Łóżka piętrowe z biurkiem

(13 produktów)
Filtruj filter_alt
Szerokość Wysokość Głębokość Powierzchnia spania Pojemnik na pościel Rodzaj Opcja wniesienia Cena Łóżka kontynentalne Więcej filtrów
Wybrane filtry:

Filtruj według

Szerokość

cm cm

Wysokość

cm cm

Głębokość

cm cm

Powierzchnia spania

Pojemnik na pościel

Rodzaj

Opcja wniesienia

Cena

,- ,-

Łóżka kontynentalne

Kiedy warto postawić na łóżko piętrowe z biurkiem?

Łóżka piętrowe z biurkiem są szczególnie często stosowane w pokojach młodzieżowych lub dziecięcych. To bowiem pomieszczenia niejednokrotnie wyróżniające się mniejszą powierzchnią niż sypialnia dorosłej osoby- z tego względu optymalne wykorzystanie dostępnego miejsca jest bardzo ważne. Tego rodzaju modele są ciekawym rozwiązaniem, dlatego z pewnością przypadną go gustu najmłodszym. Funkcjonalność to kluczowa zaleta łóżek piętrowych z meblem, a w przypadku produktów z MKS MEBLE można łatwo zadbać również o bezpieczeństwo oraz odpowiednią aranżację pomieszczenia.

Podczas wyboru łóżka piętrowego z meblem należy zwrócić szczególną uwagę na jego rozmiary. Modele znajdujące się w ofercie MKS MEBLE mają wysokość od 105 do 180 cm, szerokość od 205 do 254 cm oraz głębokość wynoszącą między 115 a 120 cm. Taka różnorodność sprawia, że bez trudu można dostosować swój zakup do potrzeb danego pomieszczenia. Dodatkowo dostępne są warianty różniące się sposobem dostępu do powierzchni spania- mogą to być schody lub drabinka.

Wytrzymałe i nowoczesne łóżka piętrowe z biurkiem

Projekty łóżek piętrowych z biurkiem, które można zamówić w naszym sklepie, wyróżniają się między innymi trwałością oraz wykorzystaniem materiałów pozwalających na używanie wybranych mebli przez lata. To tworzywa, takie jak płyta MDF czy 16 mm płyta laminowana, odznaczające się wysoką wytrzymałością oraz odpornością na uszkodzenia i zarysowania spowodowane bieżącą eksploatacją. W kwestii wybarwienia najczęstsze opcje to połączenie bieli z różnymi kolorami. Barwa biała z czernią to doskonały wybór dla nowoczesnego pokoju, którego aranżacja stawia na kontrastujące barwy oraz minimalizm. Zamówienie mebla łączącego biel z kolorem fioletowym, niebieskim, szarym, różowym czy turkusowym pozwoli z kolei uwydatnić charakter dziecięcego lub młodzieżowego pokoju.

Łóżko piętrowe z biurkiem, czyli maksymalna funkcjonalność na ograniczonej powierzchni

Jednym z najważniejszych atutów łóżek piętrowych z biurkiem jest możliwość połączenia funkcji kilku różnych mebli na niewielkiej przestrzeni. Taki element wyposażenia może służyć jednocześnie jako łóżko oraz biurko, a dodatkowo zapewniać dostęp do licznych półek, szafek i szuflad. To niezwykle praktyczny mebel, który doskonale sprawdzi się w pokoju dziecka lub nastolatka.

Wygoda na pierwszym miejscu

Funkcjonalność i optymalnie dobrane wymiary to jednak nie wszystko. Łóżko piętrowe z biurkiem wciąż powinno przede wszystkim skutecznie odgrywać swoją główną rolę, czyli być wygodnym miejscem nocnego wypoczynku. Aby zapewnić jak największy komfort snu, warto poświęcić chwilę na dobór odpowiedniego materaca. Najważniejszym parametrem jest tutaj powierzchnia spania, która w przypadku łóżek piętrowych z biurkiem przeznaczonych dla dzieci i młodzieży wynosi najczęściej 80x200 lub 90x200 cm. W parze z dobrze dostosowanymi wymiarami musi iść także wysoki standard wykonania, który przekłada się na wygodę. Polecamy modele, takie jak Teksas, Newada, Montana i Pronto, które można dodać do zamówienia w sklepie MKS MEBLE. W przypadku łóżek piętrowych bez barierek zalecamy zastosowanie materacy o wysokości nie większej niż 11 cm- to między innymi modele Ares 10, Kronos 10 i Zeus 10.

Polecane kategorie

Ładowanie...