Lustra do przedpokoju

(6 produktów)
Filtruj filter_alt
Szerokość Wysokość Cena Czas wysyłki Więcej filtrów
Wybrane filtry:

Filtruj według

Szerokość

Wysokość

Cena

,- ,-

Czas wysyłki

Jeśli są Państwo właścicielami niewielkiego przedpokoju lub szafa nie ma zwierciadła na froncie, warto pomyśleć o zawieszeniu osobnego modelu, z którego skorzysta każdy domownik. Lustro na przedpokój pozwoli zawsze skontrolować swój wygląd, przejrzeć się podczas szykowania kreacji na ważne wydarzenia, nie mówiąc o tym, że jest doskonałą ozdobą. Wśród jego zalet warto wymienić to, że doświetla wnętrze odbijając promienie słońca lub światło padające z żarówek oraz pomaga optycznie poprawić proporcje. Duży model poszerzy, podwyższy lub wydłuży nawet pokój, dlatego warto zdawać sobie sprawę z tego, jaką moc mają zwierciadła. Jeśli są Państwo gotowi na zakup nowego produktu do swojego domu lub mieszkania, zapraszamy do przeglądania oferty MKS MEBLE. Przygotowaliśmy lustro na przedpokój w ramie, bez niej, w kształcie prostokątnym, okrągłym, które stanie się niezapomnianą dekoracją na lata. Mają Państwo pytania? Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu mailowego lub telefonicznego z naszą obsługą.

Gdzie powiesić lustro na przedpokój i jak dobrać jego rozmiar?

W dużym przedpokoju można pokusić się o lustro stojące, które prezentuje się stylowo, jednak zajmuje więcej miejsca i można go łatwiej rozbić. Jeśli zdecydują się Państwo na model wiszący, warto umiejętnie wybrać miejsce, w którym się pojawi. Z pewnością nie wiesza się luster na przedpokój naprzeciwko drzwi wejściowych, gdyż nie każda osoba może być zachwycona, gdy przywita go własne odbicie. Ciekawy efekt dekoracyjny gwarantuje zawieszenie modelu naprzeciwko wejścia do pokoju dziennego, jednak warto skontrolować to, co będzie się w nim odbijało, aby nie spotęgować wrażenia bałaganu. Lustro w przedpokoju można zawiesić nawet na drzwiach lub na szafie, jednak w przypadku dużego, ciężkiego modelu, nie zawsze jest to zalecane rozwiązanie. O wiele bezpieczniej jest się zdecydować na zwierciadlane fronty. Jeśli w pomieszczeniu stoi szafka na buty lub komoda, można zawiesić mniejsze lustro nad blatem, ale zachowując min. 20-30 cm, by postawione dekoracje nadal dobrze się prezentowały.

W sklepie MKS MEBLE znajdą Państwo małe, jak i duże lustra do przedpokoju. Najmniejsze modele mają ok. 40-50 cm szerokości, a największe nawet ponad 100-120 cm. Wysokość także jest zmienna – może wynieść od 40-50 cm do nawet ponad 150 cm. Głębokość wynosi zazwyczaj kilka centymetrów i jest determinowana także przez rodzaj ramy.

Modna rama lub jej brak – lustro w przedpokoju dla wymagających osób

Jeśli interesuje Państwo lustro do przedpokoju urządzonego współcześnie, nowocześnie, polecamy modele bez ramy, z frezowanymi krawędziami. Sprawdzą się również egzemplarze w drewnianej ramie w kolorze białym, czarnym lub pokazującej usłojenie drewna, które wniosą więcej ciepła. Nowoczesne przestrzenie są bardzo zróżnicowane, dlatego dobrym pomysłem będzie rama metalowa, z ciekawymi zdobieniami czy z mozaiką małych luster, idealna do stylu glamour. Klasyczne lustro w przedpokoju może zachwycać rzeźbioną lub złoconą ramą, która nawiązuje do innego wyjątkowego wyposażenia. Polecamy także bardziej nietuzinkowe modele np. o okrągłym kształcie – ze sznurami pasującymi do stylu marynistycznego czy bambusem idealnym do wnętrz w klimacie boho.

Co jeszcze warto wiedzieć o lustrach do przedpokoju?

Każde lustro przedpokój jest zbudowane ze specjalnego rodzaju szkła pokrytego srebrem (lustro srebrne), a następnie zabezpieczonego lakierem, aby jego powłoka nie ulegała zniszczeniu. Lustro srebrne do salonu i do innych pomieszczeń jest uważane za takie, które oddaje rzeczywistej kolory, dlatego sprawdzi się w każdym domu. Zwierciadła brązowe wyglądają tak, jakby nasza skóra była muśnięta słońcem, dlatego może wpłynąć na poprawę naszego samopoczucia, ale nie będzie najlepsze do skontrolowania makijażu czy kreacji przed wyjściem. Lustra grafitowe dają chłodniejszy i bardziej nienaturalny wygląd. Z jakich materiałów są produkowane ramy? Lustro przedpokój może posiadać ramę z litego drewna, płyty meblowej odpornej na zarysowania, metalową, z tworzywa sztucznego, a także z innych, mniej konwencjonalnych materiałów takich jak bambus czy słoma.

Polecane kategorie

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.
Ładowanie...