Łóżka piętrowe

(17 produktów)
Filtruj filter_alt
Szerokość Wysokość Głębokość Powierzchnia spania Pojemnik na pościel Rodzaj Opcja wniesienia Cena Łóżka kontynentalne Więcej filtrów
Wybrane filtry:

Filtruj według

Szerokość

cm cm

Wysokość

cm cm

Głębokość

cm cm

Powierzchnia spania

Pojemnik na pościel

Rodzaj

Opcja wniesienia

Cena

,- ,-

Łóżka kontynentalne

Dostępne w sklepie MKS MEBLE łóżka piętrowe dzielą się na dwa główne warianty: modele z biurkiem lub z dwoma powierzchniami spania. Pierwszy wariant sprawdzi się na przykład w niewielkim pokoju jedynaka, gdzie chcemy jak najlepiej wykorzystać skromną powierzchnię- konstrukcja takiego mebla często obejmuje także szafki, szuflady i półki. Drugi rodzaj łóżek piętrowych to rozwiązanie idealne dla rodzeństwa. Ważną kwestią, na którą należy zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego produktu, są jego gabaryty. Przede wszystkim muszą być one dostosowane do wymiarów danego pokoju, a równie istotnym czynnikiem jest dopasowanie powierzchni spania do potrzeb użytkowników. Dla dzieci i nastolatków najlepiej sprawdzą się łóżka piętrowe, w których ten parametr wynosi 80x200 lub 90x200 cm. W niektórych modelach górna i dolna powierzchnia mogą się różnić.

Wytrzymałość to kluczowa cecha łóżek piętrowych z oferty MKS MEBLE

Dbamy o to, by asortyment MKS MEBLE obejmował jedynie łóżka piętrowe wykonane z materiałów najlepszej jakości. Obecność rozwiązań, takich jak uchwyty PVC, płyta MDF czy 16 mm płyta laminowana zapewnia wysoką odporność na uszkodzenia oraz zarysowania pojawiające się wskutek codziennego użytkowania. Wysoka trwałość to również zasługa przemyślanego projektu, który bierze pod uwagę potrzeby najmłodszych. Ze względu na zastosowane materiały łóżka piętrowe ze sklepu MKS MEBLE zachowują odpowiedni wygląd i zapewniają najlepszy poziom komfortu przez długi czas.

Łóżka piętrowe dopasowane do każdej sypialni

Na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby oraz indywidualne wymagania każdego klienta- z tego powodu nasz asortyment oferuje szeroki wybór łóżek piętrowych o różnych parametrach. Wysokość większości modeli wynosi pomiędzy 160 a 180 cm, choć dostępne są także rozwiązania, w których ten parametr ma wartość około 100 cm. Szerokość modeli to z kolei od 2 m do ponad 250 cm, a w przypadku łóżek ze schodami element ten może być umieszczony po lewej lub po prawej stronie. Głębokość tego rodzaju mebli wynosi natomiast 110–120 cm. To idealne wymiary przede wszystkim do dziecięcego lub młodzieżowego pokoju.

Oferta produktów tego rodzajuw MKS MEBLE daje także możliwość wyboru spośród różnych wariantów kolorystycznych. Białe łóżko piętrowe ze wstawkami w kolorze czarnym, żółtym, niebieskim, fioletowym, różowym, turkusowym czy szarym ożywi każdy pokój. Dostępne barwy różnią się pomiędzy poszczególnymi modelami.

Najwyższy poziom bezpieczeństwa z łóżkami piętrowymi w MKS MEBLE

Podczas podejmowania decyzji o zakupie łóżka piętrowego, zwłaszcza wtedy, gdy ma ono stanowić element wyposażenia pokoju dziecięcego lub młodzieżowego, należy zwrócić szczególną uwagę na bezpieczeństwo. Wspomniane wcześniej wysokiej jakości materiały tworzące modele od MKS MEBLE zapewniają ochronę konstrukcji przed różnymi uszkodzeniami. Dzięki temu korzystanie z łóżka jest w pełni bezpieczne, a drobne wypadki nie spowodują zniszczenia najważniejszych elementów decydujących o stabilności mebla. Dodatkowo większość łóżek piętrowych jest wyposażona w barierki przy górnej powierzchni spania.

Komfortowy wypoczynek

Łóżko piętrowe to świetny sposób, by zwiększyć funkcjonalność pokoju dziecka lub nastolatka, a także nadać pomieszczeniu ciekawy charakter. Oprócz odpowiednich wymiarów oraz materiałów należy jednak pamiętać o jeszcze jednej kluczowej kwestii, jaką jest komfort snu. To czynnik, na który w dużym stopniu wpływa dobór materaca. Właściwy produkt tego typu pozwala zwiększyć wygodę wypoczynku, co z kolei przekłada się na prawidłowy rozwój dzieci. Polecamy modele, takie jak Montana, Newada, Pronto czy Teksas, a w przypadku górnej powierzchni spania, ze względu na bezpieczeństwo, materace o wysokości mniejszej niż 11 mm- Ares 10, Kronos 10 i Zeus 10. Każdy z nich mogą Państwo dodać do zamówienia łóżka piętrowego, by mieć pewność, że wymiary będą idealnie dopasowane do danego modelu. Ponadto dodatkowe wyposażenie może obejmować stelaż.