Półki

Szerokość Wysokość Głębokość Cena

Filtruj według

Szerokość
Wysokość
Głębokość
Cena
,- ,-
Filtruj

W jakim pokoju można zamontować półki dostępne w sklepie MKS MEBLE?

Ze względu na swoją prostotę i uniwersalność półki mogą sprawdzić się w każdym pomieszczeniu. Najczęściej stanowią one element wyposażenia sypialni, pokoju dziennego, pokoju dziecięcego lub młodzieżowego. Tego typu produkty mogą jednak przydać się również w kuchni, w łazience czy w przedpokoju. Niezależnie od przeznaczenia konkretnej przestrzeni z pewnością wniosą sporo funkcjonalności poprzez udostępnienie dodatkowego miejsca na różnego rodzaju przedmioty, a jednocześnie będą stanowić element ozdobny.

Półki można umieścić w praktycznie dowolnej części pokoju- częstym wyborem jest na przykład ściana za łóżkiem lub nad biurkiem. Ich przeznaczenie będzie nieco inne w zależności od miejsca, w którym zostaną zamontowane, jednak w każdym przypadku sprawdzą się jako praktyczna i użyteczna część wystroju, skutecznie podkreślająca charakter aranżacji konkretnego pomieszczenia. Aby idealnie dostosować swój wybór półek do potrzeb danej przestrzeni, warto zwrócić uwagę przede wszystkim na wymiary produktu. Asortyment sklepu MKS MEBLE obejmuje bardzo różnorodne propozycje- ich wysokość może wynosić od zaledwie paru centymetrów w przypadku najprostszych, pojedynczych półek wiszących, aż do wartości sięgającej półtora metra. Szerokość to z kolei od 30 do 180 cm, a głębokość mieści się w podobnym zakresie- od 15 do 139 cm. Dzięki temu mają Państwo wyjątkową szansę dobrać idealny model do konkretnego pomieszczenia.

Półki- prosta konstrukcja i wysoka użyteczność

Mimo swojej bardzo prostej konstrukcji półki mogą spełniać wiele istotnych funkcji jako elementy wyposażenia wnętrza. Oczywiście podstawową kwestią jest bardzo praktyczne zastosowanie w roli miejsca na przechowywanie różnych przedmiotów. W zależności od indywidualnych potrzeb spośród propozycji sklepu MKS MEBLE można wybrać półkę przystosowaną pod kątem przechowywania książek, zeszytów, albumów, zabawek, gier planszowych i wielu innych przedmiotów. Ponadto półki mogą spełniać funkcję ozdobną nie tylko dzięki własnej konstrukcji, lecz także poprzez udostępnienie miejsca na wyeksponowanie rzeczy, które mają zwracać uwagę, takich jak pamiątki z wakacji, zdjęcia w ramkach, rośliny czy ozdoby.

Wytrzymałość na lata, czyli półki z oferty MKS MEBLE produkowane z użyciem trwałych materiałów

Przygotowując naszą ofertę półek i innych mebli, stawiamy przede wszystkim na jakość wykorzystanych tworzyw. To sprawdzone rozwiązania, które cieszą się sporym uznaniem na rynku meblowym, takie jak między innymi płyta laminowana o grubości 16, 18 czy 22 mm. Odpowiedni wybór materiałów pozwala osiągnąć wysoką odporność na czynniki zewnętrzne oraz uszkodzenia i zarysowania wynikające z codziennej eksploatacji, a także zapewnić nośność wymaganą do utrzymania przechowywanych przedmiotów. W przypadku półek szklanych zastosowano szkło hartowane, które odznacza się doskonałym poziomem ochrony przed pęknięciami. Trwała konstrukcja oznacza zarówno możliwość wykorzystania prezentowanego elementu wyposażenia przez wiele lat, jak i bezpieczeństwo dla użytkowników.

Wiszące półki ścienne jako idealny dodatek do każdego wnętrza

Szeroki wybór półek pozwala wybrać jak najbardziej odpowiedni model do danego pomieszczenia. Różnice dotyczą nie tylko samych rozmiarów czy konkretnych rozwiązań wykorzystanych przy produkcji, lecz także układu elementów. W naszym sklepie znajdą Państwo zarówno najprostsze półki z pojedynczą powierzchnią na przechowywanie przedmiotów, jak i bardziej rozbudowane produkty, takie jak schodkowe regały oraz innego rodzaju nowoczesne konstrukcje. Poszczególne modele mogą składać się z kilku kolumn lub modułów oraz z asymetrycznie rozmieszczonych elementów- to świetny sposób, by wnieść nieco ciekawej stylistyki do pokoju.

Stawiając na asortyment sklepu MKS MEBLE, mogą Państwo także wybierać spośród wielu różnych wersji kolorystycznych. Dostępne półki są oferowane zarówno w klasycznych odcieniach drewna, na przykład dębu sonoma, dębu grandson czy sosny bielonej, jak i w barwie połyskującej bieli lub czerni, która doskonale sprawdzi się w nowoczesnej aranżacji. Nie brakuje ponadto rozwiązań odznaczających się bardzo różnymi kolorami- to odpowiedni wybór na przykład do pokoju dziecięcego lub młodzieżowego. Ponadto znajdą Państwo u nas półki w barwie antracytu, betonu i wiele innych. Staramy się zapewniać rozwiązania, które sprawdzą się w wielu różnych aranżacjach, a jednocześnie podążają za najnowszymi trendami wystroju wnętrz. Aby przygotować spójny układ różnych mebli w pokoju, dobrym sposobem może okazać się wybór mebli z tego samego zestawu co konkretna półka.

Rodzaje półek dostępne w sklepie MKS MEBLE

Półki stanowią wyjątkowo uniwersalny element wyposażenia, który może być wykorzystany w niemal dowolnym pomieszczeniu. W przypadku rozwiązań od MKS MEBLE mogą Państwo również liczyć na sporą różnorodność pod względem kolorystyki, stylistyki, wymiarów oraz układu elementów. Dzięki temu nasza oferta obejmuje półki, które sprawdzą się w różnych zastosowaniach, w tym:

  • półki do pokojów dziecięcych i młodzieżowych- na książki, zabawki i wiele więcej,
  • półki wiszące do salonu,
  • półki industrialne,
  • półki na książki do sypialni lub pokoju gościnnego,
  • a także wiele innych propozycji przygotowanych z myślą o konkretnym wystroju lub przeznaczeniu.

Tak bogaty wybór pozwala z łatwością zamówić półki, doskonale pasujące do danego wnętrza. Bez względu rodzaj konkretnego modelu, każdy z nich oferuje wysoką jakość wykonania oraz wytrzymałość, która pozwala na wykorzystanie półek przez naprawdę długi czas.

Ostatnie wpisy