Witryny do salonu białe

Szerokość Wysokość Głębokość Cena

Filtruj według

Szerokość
Wysokość
Głębokość
Cena
,- ,-
Filtruj

Nowoczesny salon powinien nie tylko dbać o miejsce do relaksu przed telewizorem, rozmowy, ale także zapewniać odpowiednią przestrzeń do przechowywania rzeczy. Nie wszystko wkładamy jednak do komód i szaf – niektóre przedmioty są dla nas wyjątkowo cenne, dlatego chcemy się nimi pochwalić i zamienić je w piękną, nietuzinkową pamiątkę. Jeśli poszukują Państwo takiego mebla, polecamy witryny do salonu białe ze sklepu internetowego MKS MEBLE. Są to modele designerskie, precyzyjnie wykonane, które nie przytłoczą wnętrza, zamiast tego rozświetlając je swoją kolorystyką. Przygotowaliśmy modele jednobarwne, jak i z ciekawymi wstawkami, które dodadzą wnętrzu więcej uroku. Są dostępne w wielu rozmiarach i formach, aby każdy mógł dopasować je do swojego wnętrza. Zapraszamy do porównywania dostępnych witryn białych do salonu oraz do kontaktu, jeśli pojawią się pytania.

Biała witryna do salonu niejedno ma imię – jak wybrać funkcjonalny mebel?

Witryny białe do salonu muszą spełniać Państwa potrzeby, dlatego warto zadać sobie pytanie, co będzie w nich przechowywane – czy mają jedynie eksponować pamiątki, książki, a może służyć także do przechowywania rzeczy, które lepiej ukryć przed wzrokiem gości? W naszej ofercie znajdą Państwa oba typy mebli: witryny do pokoju dziennego z częściowym przeszkleniem oraz na całą wysokość mebla. W pierwszym przypadku poza elementem szklonym znajdują się szuflady na prowadnicach rolkowych lub półki zamknięte na drzwi mocowane na puszkowych zawiasach, dzięki czemu można uporządkować szpargały, jak i większe przedmioty.

Białe witryny do salonu mogą być wzbogacone o klimatyczne oświetlenie LED – dostępne jest często światło białe zimne, ciepłe, a nawet kolorowe, które buduje określony klimat po zmroku. Ciekawym rozwiązaniem są modele dedykowane na przechowywanie książek i alkoholi – mają otwarte wnęki, na których układa się wybrane pozycje. Jeśli nie chcą Państwo ustawiać witryny białej do salonu na podłodze, dobrym pomysłem są modele wiszące o niższej wysokości.

Z jakich surowców produkuje się białe witryny do salonu?

Bez względu na to, czy zdecydują się Państwo na wiszącą witrynę białą do salonu, czy model stojący, będzie to mebel wykonany z płyty meblowej w okleinie, dzięki której uzyskuje swój kolor i właściwości użytkowe. Takie wyposażenie jest mniej kosztowne niż produkty z litego drewna, jednak nie wygląda wcale mniej solidnie czy designersko. Płyta laminowana ma mnóstwo zalet – nie płowieje pod wpływem słońca, nie należy obawiać się rozlanych płynów, wysokiej temperatury ani przypadkowych uszkodzeń. Elementy szklane są produkowane ze szkła hartowanego bezbarwnego lub barwionego na określony kolor. Białe witryny do salonu są uzupełnione o uchwyty i nóżki z drewna, stali lub z tworzywa sztucznego.

Kompaktowa witryna do salonu biała może mieć 40-60 cm szerokości i ok. 90-100 cm wysokości, dzięki czemu nie będzie narzucała się swoją formą. W naszej ofercie czekają jednak modele duże, osiągające nawet do 212 cm wysokości i 130 cm szerokości, dzięki czemu można w nich przechowywać lub wyeksponować imponującą liczbę rzeczy. Głębokość mebli wynosi w granicy 35-48 cm i warto dopasować ją do tego, co chcą Państwo przechowywać.

Styl ma znaczenie – modne witryny białe do salonu

Szklana witryna do salonu biała będzie doskonale komponowała się z innym nowoczesnym wyposażeniem. Duże przeszklenia wniosą do wnętrza nutę elegancji, ponadczasowości – dzięki nim mebel prezentuje się lżej wizualnie. Jeśli szukają Państwo mebli w stylu glamour, polecamy produkty o wysokim połysku, wzbogacone w kontrastujące czarne wstawki. We wnętrzach skandynawskich znakomicie odnajdą się witryny białe do salonu wykończone w macie, z dodatkiem okleiny dąb sonoma lub w kolorze innego jasnego drewna. Dzięki niemu poczują Państwo większą bliskość z naturą, stawiając na meble praktyczne i użyteczne, bez zbędnych zdobień. We wnętrzach nawiązujących nieco do stylu industrialnego, doskonale wygląda witryna biała do salonu ze wstawkami betonowymi, które dodadzą więcej surowości. Jasne meble dobrze wyglądają na tle cegieł, dlatego będą miłą odmianą od tradycyjnych mebli loftowych.

Polecane kategorie

Ostatnie wpisy