Konsole do przedpokoju

Filtruj filter_alt
Szerokość Wysokość Głębokość Cena Czas wysyłki Więcej filtrów
Wybrane filtry:

Filtruj według

Szerokość

Wysokość

Głębokość

Cena

,- ,-

Czas wysyłki

Konsole do przedpokoju

W sklepie MKS MEBLE znajdą Państwo modne i funkcjonalne konsole do przedpokoju. Są to wąskie i wysokie stoliki, które mogą być wyposażone w miejsce do przechowywania przedmiotów, takich jak klucze, portfel, łyżki do butów oraz innych, by zawsze mieć je pod ręką podczas wychodzenia z domu. Na konsoli można umieścić wiele dekoracji w postaci świeczników, kwiatów czy ramek ze zdjęciami, by w oryginalny sposób zdobiły wnętrze. Nad nią często wiesza się także lustra, doświetlające pomieszczenie i zapewniające miejsce do przejrzenia się przed wyjściem. To ważny element w domu, szczególnie dlatego, że przedpokój stanowi wizytówkę i konsola będzie pierwszym meblem, który zobaczą goście po przekroczeniu progu.

Zapraszamy Państwa do poznania całej naszej oferty mebli do przedpokoju, zwłaszcza konsoli, które zmieszczą się nawet w wąskim korytarzu.

Popularne rodzaje konsol

Konsola do przedpokoju rozkładana to wyjątkowy mebel, który może zamienić się w duży stół dla gości. Bardziej popularnym rodzajem jest jednak model pełniący funkcje dekoracyjne, który stoi na wysokich nóżkach i posiada blat. Tego typu konsole zmieszczą się w każdym przedpokoju, wystarczy jedynie dopasować ich wymiary i styl. Jeśli potrzebują Państwo przestrzeni na drobiazgi, warto wybrać konsolę do przedpokoju z szufladami, by mieć wszystko w zasięgu ręki. Szuflady otwierają się wygodnie dzięki mechanizmom rolkowym – mogą posiadać wygodne uchwyty lub być bezdotykowe, by wysuwać się za pomocą specjalnych mechanizmów tip on.

Konsole różnią się wielkością – najmniejsze meble mogą mieć nawet ok. 50-60 cm szerokości, średnie modele mieszczą się w przedziale 80-120 cm, a większe produkty mogą mierzyć nawet ok. 150 cm – są polecane do dużych, przestronnych przedpokoi. Jeśli model nie jest zabudowany, można pod niego wsunąć niewielkie pufy, by zapewnić sobie miejsce do siedzenia podczas zakładania obuwia. Konsola może mieć nawet podwyższone brzegi blatu, które dodają jej dekoracyjności oraz różne rodzaje zdobień.

Materiały i wykonanie konsol

Drewniane konsole do przedpokoju to meble solidne, wykonane z wytrzymałej płyty meblowej o różnej grubości, często z obrzeżami wzmocnionymi tworzywem sztucznym ABS lub PCV. Mogą to być produkty zarówno z drewnianym blatem i nogami, jak i metalowymi nóżkami w stylu industrialnym. Modele z drewna prezentują się bardziej klasycznie i odznaczają się różnym wykończeniem, w zależności od wybranego koloru okleiny i formy.

Nowocześnie wyglądają bez wątpienia konsole do przedpokoju ze szklanym blatem – nadają wnętrzu lekkości i elegancji. Tego rodzaju meble mogą dodatkowo posiadać blat w połowie lub na samym dole, który można wykorzystać jako półkę na obuwie lub inne podręczne rzeczy.

Konsola do przedpokoju przybiera zazwyczaj kształt prostokąta, rzadziej kwadratu lub półkola. Jej nogi mogą być proste, przecinać się czy ustawiać pod skosem – to element dekoracyjny, który często dodaje meblowi uroku. Konsola to mebel dosyć wysoki, mierzy nawet 70-80 cm.

Obok niej można ustawić modną szafkę na buty lub inne meble, które są doskonałe do tego pomieszczenia. Jeśli brakuje Państwu miejsca na ukrycie odzieży, polecamy specjalne szafy do przedpokoju, zapewniające dodatkową przestrzeń na odzież.

Styl konsoli dopasowany do pomieszczenia

Nowoczesne konsole do przedpokoju wyróżniają się prostą formą, bez zbędnych zdobień – mogą być wykonane zarówno z płyty meblowej, jak i innych materiałów. Nie warto ograniczać się w kolorystyce – najbardziej klasyczne są modele białe z elementami drewna, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by wybrać mebel o bardziej wyrazistej barwie.

Skandynawskie konsole do przedpokoju powinny być neutralnie wybarwione i nawiązywać do natury. Popularne są produkty w okleinie dąb artisan z białymi wstawkami. Podobają się Państwu lofty? Industrialna konsola do przedpokoju posiada zazwyczaj wysokie metalowe nogi w kolorze czarnym, rzadziej białym, które kontrastują z jej masywnym blatem z drewna.

Zachęcamy także do zwrócenia uwagi na garderoby oraz asortyment obejmujący meble do salonu, który często graniczy z holem domu.

Polecane kategorie

Ładowanie...