Regały na zabawki

Szerokość Wysokość Głębokość Cena

Filtruj według

Szerokość
Wysokość
Głębokość
Cena
,- ,-
Filtruj

Regał na zabawki- niezastąpiony mebel w pokoju dziecięcym

Regały na zabawki to niemal obowiązkowa część wyposażenia pokoju dziecięcego lub młodzieżowego. Tego typu mebel stanowi nieocenioną pomoc w utrzymaniu porządku- dzięki dodatkowej przestrzeni na przechowywanie zabawek każda z nich będzie mieć swoje miejsce. Rozwijając ofertę sklepu MKS MEBLE, staramy się wychodzić naprzeciw wszelkim oczekiwaniom klientów, mając na uwadze ich różnorodne potrzeby oraz innowacyjne możliwości produkcyjne. Z tego względu wśród dostępnych u nas regałów na zabawki znajdą Państwo propozycje o różnych konstrukcjach. Mogą to być między innymi meble składające się wyłącznie z półek ułożonych w postaci jednej kolumny, a także meble o bardziej złożonej budowie, w których skład wchodzą również szuflady oraz półki zabudowane drzwiczkami.

W zależności od ilości dostępnego miejsca mogą Państwo wybrać regały na zabawki o wysokości od 135 do 198 cm, szerokości od 45 do 85 cm oraz głębokości wynoszącej pomiędzy 37 a 55 cm. Oferowane produkty różnią się nie tylko rozmiarami i obecnością różnych elementów, lecz także ułożeniem półek oraz szuflad. Dzięki temu dostosowanie odpowiedniego mebla do indywidualnych potrzeb staje się znacznie prostsze. Zastosowanie regału na zabawki pozwala utrzymać porządek przy przechowywaniu zabawek, gier planszowych, pluszaków i innych ulubionych przedmiotów Państwa pociech.

Regały na zabawki w ofercie sklepu MKS MEBLE- rozwiązanie do każdego pokoju

Meble obecne w naszym asortymencie, w tym również regały na zabawki, są zaprojektowane z myślą o wytrzymałości oraz świetnej stylistyce. Wśród wykorzystywanych materiałów znajdują się między innymi rozwiązania, takie jak płyta laminowana o grubości 16 lub 22 mm, okleina ABS, płyta MDF czy polichlorek winylu używany w uchwytach. Dzięki temu trwałość stoi na najwyższym poziomie, a produkty mogą być używane codziennie, przez wiele lat.

Szeroki wybór modeli różniących się pod względem stylu pozwala bez problemu dostosować wybrane regały na zabawki do każdej aranżacji. Z nami mają Państwo także dostęp do licznych wersji kolorystycznych: oferta MKS-MEBLE obejmuje białe regały na zabawki ze wstawkami w różnych kolorach oraz propozycje wykorzystujące fakturę drewna (między innymi sosny bielonej czy dębu sonoma) lub innych materiałów (na przykład grafitu). Taka konfiguracja, w połączeniu z długą listą modeli różniących się samą konstrukcją, to szansa na idealne dopasowanie regału na zabawki pod kątem potrzeb swojej pociechy. Wiele modeli stanowi część szerszego zestawu, który może obejmować szafki, biurka, łóżka i inne meble, co sprawia, że skompletowanie spójnej aranżacji jest bardzo proste.

Podczas wyboru regałów na zabawki warto zwrócić uwagę przede wszystkim na stylistykę pozostałych mebli obecnych w pomieszczeniu. Wszystkie elementy wyposażenia muszą zgrywać się w spójną całość. W asortymencie sklepu MKS MEBLE można znaleźć między innymi produkty ze wstawkami w barwie limonkowej, czarnej, białej, niebieskiej, różowej, szarej, wrzosowej i wielu innych.

Wysoka trwałość regałów na zabawki dostępnych w sklepie MKS MEBLE

Oferowane regały na zabawki to nie tylko meble, które zachwycają wyglądem oraz funkcjonalnością, lecz także znakomitą jakością wykonania. Do ich produkcji wykorzystano wspomniane wcześniej materiały o doskonałych parametrach trwałości oraz odporności na różnego rodzaju uszkodzenia. Do tego dochodzą odpowiednio przygotowane projekty, które zapewniają utrzymanie wytrzymałości przez wiele lat. To niezwykle ważne szczególnie w przypadku wyposażania pokoju dziecka. Warto zadbać o to, by meble, z których korzystają nasze pociechy, były w stanie przetrwać intensywną eksploatację i różnego rodzaju zdarzenia podczas zabawy.

Polecane kategorie

Ostatnie wpisy