Półki wiszące białe

Szerokość Wysokość Głębokość Cena

Filtruj według

Szerokość
Wysokość
Głębokość
Cena
,- ,-
Filtruj

Półki wiszące białe w MKS MEBLE- produkty najlepszej jakości

Bez wątpienia wszystkie półki wiszące białe dostępne w ofercie naszego sklepu MKS MEBLE charakteryzują się solidnym wykonaniem. Do ich produkcji wykorzystuje się wyłącznie materiały wysokiej jakości, takie jak laminowana płyta, której grubość (w zależności od modelu) wynosić może 16, 18 lub 22 mm. Dzięki jej użyciu nasze meble są odporne na zarysowania oraz innego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Ich dodatkowym zabezpieczeniem jest okleina ABS, zapobiegająca otarciom krawędzi. Niektóre półki zostały zaopatrzone ponadto w szklane elementy, wykonane ze szkła hartowanego. Jest to rozwiązanie nie tylko nowoczesne i estetyczne, lecz także praktyczne.

Półki wiszące białe oferowane w sklepie MKS MEBLE produkowane są z dbałością o każdy szczegół. Dzięki temu wykończone są nadzwyczaj starannie, schludnie się prezentują, a jednocześnie odznaczają stabilnością i wytrzymałością oraz bezpieczeństwem, które jest szczególnie istotne wtedy, gdy półki trafić mają do pokoju dzieci.

Półki wiszące białe- w jakim pomieszczeniu znajdą zastosowanie?

Uniwersalność to jedna z głównych cech półek wiszących białych. Dzięki swojej barwie doskonale komponują się z aranżacjami wielu pomieszczeń. Bardzo chętnie wybierane są jako element wyposażenia pokojów dziecięcych, młodzieżowych, a także do sypialni, salonu czy do przedpokoju. Trwała oraz stabilna konstrukcja półek wiszących białych pozwoli na przechowywanie przedmiotów, które zawsze chcemy mieć pod ręką. W pokojach młodzieżowych oraz dziecięcych służyć mogą jako miejsce do przechowywania książek, podręczników szkolnych, zabawek, gier planszowych czy pamiątek z wakacji. W pozostałych wnętrzach zapewnią również dodatkową przestrzeń do eksponowania dekoracji. Półka wisząca biała będzie dobrym rozwiązaniem nawet w pokoju o niewielkim metrażu, gdyż ulokowana na ścianie nie zajmie cennego miejsca.

Szeroki wybór półek wiszących białych w ofercie sklepu MKS MEBLE

Półki wiszące białe dostępne w naszej ofercie, zależnie od wybranego modelu, będą różniły się między sobą wymiarami, które mieszczą się w przedziale: od 30 do 180 cm szerokości, od 1,8 do 159 cm wysokości oraz od 15 do 105 cm głębokości. Zróżnicowanie półek wiszących białych dotyczy też ich formy. Wyróżnia się modele zarówno o prostej budowie, jak i półki o bardziej złożonej, wielopoziomowej konstrukcji.

Półki wiszące białe są bardzo uniwersalne, dzięki czemu można je dopasować do wielu aranżacji pomieszczeń. Szczególnie dobrze będą współgrać z nowoczesnymi, utrzymanymi w popularnym skandynawskim stylu wnętrzami. Półki wiszące białe są również znakomitym dopełnieniem wyposażenia pomieszczeń, w których panuje zupełnie inny klimat. Świetnie prezentują się zarówno w połączeniu z elementami drewnianymi, złotymi, srebrnymi, jak i w innych kolorach. Gwarantujemy Państwu możliwość wyboru półek, które spełnią wszelkie oczekiwania, jednocześnie zapewniając stabilność oraz wytrzymałość przez długi czas.

Ostatnie wpisy