Białe stoły kuchenne

Szerokość Wysokość Głębokość Cena

Filtruj według

Szerokość
Wysokość
Głębokość
Cena
,- ,-
Filtruj

To, jaki wybiorą Państwo stół, powinno być podyktowane kilkoma czynnikami. Warto zwrócić uwagę na gabaryty wolnego miejsca, wielkość pomieszczenia, rodzaj umeblowania oraz wziąć pod uwagę własne upodobania. W naszym sklepie znajdą Państwo różnorodne białe stoły kuchenne, dzięki którym wnętrze będzie lepiej doświetlone i większe optycznie. Są to modele o blacie w kształcie owalu, okręgu, a także prostokąta i kwadratu, mieszczące się w małych, jak i dużych wnętrzach. Szybko staną się miejscem spotkań całej rodziny, która nie tylko zje wspólnie ciepły posiłek, ale również porozmawia lub spędzi czas na ulubionej grze. Stół kuchenny biały może tchnąć do wnętrza więcej życia, podkreślić jego luksusowość lub dodać mu więcej klasy. Zapraszamy do składania zamówień i do dalszej lektury – w kilku słowach podpowiemy, jak znaleźć swój wymarzony model.

Kiedy warto zdecydować się na stół kuchenny biały?

Stół biały kuchenny sprawdzi się niemal w każdym pomieszczeniu, dodając mu niewymuszonej lekkości. Wybierając go jednak do kuchni, warto zwrócić uwagę na łatwość czyszczenia lub wybrać dodatkowe podkładki, które zmniejszą częstotliwość przecierania blatu. Białe stoły kuchenne znakomicie pasują do wnętrz nowoczesnych, które mają być przestronne, pozbawione dodatków, maksymalnie funkcjonalne. W tym przypadku polecamy nawet stoły rozkładane o różnych kształtach, które mogą mieć pełny lub dzielony blat. W oskrzyni lub w szufladzie są ukryte dostawki – wystarczy włożyć je w przestrzeń powstałą na skutek rozsunięcia blatu.

Stół biały kuchenny w klimacie prowansalskim zaskakuje lekkimi przetarciami, a w stylistyce glamour przykuwa uwagę połyskującym blatem i wstawkami np. z czarnego szkła lacobel, które dodaje mu elegancji. Meble w jasnym kolorze to także kwintesencja aranżacji skandynawskich, dlatego rekomendujemy modele jednobarwne lub z nogami w jasnym odcieniu drewna (np. dąb sonoma).

Kształt i rozmiar białych stołów kuchennych

Okrągłe i owalne stoły kuchenne białe spełnią swoją rolę w przestronnych wnętrzach, chroniąc dzieci przed bolesnymi uderzeniami o krawędzie. Dzięki nim goście, jak i domownicy będą mogli lepiej widzieć swoje twarze i łatwiej nawiążą kontakt. Jeśli zdecydują się Państwo na prostokątne lub kwadratowe stoły, będzie je można łatwiej dosunąć do ściany i do narożnika. Zajmują nieco mniej miejsca we wnętrzu i sprawdzą się szczególnie w wąskich, podłużnych pomieszczeniach. W naszej ofercie pojawiają się także stoły kuchenne białe o bardziej nietypowych kształtach, jednak częściej pełnią rolę dekoracji niż dużego stołu do spożywania wspólnych posiłków.

W MKS MEBLE zamówią Państwo zarówno duże, jak i małe stoły do kuchni. Standardowe modele mają 74-79 cm wysokości, aby można było przy nich wygodnie usiąść. Co z pozostałymi wymiarami? Każda osoba powinna mieć ok. 60 cm miejsca, by spożyć posiłek, dlatego najmniejsze stoły 80x80 cm są odpowiednie dla maksymalnie czterech osób, a produkty o szerokości 120 cm i większej, przy głębokości 80 cm zmieszczą już od 6 domowników lub gości. Duże białe stoły kuchenne mogą osiągać nawet ponad 200 cm, przydając się podczas organizowania domowych przyjęć.

Solidne materiały, czyli dlaczego stoły kuchenne białe z MKS MEBLE to doskonały wybór

W naszej ofercie znajdą Państwo tradycyjne drewniane stoły kuchenne białe, jak i produkty współczesne, wykonane z płyty laminowanej. Oba rodzaje mebli są godne polecenia, ale warto rozważyć je pod kątem Państwa oczekiwań i przyzwyczajeń. Osobom, które chcą sięgnąć po wyposażenie wymagające minimum zabiegów, polecamy płytę meblową z tworzywem ABS chroniącym jej brzegi. Jest odporna na wilgoć, odbarwienia spowodowane działaniem promieni UV, a także na uszkodzenia. Taki stół biały kuchenny będzie łatwiejszy w utrzymaniu czystości, szczególnie jeśli zdecydują się Państwo na ciemne nogi metalowe lub drewniane, na których zabrudzenia są mniej widoczne. Lite białe stoły kuchenne nie mają sobie równych – naturalna prezencja, piękny efekt starzenia się i możliwość odnowienia po latach sprawiają, że wiele osób decyduje się na nie mimo tego, że trzeba o nie bardziej dbać. Zalecamy jednak zwracać uwagę na to, by nie kłaść na nich barwiących produktów i unikać krojenia nożem, by nie zostawić trwałych śladów.

Polecane kategorie

Ostatnie wpisy