Łóżka z materacem 160x200

Szerokość Wysokość Głębokość Powierzchnia spania Pojemnik na pościel Więcej filtrów

Filtruj według

Szerokość
Wysokość
Głębokość
Powierzchnia spania
Pojemnik na pościel
Rodzaj
Kolor
Opcja wniesienia
Cena
,- ,-
Filtruj

Solidnie wykonane łóżka z materacem 160x200

Każde łóżko do sypialni z materacem 160x200 cm to solidny i wytrzymały mebel, który przez lata spełni swoje najważniejsze zadania. W naszym sklepie znajdą Państwo trzy podstawowe typy łóżek- drewniane, kontynentalne oraz tapicerowane, które nieznacznie różnią się budową.

Pierwsze z nich charakteryzują się lżejszą formą, a ich stelaż jest wykonany z płyty meblowej zabezpieczonej okleiną ABS na obrzeżach, by podnieść trwałość mebla. Meble kontynentalne i tapicerowane charakteryzują się nieco inną budową- rama łóżka jest wykonana z litego drewna z dodatkiem sklejki lub płyty. Są one dodatkowo oklejone owatą i pianką meblarską, by zwiększyć komfort użytkowania mebla. Częścią łączącą materac z konstrukcją jest stelaż drewniany z elastycznymi listewkami, który gwarantuje wysoki komfort snu.

To na nim opiera się materac, który zagłębia się w ramę na kilka do kilkudziesięciu centymetrów, dbając o bezpieczeństwo. Wiele z łóżek jest wyposażonych w wezgłowie różniące się wysokością, grubością i materiałami wykończeniowymi. Najwygodniejsze są z pewnością wysokie, tapicerowane zagłówki, dzięki którym będzie można się oddać przyjemności wieczornej lektury lub oglądania ulubionego filmu.

Meble stoją na różnego rodzaju nóżkach- z drewna, tworzywa sztucznego, chromowanych, a także ślizgach- każdy z nich stanowi solidną podstawę dla łóżka.

Łóżko do sypialni z materacem 160x200 , który znajdą Państwo w zestawie

W łóżku do sypialni z materacem 160x200 cm to właśnie drugi komponent odgrywa główną rolę podczas regenerującego snu. Mając tę świadomość, przygotowaliśmy produkty różniące się wieloma właściwościami, by każdy z Państwa mógł wybrać ten, który spełnia indywidualne potrzeby. W zestawie z łóżkiem oferujemy materace klasy PREMIUM i STANDARD- bonellowe, kieszeniowe, multipocket, a nawet z dodatkiem kokosa. Warto poznać ich twardość i inne ważne cechy, by mogli obudzić się Państwo w pełni gotowi na nowy dzień.

Łóżka do sypialni z materacem 160x200 z pojemnikiem lub z szufladami

Oferowane przez nas łóżka do sypialni z materacem 160x200 cm mogą być wzbogacone w wiele dodatkowych funkcji. Jedną z nich jest praktyczne miejsce do przechowywania odzieży i pościeli, które może znajdować się np. we wnętrzu mebla. By mieć do niego łatwy dostęp, wystarczy unieść stelaż z materacem z pomocą podnośników gazowych. Łóżka do sypialni z materacem 160x200 cm mogą posiadać także szuflady- na froncie lub z boków.

Łóżka w naszej ofercie posiadają także inne udogodnienia- wezgłowie z oświetleniem LED, dzięki któremu w sypialni zapanuje wyjątkowa atmosfera. Niekiedy pojawiają się także półki i inne elementy pełniące funkcje dekoracyjne i praktyczne.

Łóżko do sypialni 160x200 z materacem podkreślające wystrój

Każdy, kto dba o spójność aranżacji, powinien zwrócić uwagę na stylistykę mebla. Nowoczesne łóżka do sypialni z materacem 160x200 cm charakteryzują się prostą budową, brakiem zdobień i są często obite materiałami w kolorze szarym lub beżowym. W wielu modelach mogą Państwo samodzielnie wybrać tkaninę obiciową- polecamy niezwykle wytrzymałe obicia Aston i Casablanca z powierzchnią ułatwiającą czyszczenie.

Skandynawskie łóżko do sypialni 160x200 z materacem to zwykle model lżejsze wizualnie stojący na wysokich, drewnianych nóżkach. Polecamy obicie go mięsistą tkaniną Monolith lub Mustang Velvet.

Chcą Państwo podkreślić szyk i luksusowość aranżacji? Klasyczne łóżka mogą wyróżniać się bardziej zaokrąglonymi kształtami i zdobieniami, podkreślającymi ich elegancki charakter. Polecamy ekoskórę Madryt, która jest o wiele trwalsza i łatwiejsza w czyszczeniu od naturalnego materiału.

Polecane kategorie

Ostatnie wpisy