Stoliki kawowe białe

(22 produktów)
Filtruj filter_alt
Szerokość Wysokość Głębokość Cena Czas wysyłki Więcej filtrów
Wybrane filtry:

Filtruj według

Szerokość

Wysokość

Głębokość

Cena

,- ,-

Czas wysyłki

Stoliki kawowe białe

Urządzając pokój dzienny w domu lub w mieszkaniu, poza meblościanką i sofą należy pamiętać także o stoliku kawowym, który będzie Państwu towarzyszył podczas spotkań rodzinnych lub towarzyskich. W sklepie meblowym MKS MEBLE można znaleźć wiele produktów cenionych polskich producentów o odmiennej wielkości, stylu, a nawet funkcjach. Warto dokładnie je poznać przed podjęciem ostatecznej decyzji, by być w pełni zadowolonym z zakupu. Zapraszamy do obejrzenia białych stolików kawowych i przeczytania kilku wskazówek na temat ich wyboru.

Duże, podwójne i małe stoliki kawowe

Najważniejsza jest różnorodność, dlatego w naszym sklepie znajdą Państwo białe stoliki kawowe o różnej wielkości. Niezwykle ciekawym modelem są podwójne stoły, które składają się z dwóch niezależnych elementów. Są to często modele z okrągłym blatem, które można ustawiać osobno, a także zsunąć, ukrywając jeden pod drugim. To polecane rozwiązanie dla małych rodzin, które czasami goszczą swoich bliskich.

Małe stoliki kawowe to zwykle modele o szerokości i długości blatu w granicy 40-50 cm i wysokości 40-50 cm. Dzięki kompaktowym rozmiarom staną bez problemu przed dwuosobową kanapą lub obok niej, aby każdy mógł wygodnie odłożyć napój czy talerz z posiłkiem. Mogą Państwo zamówić kilka małych stolików, by rozstawić je w dogodnych miejscach. Tradycyjne białe stoliki kawowe charakteryzują się długością ok. 80-100 cm na 40-60 cm szerokości. To optymalny wybór do średnich salonów, w których stolik pełni ważną funkcję. Aranżują Państwo przestronny salon? Polecamy duże białe stoliki kawowe, których długość może osiągać nawet 200-300 cm.

Kwadratowe i okrągłe białe stoliki kawowe

Oferowany biały stolik kawowy z okrągłym blatem jest doskonałym wyborem do domu z dziećmi, gdyż obłe krawędzie są dla nich bezpieczniejsze. W naszym asortymencie znajdą Państwo także kwadratowe i prostokątne białe stoliki kawowe, a także modele, których blat przypomina trójkąt z zaokrąglonymi brzegami. Wybierając model warto kierować się własnym gustem i wielkością przestrzeni.

Najbardziej funkcjonalne są zazwyczaj modele z prostokątnym blatem – często posiadają dodatkową otwartą półkę na całej wielkość blatu, w której można umieścić różne przedmioty, a także szuflady wygodnie wysuwające się na prowadnicach rolkowych. Jeśli potrzebują Państwo dodatkowej przestrzeni na przechowywanie, polecamy białe stoliki kawowe ze schowkiem – może być on ukryty pod zdejmowanym blatem, jaki występuje w modelach okrągłych, jak i pod postacią szafki. Drzwiczki są wygodnie otwierane z pomocą zawiasów lub mechanizmów barkowych. Niektóre posiadają wygodne uchwyty z tworzywa sztucznego, a inne są ich pozbawione, podkreślając minimalistyczny design mebla.

Stoliki kawowe w kolorze białym z wysokiej jakości surowców

Prezentowane w naszej ofercie białe drewniane stoliki kawowe są produkowane zazwyczaj z kilku komponentów. Blat jest wykonany z płyty meblowej, laminowanej lub MDF o grubości 15, 16 mm, niekiedy większej – 18, 22 mm. Wiele z naszych produktów jest dodatkowo zabezpieczana okleiną PCV oraz wzmocniona obrzeżami ABS. Te działania podnoszą odporność na uszkodzenia mechaniczne, zadrapania, a nawet rozlane przypadkowo płyny i działanie wysokiej temperatury.

Nogi nadają stolikowi ostatecznego charakteru. Są one dostępne w kolorze białym, czarnym, szarym lub w okleinie drewnianej. Mogą być wykonane z tego samego materiału, co blat, a także ze stali malowanej proszkowo, chromowane bądź z litego drewna. Nowoczesne białe stoliki kawowe przybierają różne formy – od prostych, masywnych brył, aż po lekkie wizualnie konstrukcje z nogami z siatki, skrzyżowanymi, w formie ramy. Warto pamiętać, że modele z szufladami i szafkami wyglądają zazwyczaj bardziej masywnie, dlatego są najlepsze do dużych salonów. Skandynawskie białe stoliki kawowe powinny posiadać wysokie drewniane nogi, a modele do klasycznych wnętrz subtelne zdobienia, które nadają im elegancji. Zachęcamy do obejrzenia pełnej oferty stolików kawowych oraz innego wyposażenia do pokoju dziennego w MKS MEBLE.

Ostatnie wpisy