie, nie zajmują wiele miejsca, przez co będą idealnym rozwiązaniem nawet we wnętrzach o małym metrażu. Półki na książki ścienne są bardzo częstym wyborem do pokojów młodzieżowych oraz dziecięcych. Zazwyczaj umieszczane są nad biurkiem lub łóżkiem, gdyż zapewniają wówczas stały dostęp do najpotrzebniejszych książek. Z powodzeniem mogą służyć również jako dodatkowa powierzchnia do uporządkowanego przechowywania podręczników czy zeszytów szkolnych.

Półki na książki ścienne można zamontować też w innych pomieszczeniach, takich jak sypialnia, pokój gościnny czy domowy gabinet. Dzięki ich otwartej konstrukcji dostęp do przechowywanych na nich przedmiotów jest bardzo prosty, co sprzyja zachowaniu estetyki oraz porządku w danym wnętrzu.

Najwyższej jakości półki na książki ścienne dostępne w ofercie sklepu MKS MEBLE

Półki na książki ścienne dostępne w ofercie MKS MEBLE to elementy wyposażenia, charakteryzujące się wysoką trwałością. Zapewniają ją między innymi materiały, takie jak 18 mm płyta laminowana, dzięki której półki odporne są na zarysowania czy innego rodzaju uszkodzenia, jak wilgoć i promieniowanie słoneczne. Warto zwrócić uwagę także na obrzeża wykończone okleiną ABS, gwarantującą ich ochronę przed otarciami. Podczas produkcji specjaliści skupiają się na najdrobniejszych szczegółach, dlatego każda półka na książki ścienna jest wykonana bardzo estetycznie. Wytrzymałość oraz solidne wykonanie to pewność nie tylko perfekcyjnego wyglądu, lecz także bezpieczeństwa, które jest szczególnie pożądane wtedy, gdy półka na książki ścienna trafić ma do pokoju młodej osoby.

Szeroki wybór półek na książki ściennych dostępnych w sklepie MKS MEBLE

Bogata oferta sklepu MKS MEBLE pozwala na wybór zadowalającego produktu, każdemu, komu zależy na półkach na książki ściennych najlepszej jakości. W naszej ofercie dostępne są modele o różnych rozmiarach. Ich szerokość mieści się zakresie od 30 do 180 cm szerokości, wysokość wynosi od 1,8 cm do 159 cm, natomiast głębokość półek może mieć od 15 do 105 cm. W kwestii kolorystycznej dużą popularnością cieszą się półki w klasycznych i stonowanych barwach, takich jak biel, beton czy dąb sonoma, czy dąb grandson. Półki na książki ścienne różnią się między sobą również konstrukcją. Poszczególne modele mogą mieć zarówno prostą, jak i wielopoziomową i asymetryczną budowę. Takie rozwiązania stanowią dodatkowy i ciekawy element dekoracyjny w pomieszczeniu.

Nasze półki na książki ścienne to niezwykle uniwersalne elementy wyposażenia. Są one nowoczesne, a zarazem utrzymane w ponadczasowym stylu. Dzięki temu można łączyć je dowolnie z każdą aranżacją wnętrza, bez względu na panujący w nim klimat. Gwarantujemy długoletnie zadowolenie z dokonanych zakupów oraz estetyczne, praktyczne i zapewniające bezpieczeństwo użytkowania wykończenie naszych produktów.

Polecane kategorie

Ostatnie wpisy