Stoły drewniane rozkładane

Filtruj filter_alt
Szerokość Wysokość Głębokość Cena Czas wysyłki Więcej filtrów
Wybrane filtry:

Filtruj według

Szerokość

Wysokość

Głębokość

Cena

,- ,-

Czas wysyłki

Stoły rozkładane to wyjątkowy produkt z oferty naszego sklepu internetowego, który jest dedykowany dla osób o małym metrażu domu lub mieszkania oraz tych, które rzadziej podejmują gości. Można je oczywiście wykorzystać także komercyjnie – urządzając dom letniskowy, hotel, restaurację, a nawet salę konferencyjną, dopasowując rozmiar blatu do bieżących potrzeb. Drewniany stół rozkładany to kwintesencja dobrego smaku i ponadczasowości – drewno jest materiałem ciepłym w odbiorze, naturalnym, do tego pięknie się starzeje. Oferujemy modele o prostokątnym, okrągłym i owalnym blacie w wielu ciekawych kolorach. Mamy coś zarówno dla osób szukających kompaktowych modeli, jak i dla tych które szukają dużego stołu z opcją dodatkowego powiększenia. Jeśli mają Państwo pytania, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego z naszym biurem.

Drewniany stół rozkładany – naturalny wygląd i wytrzymałość

Stół drewniany rozkładany dodaje naturalności, ciesząc swoim wyglądem przez wiele nadchodzących lat. Blat z litego drewna pokryty bejcą i lakierem może być dopasowany do Państwa oczekiwań. Decydując się na ten rodzaj mebla, warto wziąć pod uwagę to, że mogą powstawać przebarwienia spowodowane wylaniem wina i z czasem pojawią się drobne rysy. Nie ma jednak przeciwwskazań do tego, by poddać go renowacji. Stół rozkładany drewniany może mieć również bukowe nogi oraz blat z płyty laminowanej, która także prezentuje się wyjątkowo, ale jest bardziej wytrzymała na uszkodzenia, wilgoć, barwiące potrawy i promieniowanie UV.

Jak działają mechanizmy zastosowane w meblach? Rozkładany stół drewniany z dzielonym blatem ma prowadnice przesuwające się synchronicznie lub asynchronicznie. Z oskrzyni wyjmą Państwo dostawkę i zamocują go w powstałą przestrzeń. Ciekawym rozwiązaniem są także stoły z pełnym blatem – w tym przypadku producenci stosują specjalne wsporniki na brzegach lub szufladę, z której wyjmuje się elementy montażowe.

Rozkładany stół drewniany, który ugości większą liczbę osób

Zanim zamówią Państwo nowy stół rozkładany drewniany, warto dokładnie pomierzyć wolną przestrzeń i zastanowić się nad tym, czy mebel musi być dosunięty do ściany, czy lepiej, aby stał w centralnej części pokoju. Stoły okrągłe są doskonałe do większych mieszkań. Dzieci mogą wokół nich swobodnie biegać, a rozmowa twarzą w twarz będzie łatwiejsza w większym gronie. Prostokątne stoły drewniane rozkładane doskonale oddają ducha nowoczesności, a ich proste, ostre zakończenia podkreślą minimalizm wnętrza. Pod kątem praktycznym można je ustawić bezpośrednio przy ścianie lub w rogu, oszczędzające cenne centymetry.

Drewniany stół rozkładany z blatem w kształcie okręgu o średnicy do 100 cm pomieści cztery osoby. Większe modele są dedykowane do dużych mieszkań. Meble prostokątne mają 60-100 cm głębokości i od 80 do ponad 200 cm szerokości, która zwiększa się w momencie rozłożenia blatu. Stoły mają wysokość 74-79 cm, aby można było zadbać o optymalną ergonomię siedzenia.

Meble, które stają się sercem domu – modne stoły rozkładane drewniane

Drewniany stół rozkładany może mieć wiele obliczy. Od tradycyjnych modeli, które rozpoznają Państwo po frezowanym blacie i wygiętych, zdobionych nogach, aż po nowoczesne stoły z drewna wyposażone w mechanizm rozsuwania, które zachwycą minimalistów. Jeśli cenią Państwo klasykę, rekomendujemy produkty w ciemnym kolorze orzecha, a jeśli wolą jasne, proste meble, lepszym wyborem będą produkty w białej okleinie. Stoły drewniane rozkładane w stylu industrialnym pomogą uzyskać wyjątkowe, artystyczne wnętrze, przykuwając uwagę rysunkiem drewna na blacie oraz metalowymi czarnymi nogami. Są ustawione na konstrukcji noszącej nazwę pająk, jak i pionowo na brzegach stołu, ciesząc oko swoją prostotą. Drewniany stół rozkładany w stylu prowansalskim będzie posiadał lekkie przetarcia i ozdobne zaoblenia, a w stylistyce glamour powinien połyskiwać dzięki szkle na blacie lub wykończeniu folią finish.

Ostatnie wpisy

Ładowanie...