Drzwi przesuwne z lustrem

(16 produktów)
Filtruj filter_alt
Szerokość Wysokość Kolor Lustro Cena Więcej filtrów
Wybrane filtry:

Filtruj według

Szerokość

Wysokość

Kolor

Lustro

Cena

,- ,-

Brakuje miejsca na tradycyjnie otwierane drzwi? Zapraszamy do naszej bogatej oferty, w której znajdą Państwo drzwi przesuwne z lustrem – idealne do małych przestrzeni, gdy nie mieszczą się tradycyjne produkty. Można je zastosować między salonem, a holem, dwoma pokojami o średniej wielkości, a także klasycznie, chroniąc w ten sposób prywatność w sypialni. Przygotowaliśmy modele o różnej szerokości, z lustrem na całą powierzchnię, jedynie na części skrzydła, aby każdy dopasował je do swoich potrzeb. To wspaniały sposób na odgrodzenie pomieszczeń i optyczne powiększenie wnętrza – w tafli nie tylko odbija się cały pokój, ale także światło wpadające przez okna. Zapraszamy do obejrzenia przesuwnych drzwi z lustrem oraz do kontaktu – chętnie podpowiemy, jaki model wybrać i rozwiejemy inne wątpliwości związane z zakupem.

Drzwi przesuwne szklane wyposażone w lustro – czy warto się na nie zdecydować?

Lustrzane drzwi przesuwne i inne modele oparte o ten system zyskały w ostatnich latach na popularności, pomagając zaoszczędzić sporo przestrzeni. Nie mówiąc o tym, że dzięki nim można w bezpośrednim sąsiedztwie ustawić meble i dekoracje, a konstrukcja nie blokuje innych przejść. Przesuwne drzwi lustrzane pełnią wiele funkcji – podstawową jest z pewnością oddzielanie od siebie pomieszczeń. Takie rozwiązanie może stać się także „ruchomą” ścianą, gwarantując dozę prywatności lub scalając pokoje zgodnie z potrzebą. Wykorzystają je Państwo niemal wszędzie, zapewniając bezpieczeństwo i ograniczając nieprzyjemne, głośne trzaskanie, co docenią szczególnie rodzice małych dzieci. 

Drzwi przesuwne z lustrem można bez trudu dopasować nawet w razie przegrody o niestandardowych wymiarach. Eliminują nie tylko trzaskanie, ale również przeciągi, do tego nie kolidują z meblami i w razie potrzeb łączą lub dzielą. Mogą stać się także dekoracją wnętrza – dzięki lustrze na całą powierzchnię sprawią, że wnętrze będzie wyglądało tak, jakby było pozbawione drzwi.

Jak sprytnie wykorzystać przesuwne drzwi z lustrem?

Przesuwne drzwi lustrzane można zamocować między salonem i holem – dzięki temu optycznie powiększą Państwo salon, a w razie potrzeby zamkną przedpokój. Sprawdzą się również między dwoma małymi pokojami, w szczególności należącymi do dzieci. Po rozsunięciu pociechy będą miały więcej miejsca na zabawę, a gdy podrosną, bez trudu zadbamy o ich prywatność. Wiele osób decyduje się na lustrzane drzwi przesuwne między kuchnią i salonem, by w razie nagromadzenie zapachów zapobiec ich przenoszeniu się na resztę domu, w pozostałym czasie zostawiając wnętrze otwarte. 

Polecamy również systemy przesuwne do sypialni i garderoby – na co dzień skorzystają Państwo z dużego lustra, zasłaniając jednocześnie ewentualny bałagan. Drzwi przesuwne są doskonałe do zamykania szaf wnękowych. Polecamy je w pomieszczeniach wielofunkcyjnych, gdy chcą Państwo wydzielić miejsce do pracy lub do ćwiczeń oraz w domach dla osób niepełnosprawnych, gdyż ułatwiają poruszanie się na wózkach inwalidzkich.

Modne i solidne drzwi przesuwne szklane z lustrem

Lustro na drzwi przesuwne powiększa optycznie przestrzeń, jednak jego wielkość warto dopasować do własnych potrzeb. Jeśli pokój jest bardzo mały i znajduje się w nim dużo rzeczy, może spotęgować wrażenie bałaganu. Z drugiej strony dzięki niemu można wspaniale doświetlić przestrzeń. Do jakich aranżacji pasują przesuwne drzwi lustrzane? To znakomity wybór do wnętrz nowoczesnych, w szczególności produkty pozbawione widocznych uchwytów. Mogą je Państwo umieścić we wnętrzach klasycznych, glamour, a nawet loftowych, dopasowując elementy montażowe i kolor płyty do pozostałego wyposażenia. Białe modele są uniwersalne, czarne tajemnicze i eleganckie, a z widocznym usłojeniem wniosą więcej ciepła do aranżacji. Ciemniejsze drewno to domena wnętrz klasycznych.

W naszej ofercie czekają na Państwa przede wszystkim przesuwne drzwi z lustrem wykonane z solidnej płyty meblowej pokrytej laminatem, na które nakleja się taflę szklaną. W zestawie otrzymują Państwo system przesuwny łożyskowy umożliwiający szybki i łatwy montaż. Podczas niego można zdecydować, czy będą to drzwi lewe lub prawe. Produkty dostępne w naszej ofercie różnią się rozmiarem, mierząc od 80-85 cm, do 100 cm i więcej, aby mogły zakryć węższe, jak i szersze otwory drzwiowe. Podczas składania zamówienia można rozszerzyć zestaw o samodomykacz. W MKS MEBLE czekają na Państwa przede wszystkim drzwi przesuwne naścienne z widoczną prowadnicą (ukryta za maskownicą), jednak zachęcamy do przeglądania bieżącej oferty, jeśli interesują Państwa inne rozwiązania.

Ładowanie...