Meble systemowe do salonu

Szerokość Wysokość Głębokość Cena

Filtruj według

Szerokość
Wysokość
Głębokość
Cena
,- ,-
Filtruj

Meble systemowe do salonu

W sklepie MKS MEBLE przygotowaliśmy dla Państwa szeroki wybór mebli systemowych do salonu znanych i cenionych polskich producentów noszące nazwę Lima, Mega, Bota, Monsun oraz wiele innych, które pozwolą na szybkie zaaranżowanie spójnego i funkcjonalnego salonu na długie lata. Różnią się nie tylko designem, ale i wymiarami, które mają ostateczny wpływ na Państwa wygodę i zadowolenie.

Polecamy dokładne poznanie dostępnych mebli w MKS MEBLE oraz najważniejszych zalet i parametrów.

Dlaczego warto rozważyć meble systemowe do salonu

Meble systemowe do salonu można określić także jako meble modułowe. Oznacza to, że składają się z poszczególnych modułów, które tworzą dany system mebla o wyjątkowej nazwie. Są to meble trwałe, estetyczne i sprawdzają się w małych, jak i dużych salonach, gdyż można je dowolnie zestawiać i komponować w zależności od metrażu.

Nowoczesne meble systemowe do salonu wyróżniają się prostą, modną linią, wzornictwem na poziomie europejskim i przemyślanymi uchwytami. Każdy system jest inny, dlatego polecamy obejrzenie wszystkich elementów przed dokonaniem decyzji.

Moduły różnią się wielkością, głębokością i kolorem, dzięki czemu stworzą Państwo w 100% spersonalizowany salon. Dodatkowo z czasem można je dowolnie przestawiać, a nawet rozszerzyć o inne elementy, jeśli okaże się, że dotychczasowy wybór nie jest użytkowany tak, jak zaplanowano. Meble systemowe do salonu mają elementy otwarte i zamknięte, pozwalając zarówno na ekspozycję wybranych rzeczy, jak i wygodne przechowywanie sprzętów AGD, tekstyliów i drobiazgów.

Obok mebli systemowych warto ustawić kanapę lub sofę narożną, które dopełnią aranżację salonu. Polecamy także obejrzenie wszystkich mebli do pokoju dziennego w MKS MEBLE, by z łatwością mogli Państwo stworzyć wymarzone wnętrze na lata.

Z czego składają się meble modułowe do salonu?

Moduły różnią się wielkością, głębokością i kolorem, dzięki czemu stworzą Państwo w 100% spersonalizowany salon. W sklepie meblowym MKS MEBLE można znaleźć zarówno poszczególne elementy, jak i gotowe niewielkie zestawy, które zawierają:

 • witrynę,
 • szafę dwudrzwiową,
 • szafkę wiszącą pionową lub poziomą,
 • szafkę RTV,
 • komodę,
 • stolik lub ławę,
 • regał narożny,
 • półkę z telewizorem,
 • szafę narożną,
 • półkę wiszącą,
 • oraz inne.

Jak widać, ilość dostępnych elementów daje szerokie pole możliwości. Warto jednak zawsze zmierzyć pokój dzienny i na tej podstawie opracować przed zakupem najkorzystniejszy układ.

Wytrzymałe i modne meble systemowe do salonu

Drewniane meble systemowe do salonu są produkowane z solidnej płyty meblowej o różnej grubości. Może być wzmocniona folią membranową czy PCV, by zwiększyć trwałość mebla na codzienne użytkowanie. Obrzeża pokryte tworzywem ABS sprawiają, że są bezpieczne dla użytkownika w każdym wieku, a do tego wykazują odporność na zadrapania i inne uszkodzenia mechaniczne. Materiały są odporne na wilgoć czy wysokie temperatury.

Niektóre meble są wyposażone w specjalne mechanizmy rozsuwające, które warto poznać przed zakupem. Szuflady wysuwają się na wygodnych prowadnicach rolkowych, a drzwiczki szafek mocuje się na zawiasach. Ważnym elementem są uchwyty. Mogą być one wykonane z tworzywa sztucznego, drewna czy fazowane – niektóre meble systemowe do salonu są nawet otwierane metodą „push to open”.

Jak wybrać nowoczesne meble systemowe do salonu? Polecamy kierować się własnym gustem i potrzebami – tylko Państwo wiedzą, co zostanie ułożone w szafkach i w szufladach. Najbardziej uniwersalne są czarne i białe meble systemowe do salonu, które wykończone zostały w połysku, przez co wyglądają ultranowocześnie. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wybrać bardziej klasyczne rozwiązania, w tym systemy tworzące zwarte, tradycyjne meblościanki. Meble inspirowane Skandynawią posiadają widoczne usłojenia i białe lub szare elementy. Chcą Państwo urządzić wnętrze loftowe? Tego rodzaju meble stoją na wysokich, metalowych nogach, przykuwając uwagę swoim surowym minimalizmem.

Polecane kategorie

Ostatnie wpisy